ניו פיג’ו 4008: קטן אך תכליתי

הפז'ו 4008 הוא ההימור של המותג הצרפתי עבור קטע האופנה, רכב השטח הקומפקטי. זה זמין עם HP 1.8 turbodiesel 150 כ"ס ו 115 1.6 HDi, נמכר רק עם 4x4 ומחיר מתקרב "פרימיום" SUV קומפקטי: 30,150 יורו.

הקטע הקומפקטי הוא ורכב השטח הגדולכעת צמיחה בשוק הרכב. פיג'והוא רוצה החתיכה שלו עוגת הטעימה הזו פיג'ו4008. למרות שאחרים כבר נתנו ביס טוב. בלי להיכנסרחוק, "שותפים" שלהם במכונית הזאת: מיצובישי ASX וסיטרואן C4 Aircross, אשרפלטפורמה שתף עם המודל הצרפתי.

כן, 4008 פיג'ו החדש יש משלהאישיות, במיוחד חזיתית כוללים חדשקודי סגנונית של המותג, כמו הסורג הצף אועיצוב נקרע קבוצות אופטיות. 30 ס"מ אורך החיצוני שלהקצר יותר מאשר 4007, אך שמרה מכובדתרוחה פנימה. כמובן, המושבים בגובהרק להישאר בחזרה למשהו יותר גבוה 1.80 מ 'והרוחב במקומות האלה במשך שלושה מבוגרים הוא משהומוגבל. נפח תא המטען הוא 416 ליטר.

מבחינה מכנית, את 4008 זמין עם1.8 HDi 150 כ"ס מכנים וגישה נוספת בטווח: 1.6 HDi115. מבחן שני זה יכול לקרוא קצת יותר ביסודיותלמטה את הגרסה החזקה ביותר שאתה יכול גם לקרוא ביקורותלעומק בהמשך, אך ככל שתוכלצופה כי מציע ביצועים טובים מן1500 הקפות. החסרון הוא שזה לוקח זמן להגיבמאיץ טורבו קלט פתק ואקום קל.במקום, ששת הילוכים ידניים הוא נעים מאוד לתפעולהיחסים הקצרים שלהם לעזור להגדיר את הזריזות הכללית.מערכת Start-Stop כולל עוזרת לשמורצריכה במפרץ, מתן נתון רשמי של צריכה ממוצעת5.6 ליטר 100 ק"מ.

SUV פיג'ו להכות את השוק רק עם מתיחהמקיפה, לבחירה על ידי אותו כפתור סיבובימצייד את ניסן הקאשקאי. במצב 2WD, השחקניםלנסוע הסרן הקדמי הוא 85% ואילו במצב4WD עושה אוטומטית בין שני הצירים בהתאםהדבקה של הכביש. בדרך זו, ועל 80 ק"מ / h עלכביש יבש, 85% של המנוע אל הגלגלים הםחזית. LOCK במצב הנעילה, העברתי לארבעההגלגלים הם קבע, אך חלוקת המומנט כבר לא 50%על כל ציר כמו מותגים אחרים. עכשיו, במצב הזה, שליחהכוח אל הגלגלים האחוריים חשוב יותר ואדמה אםglidant עשוי להגיע עד מומנט חריג 82% לציר זהאחורי. למרות מערכת זו, יציאות לכביש חייבותלהיזהר מאוד מפני מרווח הגחון הוא רק 175 מ"מ.

אין הרבה גימורים ברירה פיג'ו4008, מאז רק להיות זמין הפיתוי כביכול, כיכן, עם ציוד מלא מאוד: פנסי קסנון,מושבים למחצה עור, להתחיל דיבורית, bluetooth,צמיגי אינץ de18, נוריות בשעות היום, מערכת-Stop התחלהבקרת האקלים. וכל זאת תמורת 31,900 יורו.

מבחן פיג'ו 4008 1.8 HDi (על ידי לואיס I. Guisado)

פיג'ו 4008 1.8 HDI יש הרבה מן המשותף עםמיצובישי ASX וסיטרואן C4 Aircross כי שיכלוקורא שלישיים. לדוגמה, בספרד בשלוש להשתמש באותוturbodiesel, במודל היפני נקרא DI-D 200 לבין1.8 HDI צרפתית. יתר על כן, הבסיס מתוך אותו במפעלאז כל מכניס לגוף שלו. בנוסף, מודלים אלהמקבלים קבוצת PSA הם יכולים להתחרות עם SUV המזרחירוב מסורתי. כאן יש לך את ההשוואה סיטרואן C4 Aircross נגדניסן הקאשקאי עשה השותף שלי אמיליו Salmoral.

כאשר מחליטים על זה או אחר, בוודאי שאתה עושה עבוראו אסתטיקה ... מחיר: פיג'ו 4008 הוא רק1.8 150 כ"ס, 4x4 ו הגבוהה ביותר הקיימת כפי גימור (אלור). זהכלומר 31,900 יורו עם ציוד נדיב. אחד שלוחוזק הוא המנוע. זהו המקור מיצובישי 4N13,1.8 טורבו הזרקה ישירה ותזמון שסתומים משתנה כייש לו שתי גרסאות, 116 ו 150 כ"ס, אם כי רק מגיע ספרדהחזק ביותר (בשווקים אחרים כגון צרפת הצעת גרמניה1.6 HDI PSA מנוע משתמש גם סיטרואן בארצנו).

הפז'ו ארבעה צילינדרים 4008 מציגה הצד הטוב ביותר שלה בתחוםממוצע, אשר מתגאה ביצועים טובים מאוד. היא מאפשרת לךלהתאושש במהירות, מה שהופך פירעון נתיב שינוייםעקיפה בטוחה. כמו כן, יש סקרנות, וכיהיא משתמשת במערכת משתנה שסתום העיתוי, המהווה חריגדגמי דיזל. התפתחויות של שינוי נראהקולע (והטיפול בו מדויק מגע חזק, אבל לא מהר:נוחות יותר מכל דבר אחר). סימן 120 ק"מ / h cuentavueltas 2400סל"ד, בקצב רגוע כי משיג צריכת חשמל נמוכה, אם כימדי rumorosidad (ואולי בשל הגגזכוכית).

כפי נמוך קצב בבדיקת לגדולה הרווחית הרך. וכך,בעיר אתה לא תבחין קצוות ותודה מחוספסים לאמצע הנהדר,אתה מזיז כמו דג במים עם התפתחויות ארוכות: א 50 פחיתהרביעי ללכת בצורה חלקה. באשר לדינמיקה, מאשר 4008בהצטיינות. יש לו השעית חברה שמונעת נדנדה או התנדנדותוכתובת לשדר מה שקורה על האספלט למדינאמנות. האם סביר באזורים מדויקים מעוקלים לא אתההם atragantarán.

כפי שאני מתרחק פיג'ו 4008 הוא SUV עם מתיחהמקיף, אני לא יכול להתנגד נכנס לכביש קצת מסובכת.עם גלגל אני יכול לבחור בין 2WD (כונן גלגל קדמי בלבד)4WD (מול מומנט 85% ויכול להגיע 50% בכל ציר) ו 4WDנעל (50-50, אבל אתה יכול לשלוח 85 של כוח האחורי).בסך הכל, 4008 שווים להתגבר על מכשולים שתיירות לאיכולתי, אז אני מוצא אותו לאידיאלי עבור מי שצריךלצאת מן האספלט מדי פעם על ידי בדלילותמסובך.

מבחן פיג'ו 4008 1.6 HDi (על ידי אנריקה Trillo)

 פיג'ו 4008 1.6 HDi זה מושלם אם אתה רוצהלגשת לתחנת משטרת הגז נכונה והכרחית. 1.6 זה ישבתגובה ליניארי מאוד. רק בהילוכים נמוכים המוצגמשהו אנרגטי יותר, אבל זה נורמלי כי מופיע בשלווהבצורה חלקה. אםמחפש ביצועים, לשים את העיניים טובות יותר על HP 1.8 HDi 150,בגלל זה HDI 115 אינם מסנוורים. הדבר החשוב כאןזהו כי הצריכה בפועל נשארה רק 5.7ליטר, אשר אינולהיות משקל SUV רע של 1500 ק"ג.

ארבעה צילינדרים זה יהיהמצורף תיבת הילוכים ידנית עם שש מירויות, אשרסיורי טד ארוכים, אבל יש מדריךמדויק היטב מעד מספיק.

אודות ההתנהגותפיג'ו 4008 אני מתמקד יותר על הערכת אספלט התגובה שלה,אשר הוא המקום שבו רוב הנהגים זה יתפוצץ,למרות שאסור לנו לשכוח כי יש מערכת מתיחהנפרד (כדילבנות על המומנטום של הגלגלים הארבעה חייבים להזיז את הפקודהrotatable הממוקם מנהרת ההולכה מן 2WDכדי 4WD). לפיכך, הנע הקדמי יש פיר התמיכהposterior דליפות דבק. כמו כן, ישLOCK, אשר נועל את הפרש המרכז.

על הכביש תענהטוב, לא מראה נדנדות מוגזמות מושך לשלמותאפילו במצב 2WD. נהיגה היא כמעט זהה קומפקטירגיל.ניהול יכול להיות קשר ישיר ומעודן יותר, אבל לאעימות עם האופי הכללי של הרכב, אשר אינו מיועדלהדגיש הספורטיביות שלה.

באשר מעשיים יצוין כי תכונותבשורה שנייה עם מספיק מקום לשני נוסעים. כן,רק שני, בגלל שליש ילך חזק מדי מאזרוחב בין הכתפיים מאוד הוגן. תא המטען אינו רחב מאוד, אבל416 הליטר שלה הם מאוד שמיש מורחבלהגיע 1193 ליטר אם abates backrestsאחורי. 

האיכות הנתפסת היא די נכונה, אבל התאמות מסוימותהם לשדרוג. בנוסף, העיצוב והתצורה של כמהאלמנטים (כגון פקדי מיזוג אוויר) הם כבר אחריםזמן. ברור, כאן ירושת מיצובישי לא מרגישה כלום(צו 4008 מבוסס על המודל של היצרן היפני ASX).כן, מערכת המולטימדיה נראית מאוד שלמה וניהול הואפשוט ואינטואיטיבי.

יש 4008 אסתטיקה מתאימה, מנוע נכון, צריכהתוכן, התנהגות נוחה ... הבעיה היא שזהיקר יותר מאשר יריבותיה.Понравилась статья? Поделись с друзьями: