דאקיה 90 חתן Sandero DCI: כולה exitazo

דאקיה Sandero DCI 90 של הוא עדיין רב מכר בספרד. אין ספק, זו הייתה הפתעה כי הותירה רבים בפיות פעורים. אבל האם זה מכונית טובה?

דאקיה לגלות DCI 90 זוהי הצלחה עבור הבריתניסן-רנו, לפחות במדינה שלנו. לכן, כשאני מנצלדאקיה עברה מתיחת פנים לדגם שלו, ואניהחליטו לבלות כמה ימים איתו ולהגיד לך מה מצאתי.האם אתה חושב שזה יהיה מוצר מעניין? ואני תמיד הייתיכלי רכב מותג ומגן חסר פשרות ממוצא רומני. לינראה שזו מכוניות מאוד כנות. מהרגע הראשוןאתה יודע שאתה קונה דגם יוקרתי זול, פשוט.יש הצלחה. לא למי למכור לך את האופנייםאיכויות שיש לא. אני מבטיח לך שישנם רב בשוקמכוניות מסוג זה. הם מבטיחים הרבה ואתה מקבל מעט מאוד.

עם העיצוב החדש, Sandero החדש אני מנסה צבר הרבה בתמונה. עכשיוהוא מספק מראה צעיר וספורטיבי יותר. 15 גלגליםאלומיניום אינץ יעלה 326 יורו. לא נראה אסתטי כמואלגנטי כמו יגואר, אך היא צברה באישיות.2013 מגוון משיקה עיצוב פגוש חדש עםסורג ואופטיקה. אין ספק שזה השתפר הרבה יותר גרוע ברוח ספורטיבית אינה ללקוחות שונאים טיפוסי המכונית יותרצעיר בשביל להיות גם תפל. באופן אישי, החלקאני אוהב מפגר. אני אפילו רואה מגע של א מרצדס קלאס

בתוך דאקיה לגלות DCI 90 זה עודכןלוח מחוונים מעוצב מחדש כי הוא נעים יותר לעיןומגע. בנוסף, אתם יכולים כעת לבצע במערכת הניווטNAV ממוצע רק 230 יורו. זה לוקח רק מיפוי ספרד,אם אתה רוצה אחרים European'll צריך להוסיף 102 יורו. כן,אתה לא צריך לשלם כלום רדיו סטריאו עם CDMP3 או USB או חיבור Mini Jack.

הגיע הזמן לנהוג. ניסיתי את הגרסה עם90 מנוע דיזל HP. זוהי אותה נושאת המנועמכוניות כמו רנו קליאו. שוב זה הוכיח לי כיזוהי דוגמא טובה יעיל: השגתי את צריכה ממוצעת של4.6 בלבד l / 100 ק"מ. כן, יש משהו רחוק 3.8 ליטררשמית, אבל הוא דמות סנסציוני. מצד שני, שלךהתנהגות אינה תשוקות לעלות, אבל כמו עלויותרק 11,200 יורו, אתה יכול לסלוח פרטים מסוימים.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: