מבחן דוקאטי Monster 821 Stripe: מפלצתי אבל “משכילים”

מפלצת מבחן דוקאטי 821 Stripe: מפלצתי אבל &# 039; משכילים&# 039;. ¿Cómo הוא זה איטלקי במרחקים קצרים? היא יכולה לפתות? אנו לבחון את העצבים שלך.

דן גשמים. ¿אנחנו לדחות פגישהתמונות?". כמובן ... לא! גם אני לא רוצה אותי calarme,אבל אופניים כזה אינו ראוי להיות במוסך. בשעה 23(The Monster הראשון הושק בשנת 1993) ו, למרות שלה חזקאופי מוטל בספק ועל טיפולים ממריצים, הוא כבר לאנוער: השנים-ותקנות emissions- יש לונימוסים מעודנים, כוחה הוא כבר לא מרשים כמוכשהוא ראה את האור, אבל עדיין כל כך יפה, יש לוTAN TAN נוכחות מכרעת ואישיות ... כיוהוא רואה oye- מרחוק. ומאחר קרובות זו אספלט פלרטטניתכך גם לדגמן על המסלול, למה לא להירטב -inרוב במובן המילולי של המונח ולנתח אותו ביסודיות עבורמאות Everyday קילומטרים של גשם וקור? נבדקמפלצת דוקאטי 821 Stripe... עם מעניין בטיחותחבילה.

וידאו-מבחןקלאסיקה המערבלת דוקאטי.

אתה רשאי דוקאטי לנוהפתעת יום אחד עם מודל סמ"ק 125 אל ולשסעהטהרנים בגדי Kevlar. או להציג אותה בתורלבוש חזרה מקטעים קטנים של קטנוע פרקטי, אבלעיצוב איטלקי וצבעים דוקאטי קורסה. אבל לעת עתה, אתיש מותג מודלים מספיק אטרקטיבי ככל כיראה "להרים דוקאטי" על סדר היום יהיה בשמחה יום, אם כי את הקבר,כי אתה מבטיח כמה ימים של ביצועים ומהנים.יתר על כן, העובדה שייכות אאודי (Audi קונה דוקאטי לראות) לא הצטמקה שלהאיפקס אטרקטיבי. ועכשיו, ואחרון אחרון חביב, הוא אופנהמאז חורחה לורנצו הודיעההמהלך שלו דוקאטי לעונת MotoGP 2017.

התמקדות מפלצת,זהו אופנוע כי התבגר הרבה במשך השנים. השומר שלהתמיד בזכות המהות מאוד המארז שלה רב-צינורי, קולהתגובות צרודות פתאומיות כשהוא רוצה עם 112 כ"ס שלה. זהשל יפה כאשר כועס ... אבל, בסופו של דבר, -למעקב ביופיולי, גרסת פס הוא המרהיב ביותר 821- ישהוכחתי שלא יהיה תואם חינוך מעולה כאשרזה דרכים להסתכל בתנאים קשים מאוד: ידוע להיות מאודמעודן כשנוגעים, בזכות המתלה הקדמי שלה לחלוטין-of מתכווננת אשר חסרים את המפלצת 821 או 821 השחורומעל לכל, על ידי חבילת בטיחות מלאה עם ABS המתיחהמתכווננת בשמונה עמדות. 

לכן, אם אתה לוקח אותה"מפלגת" ולא להשתעמם: עדיין איטלקית מורד,משפחתי מהנה וטוב, אם כי עם כשרון גדול אם אתהלדגדג מחפשים רגלו על דוושת התאוצה. כאשר מעברמצב נהיגת ספורט כדי סיור עירוני, הואותהיה שותפה מושלמת להתוודויות היומיום,עם הרבה פרמטרים לחיזוי יותר בניהול המומנטבלימת מנוע ותגובת מתיחה. והיום איןאנחנו יכולים ללכת למלון, אבל אנחנו צריכים לרקודגשם, צריך ללכת לאט עם הקשר, כך הסיפור הזהלאהבה אין הסוף עליז (במובן הרע). 

מפלצת מבחן דוקאטי 821 Stripe (17)

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016

  המפלצת היא אחת בשוק דוקאטי המזוהה ביותר ... (צילום: אלכס אגילר).

 • פעולה מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016

  ...אסתטיקה וצליל.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-שלדה-2016-צינורי

  מארז הסבכה היפה ויעיל סוג multitubular ואת המגדלור המעוגל שלה יש פגם טוב.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-גב

  במהלך הצילומים, הוא לא המתאים ביותר כדי ליהנות יום 121 כ"ס שלה, אך חבילת הבטיחות הייתה שקטה.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-Curve

  הפס הוא הצבעוני ביותר של כל מפלצת דוקאטי 821 וממשיך למשוך תשומת לב.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-עקום-מנוע

  עוד (ו) קלאסי: מנוע Testastretta L-תאומה.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-סריקה-2016-לוואי

  הפס 821 יש את זה רק בצבע הזה: אדום עם קו אורך מדי פס.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-פאר-כיפה

  התאמת cupulín היפה היא קישוט ולא הכרח אווירודינמי.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-טייס-2016-גב

  טאיליט היא פשוטה אך לא פחות מוכרת.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-אחורי-זנב-בריחה

  זהו מאחורי דוקאטי, עם שקע פליטה כפול טנדם פולוק להמרה.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-פנדר

  החיסרון היחיד הוא שהוא מגן עליהם לכלוך אספלט בגשם.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-box

  התמונה היא מאוד שלמה רק צריכה את מפלס הדלק. עזרים אלקטרוניים הם להגדרה.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-שולטת

  הכל נשלט מן האגרוף השמאלי.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-Control-2016-תחילת

  מימין, על לחצן ההפעלה שמוסתר על ידי זרם קצר, וזה כבר מותג הבית.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-כידון

  אור הכידון הספורטיבי, הוא גם מתכוונן לסגנון הנהיגה שלך.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-franada

  בלם אחר המפלצת 821 הוא חזק אבל בלי frusquedades. ABS הסטנדרטי שלו הופך אותו אפילו יותר יעיל.

 • מבחן-דוקאטי-מפלצת-821-פס-2016-בלם-Brembo-בטיחות-pack

  בלמי Brembo הם הסטנדרטיים שלהם. בטיחות חבילת יחידה זו עושה את השאר ...

הגיע הזמן לדבר על "Kamasutramoteril "אם אאשר את הביטוי: לא עמד הנהיגההוא אידיאלי עבור אנשים מאוד גבוהים, משום שהיא כופה ספורטיביתצורות הכילו. בנוסף, cubrepantalón אני לובש שוםמקדם את האסתטיקה של שלם, אבל היי, זה אופניים כילא רק עבור מעגלים, אם כי בימים האחרונים נראהכי "דוקאטי" זה רק עניין של מרוצי MotoGP. עם זאת, איןעל ידי trapitos לדון - האופניים הם לא אשמים שאני כי1.90m מידה או מה הוא רטוב אספלט-או עבור שלהםעקומות לומדים, אשר לקדם יומיומי ללכתלעבוד במרכז בלי ליפול לתוך שגרה, כמו גם זו עירוםהוא אידיאלי כדי להיזרק קצת להתפרע למטרותשבוע בכבישי הר. 

לפני הצילומים,אני מגלה מדבקה של כלי תקשורת של cupulín ואני זוכר את סוכנות דוקאטי שבו בחרתי ליהם דיברו על הבוחן: אם אופנועים מותג מוכר,אם הוא השתתף עם פעמים דוקאטי מספר של פייקס פיק ... אז אם אני רוצה לחיותכדי לספר את הסיפור, אולי צריך לצבוט את הפרמטרים לפנילסובב את המצערת. 

ולהקים את האופניים עבוראיטי, חיסכון ומצב נהיגה בטוח כי עירוניכאמור, אתה יכול ללכת לשום מקום Colarteדי טוב ב סמפורים חלול בגלל מופחתקרב. עם זאת, מציין כי ההמחאה ברחבי המנועמומנט קטן בצורת נתיב להעביר את התחושהיש לך הילוך נמוך הרף. במילים אחרות:שואל מלחמת המפלצת ואני לנקות את המצפון שלי בידיעההקטע ברחובות הוא רק טעימה לבאותבבוקר, ברגע הכביש מתייבש. 

לעת עתה, אני יכול רק להפילהרבה בלי שליטה על הציר, אבל סיוע האחוריe "על" הקזת -ואז להתנהג אופנוע אינטנסיבי,אתה לנשום רגוע. למרות קול קטן עם מבטא איטלקיעדיין מהדהדים בראשי: "Alora: דייל גז, או יהיה לך כיףהרבה פחות ממה שהוא צריך, במבינו ...".

וגם השמש זורחת

התמונות כבר נעשות, אבל לאזה עד סוף השבוע, כאשר אתה באמת הולך לנסות את זה דוקאטיברוטב. וזה בדרך היבשה לספורט מצב ואני לצבורסבב 

פגמים? יש לי אותו קצת אידיאליזציה,אבל אני מכיר בכך עם כל כך הרבה גשם, לחכות לשקרsinuosos- -in נתיבותיה, כי זה נעשה קצת עצבני,למרות אלקטרוניקה. בנוסף, הוא גחמני עם ההוצאה כי ונעלב כאשר אתם מטפלים אוטונומיה (אין חיווי,אך סופר כשהוא קופץ הזמנה, מופיע ויש לך30 ק"מ לשאת את הדלק-או בבית). קצת קצרלגלגל, אבל אתה חייב לאהוב אותה גם כן. עם זאת, עבורי, מפלצת,למרות השנים, זה נשאר בגדר חלום למבוגרים ביותררטוב ... 


מיטב: התנהגותנהיגת מצבים, בתגובת תורות גבוהות,אלמנטים בסדרה (פולוק כיסוי RBW, ידיות נוסעות, מיניכיפה. אזעקת Preinstallation ואת בטיחות דוקאטי -more חבילת DAA:ABS + DTC- 24 חודש אחריות ובלתי מוגבלתקילומטראז), אסתטיקה, pomoción (ראה גיליון נתונים).

הגרוע ביותר: בלי צינור, בתגובת בס,אפקטיבי של הפגוש האחורי, קרב (עבור אנשים גבוהים).

תמונות: אלכס אגילר. 

ציוד: Givi קסדה 50.4 צלף ז'קטAxo מדיסון, כפפות Hevik Stoccolma.Понравилась статья? Поделись с друзьями: