מבחן אאודי A3 Sportback 1.6 TDI 110, נכון? גודל?

אאודי A3 Sportback מגדילה את הגודל ואת משלבת את הטכנולוגיה העדכנית ביותר. בבדיקה זו, 1.6 TDI 110 מוכיח להיות ההופעה המומלצת ביותר / צריכה / המחיר.

 אאודי A3 Sportback עוקב אחר קו אסתטיהגרסה עם גוף שלוש דלתות (לבדוק אאודי A3 2012). הראשישינויים צריכים לעשות עם גודל הגדלה: אורך4.31 מטר, כלומר 73 יותר מאשר מ"מ הגרסה הקומפקטית. בזכותצמיחה זו, נוחות פנים משופרתעליות גזע 10 ליטר מהדור הקודם,עד 380 ליטר. שיפור זה ברמות שלhabitability מורגש, במיוחד במושב האחורי, שבויש מספיק מקום הן בגובה והן בחללרגליים.

A3 Sportback היא גרסת חמש דלתות אאודיA3, אבל מספק יותר מאשר רק שתי דלתות נוספות. לא כמו גדול (ופחות חינני חזותית) כי קרוב משפחה, אבל בביצועיו אחריםחמש דלתות נגזרות תחרות גודל, למשלאו א 1 ו- Class סדרה וכוחות לך ללכתמעל 30,000 יורו אם אתה רוצה חמש דלתות פרמיה,בזכות גרסת ערך זה נועד (גם) עבורהציבור רציונלית יותר. זהו המנוע 1.6 TDI 110 כ"ס, כיאתה אף פעם לא תדבק המושב, אבל תוכל להמריא שלו כמהפעמים לרדת כדי לתדלק.  

חמש היסטורית אאודי מיטב (10)

 • מיטב-אאודי-סיפור-Quattro

  האאודי קוואטרו היא אחת המכוניות הטובות ביותר שיוצרו על ידי מותג עם ארבע טבעות.

 • אאודי קומות ביותר Quattro-ספורט

  הוא המהפכה בעולם מרוצה עם נעה קדמית והפך לאחת מכוניות העצרת המוצלחות ביותר.

 • אאודי קומות-RS2 הטוב

  ואם Quattro שברה תבניות, 14 שנים מאוחר יותר הם חזרו על ההישג עם RS2 אאודי.

 • מיטב-אאודי-סיפור-מאחורי-RS2

  משפחה של ביצועים גבוהים תוכנן (של פורשה!) כדי להיות מלך האוטוסטרדה הגרמנית.

 • מיטב-אאודי-סיפור-A8

  בתערוכת פרנקפורט Motor 1993 אאודי A8 הציג גוף צבוע מושגית. הסיבה? זה היה אלומיניום.

 • מיטב-אאודי-סיפור-A8 הגנה

  טכנולוגיית בניית אלומיניום זו, המכונית ASF (Frame שטח אאודי), ממשיכה לשמש A8 הנוכחי.

 • אאודי TT--היסטוריה הטובה

  כמו רישום זה או שונא את זה, אבל מה שברור הוא כי הדור הראשון אאודי TT משאיר אף אחד אדיש.

 • מיטב-אאודי-TT-מודרני ההיסטוריה-

  המודל הנוכחי שומר לעצמה את המהות של המודל המקורי אבל עם הרבה יותר "תדמית מותג" (כלומר, פחות אישית).

 • מיטב-אאודי R8--היסטוריה

  מודל אמצע המנוע הראשון של המותג, ה- R8, הראה כי supercars יכול לשמש יומי.

 • היסטוריה-מיטב-אאודי R8-מודרני

  זה כבר הציג את הדור השני, אשר מגיע באופן בלעדי עם מדחף V10.

הדרך הטובה ביותר היא צריכה אמיתית 4.9 l / 100 ק"מ, אתה יכוללשים כארבעה ליטר אם אתה רק ללכת על ידי כבישלכבד את הגבולות למסע ארוך. אני מודה110 כ"ס בהתחלה חשבתי שזה יכול להיות רק עבור דגם זה,אבל אחרי כמעט אלף קילומטרים של בדיקות אני מבטיח לך לזוזפירעון מצהיר סולם סט 1335 קילו. כיכן, אתה צריך להתרגל התפתחות בהילוך שישיתמאוד ארוך וממוקד בבירור על צמצום הוצאות, אשר (יחד עם הקטן שלהעקירה) Lastra עמידות הצבע, אם כי לאהתנהגותם, אשר הופכת את אחד הנכסים הכי הטובים שלה,כי מאחורי ההגה בכביש המתפתל אתה לא תחמיץ אתזריזות של מכונית ספורט קומפקטית. ההיגוי הוא מאוד ישיר,נדנדות שלדה הרבה פחות מאשר רכב שטח וךרכו מאודיעיל. זה יהיה אפילו יותר כך שאם אתה בוחר גלגלים עם כדור פחותכי 205/55 R 16 רכיבה. זוהי אפשרות לראותהאיזון פנומנלי בין נוחות ויציבות של זה A3Sportback 1.6 TDI, הייתי מרים אותי. 

לוויה שלך תמשיך לנסוע הלוך וחזור לך נוחאתה צריך כיף כשאתה הולך לבד. בשורה האחורית, אאודי A3Sportback 1.6 TDI מתחיל להראות הצד המעשי שלה עםרגל מקובלת שאופיין מרחב הראש. כמהבכיכר המרכזית קרובה, אבל אם אתה זקוק לשטחחמש בטוחים שאתה חושב דגמים גדולים יותר מאשר זובקטגוריה. 

זה יהיה גזע נחמד היה קצת יותר גדול. 380הוא נותן לך 30 ליטר יותר מאשר אחיו שלוש דלתות, אבל אני מתגעגע בחסר כמה סנטימטרים עמוקים, וזה יעלה אתנפח ולהקל טעינת אובייקטים גדולים.שמתי לא עוול בחומרים, אריזת פןאיכות בתוך התא. כמו כל אאודי, הוא אחד שלועוצמות. תיבת שעונים מציע את המידע הנכוןהקונסולה המרכזית (הודות מלא גלגל MMI)botoncitos הנקי מופיע לא מאוכלס. המחיר? במשך 26,400יורו נשמע מאוד, מאוד טוב ... למרות שזה נשאר רק טוב לראותהציוד שלהם ...

בשנת קומפרטור הביטוח שלנו ישמחושב ממה שזה יעלה Sportback A3 אאודי להבטיח 1.6 TDI110. כדי לחשב את המחיר, אנחנו לוקחים כנקודת התייחסות איש40 שנים עם 10 מזהה וללא חיים מרושעיםבמדריד, השתמש במכונית כל יום, חנה בחניון קולקטיביוהוא פועל עד 20,000 ק"מ בשנה. עם הנתונים האלה,כל הסיכון הביטוחי המומלץ ביותר בגלל ערכםהצעות ישירותביטוח, עבור 327 יורו.

עלות זו יכולה להיות נמוכה יותר אם תבחר במדיניות לכלעם עודף. במקרה זה, הזול יהיהבראשית. זה עולה 287 יורוחובת 290 יורו. ואם יש לך ספקות לגבי מה המכוניתלקנות, נכנס הממליץ שלנו.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: