סיאט ליאון ST 4Drive: משפחה מקיפה

הרבגוניות של סיאט ליאון ST 4Drive עולה אקספוננציאלית עם כל גלגל כונן מהדור הבא. זה לא חייב אסתטי SUV, אבל לא חסר.

סיאט ליאון ST 4Drive זה בא כדי להגדיל את הטווחקומפקטי נמכר בספרד יותר. משפחה קודמת לכל. ובשבילאיך לטפל, שום דבר לא יכה רכב שטח, עםסוג גוף העגלה, למשל. AWD שנוסףגרסה עם גוף מוכר, שנקרא ST, דרךמצמד הדור החמישי Haldex.

ליאון-ST-מול

אתה יכול להיות האמצעי היחיד טוב מתיחההכל קשור עם גוף SUV, על ידי כךלהסיר אספלט להתמודד כבישים מחוספסים יותראמון. אבל ... מה אם אתה חושב על הכבישים הטיפוסייםהצפון ספרד, מפותל ולעתים קרובות עםהאספלט דביק מעט בשל גשם או קרח? ובכן ישיש לו הסיבה העיקרית שלה עבור חדש ליאון ST4Drive. זה הממוקם באותו קטע כמו פולקסווגן גולף, סיטרואן C4, אופלרנו מגאן או אסטרה, סיאטאריית חברה מגדילה משטחי ההדבקה הצדדית שלהמסובך.

לקראת בואו של כוח המתיחה הזאת מסיטה את הציראחורי, הסתגל להנחיל זה עכשיו השעיהmultilink. שינויים אלה, בנוסף המשקל של Haldexהדור החמישי, מספק 124 קילו נוסף ST נורמליגם הוא להגדיל את הצריכה, אשר נרשמה הוצאה נוספת 0.7יותר מ ליטר וחצי כל 100 ק"מ. ובכל זאת, מודל TDI עם 150 כ"סזה כבר התפתחויות קצרו מעט הילוכים ידנייםשישה הילוכים על מנת לשמור אותם ביצועיםהמודל בעלת ההנעה הקדמית. מנוע זה הוא הרבה יותרמעניין, גרסה אחרת כי יש כונן זהמקיף, HP 105. מכיוון כאן אם אתה מאלץכמעט בכל מהירות מנוע ולא חסרעמידות.

ליאון-st-logo

כמו כן, הדיסקים האחוריים גדלו בקוטר מ 253 ל272 מ"מ ואת קיבולת הטנק גם גדל ב 5 ליטרכדי לקזז עלויות דלק גבוהות יותר, אשר משתנהאוטונומיה רק ​​כ 100 ק"מ. כלומר, את המתיחהחזית מגיעה 1300 ק"מ והוא מגיע 1200. כלום מדיsignificativo.Y לשניהם יש דגמים אותו גלגלסדרת תחליף חירום.

יחסית למערכת המרכזית של זה הנעה קדמית סיאט ליאון ST 4Drive, זה מבוסס על מצמד רב-צלחתHaldex הדור החמישי מבוקרelectrohydraulically. זה עובד בשילוב עם הנעילה העצמיתXDS אלקטרוני ומפיץ מומנט לסרן עם הדבקה פחות על98% מכלל תושבי העיר לסירוגין. ברגע שיש, זה גם נותן לך יותרכושר דחיפה אל הגלגל כי יש אחיזה יותר, אשראידיאלי למשטחים עם הדבקה מסובכת. נתוןהמבחן בוצע בחודש יולי הכבישליד העיירה סגוביה, יכולתי לבדוק עםאמינות או אפקטיבי של כל גלגל כונן זה.

אריה-st-haldez

במושב גאים מאוד בשיטה הזאת הורידה את1.4 ק"ג במשקל מן הדור הקודם ואשר ישתחזוקה התארכה עד שלוש שנים, כדי לשנות אתשמן.

החדש סיאט ליאון ST 4Drive היא זמינה כעת עם שניגרסאות: 105 כ"ס 1.6 TDI ו 2.0 TDI 150 כ"ס הןסגנון ששת הילוכים בגימור תיבת הילוכים ידניים. האחרוןזה גם יכול להיות הורה עם גימורים של קו הספורטFR.

ליאון-st-גב

כסיום עוגה מאוד מעורר תיאבון, מחיר, אם אתהאתה מוזמן לתוכנית PIVE6, המצב הפיננסי של פעולות מושב משלומותג קידום מכירות, ניתן לצמצם את 26,330תורה מחיר המחירון של עד 21,230 ... בהחלט הרבהמכונית עבור כסף לא הרבה. מעניין ...

בסרטון הבא ניתן לראות את ניו סיאט ליאון ST4Drive בפעולה:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: