יונדאי ix35 Fuel Cell מימן תא דלק: זה רציני!

ix35 יונדאי תא דלק מימני של תא דלק הגבירה AUTOBILD.ES במדינה שלנו הצליחה להוכיח את זה. זה פולט אדי מים בלבד מקבלים מגוון של 588 קילומטרים והביצועים שלה הם כמו כל כלי רכב חשמליים אחרים. חלום? כלל וכלל לא. זוהי מציאות אשר מיוצרת במפעל ב אולסן, קוריאה.

זה Cell יונדאי ix35 דלקסוללת מימן)אני עומד לנסוע זה הוא תוצאה של לא פחות מ 14שנים עובדות בתחום זה על ידי המותג הקוריאני. זההצעדים ראשונים על ארצנו ויהיו אחד הראשוניםמזל לנסות את הטכנולוגיה הזאת ...

הדבר הראשון שאני צריך להבהיר הוא כי זו יונדאיתא דלק ix35 זה לא משהו כמו אב טיפוס או רקקיים יחיד, אבל היא מכונית לחלוטיןייצור כמו יונדאי, לאחר שהגיע דמויותאוטונומיה והצריכה הגיעה הרכב הזה ישהחלטתי לייצר בסדרה, ולמעשה, הוא משהו שכבר נמצאעושה מאז דצמבר בשנה שעברה במפעלה אולסן,קוריאה.

ליד ההגאים של Cell יונדאי ix35 דלק

יש לי את זה מול. מחוץ לחלוטין שום דבר לא משתנה. לי שום דברהייתי אומר שאני לא נגד ix35 יונדאי רגיל, אםלא היה, כמובן, עבור ויניל המרשה אלה של הגוף שלה אשרהם אחראים להבהיר כי זוהי גרסה של מימן.אני פותח את תא המטען ואת תוהה איפה הם הציבו את הסוללות. הואממש מתחת לשורת המושבים האחוריים ותחת תא המטעןאשר איבדה כ 5 ס"מ-כלום גובה יותר, המנוע הואלגמרי נכבש על ידי תא דלק מימן (זה עושהלהגדיל את המשקל הכולל 200 ק"ג מעל גרסאותבעירה, אשר מציב סביב 1850 ק"ג).

בלי שאלות נוספות, אני רוכב במושב הנהג.אני באמת מודאג לראות "מה זה". הכנס את המפתח,להפוך ושום דבר לא קורה. אבל לוקח מבט על המכשוראני מוצא כי כמה ספרות לשנות ולספר לי כי המכונית היאואני preparadao. אז, כמו כל מכונית חשמלית אחרת, משוחררדוושת הבלם Cell יונדאי ix35 דלק מתחילקדימה בעדינות. לא נשמע שום דבר, שום דבר.

אני לא יודע אם זו הסיבה מימן (באמצעות אוויר הסביבהבמקום אוויר דחוס, אשר מבטל רעש לעליותיעיל) או גם, subonscientemente, ואני enagañaמפגר אז השעיה רכה (אני מזהיר כי יחידה זוקוריאנית עולה מפרטים, ויש אוהבת כל מאודblandito), אבל אני שם לב כי נוחות הנסיעה היא מאודגבוה. ראש יונדאי שאני וטייס משנה מספר ליכי על ידי אחד הלחצנים במרכז השליטה, המכונית יכולהלדמות אנטי התעללות שריקה (כגון חשמלטהור), והוא, אלא 20 ק"מ / h הצליל הזה נעלם,מאז לדרוך קול עצמה מספיקה כדי "לספר" שלכי אתה מתקרב.

הפלט של רמזורים הוא עליז, כמו שלהםהחלמה, המציעה כוח גדול בכל הזמנים. אםאתה רוצה לדבר על מספרים שווים של כוחהיא מיוצרת על ידי המנוע שלה 136 כ"ס, שדרכו אתה יכול לזרזכדי 100 ק"מ / h מ הקיפאון 12.5 שניות ולהגיע 160מהירות מותרת קילומטר / h. 

אנשים נועצים מבטים בקצב שלנו. זה נורמלי, אני סוחבמכונית בגודל ניכר, לא לעשות כלום ורעשכל שהם יכולים לראות יוצאים צינור המפלט הואאדי מים מזיקים. למרות טוב, זה אפשרי כי גדולויניל כחול "Zer0 גרם CO2 / ק"מ" גם יש משהו לעשותזה ...

החיסרון של תא דלק מימני

החברה, יש כיום חשיבה 1000 יחידות יוצרוזה Cell יונדאי ix35 דלק עד שהוא מגיע 2015,אשר מתכננת להגדיל את הייצור לכ 10,000, וכרגע, אם כי הטכנולוגיה ערימהמימן זוהי מציאות מוחשית, יש כמה אחריםחסרון:

-קודם כל הוא מחיר:

אנשי יונדאי הסבירו לי כי, לעת עתה, הנתון הואמופקע גבוה, אך צופה כי בתוך כמה שנים, כאשרגידול ייצור, הצעת החוק הזו דלק ix35 יונדאיCell זה יופחת באופן משמעותי. מעניין איך זהעכשיו תענה לי "על 129,000 יורוכ". זה למה עכשיו רק שמציעלשכור לקוחות מיוחדים ', כמו עיריות מסוימותערים דנמרק ושבדיה, אשר יש כבר כמה יחידותבמחזור ברחובות.

-השני הוא התדלוק:

נכון להיום, אירופה היא לא בשפע ... קוראים להם"Hidrolineras" ופחות בספרד, שם עכשיו רק להתקייםחמש נקודות שבהן אתה יכול לתדלק כלי רכב אלה. בנוסף,כדי למלא את המיכל עם 5.6 ק"ג של מימן הכרחיצריך אוטונומיה של 588 קילומטרים ממזרח יונדאיתא דלק ix35, יש צורך לנקוט נקודת טעינה כילספק לחץ של 700 בר (בשאר אירופהשם) ו במדינה שלנו הוא 350 בלבד, חצי, אז רקאנחנו יכולים ללכת 294 ק"מ פעם.

-וגם עמידות, השלישית והאחרונה:

שימוש בטכנולוגיה הנוכחית, עכשיו זה לגמרייונדאי פיתח, עמידות המשוער עבור אלהסוללות מימן זה סביב 100,000קילומטרים ...

מסקנה

זה Cell יונדאי ix35 דלק זוהי הוכחהכי יש טכנולוגיות חלופיות לדלקים מאובנים, לאלא רק מסוגל פולטות גרם אחד של CO2 לאטמוספרה,אבל גם פחות מזיק בייצור שלהם ובעקבותואני נזרק משם. בנוסף לתדלק שלהם, זה לוקח רק כמה דקותתחנות, מבטלות את החשש המובנה של מכוניותושהייה חשמלית נזרקת או צורך להמתין שעותלמלא את הסוללות. הבעיה האמיתית היחידה היא לענייםתשתית קיימת כיום עבור תחנות מימןשם תוכלו להטעין כלי רכב אלה. אבל כמובן, אם אין כאלהפעם, לא תהיה סיבה רוצה להתקין תחנות נוספותזכות כזו?. מישהו היה צריך להיות הראשון להמר על זה.אז ... אני בראבו יונדאי!


Понравилась статья? Поделись с друзьями: