מבחן פורד פוקוס טיטניום 1.5 150hp EcoBoost

פורד פוקוס 2015 כדי לענות על המומנטום המחודש של סיאט ליאון, פולקסווגן גולף וחברת. הנה המפתחות שלך כדי לראות אם השינויים הם מספיק

Pruena Dell פורד פוקוס 1.5 EcoBoost טיטניום 150 כ"ס, אחת הגרסאות המעניינות ביותר של טווח פוקוס החדשה. אם עד כה הכרנו את HP 1.0 ליטר טורבו קטן מנוע 125, עכשיו זה תורו של ליטר ארבעה צילינדרים 1.5 זה.

זהו מנוע חדש לחלוטין עם תזוזה של 1498 סמ"ק. כאמור, יש כוח של 150 כ"ס ב 6000 סל"ד ו, טוב מכולם, מומנט מרבי של 240 ניוטון מטר ב 4000 סל"ד. אהבתי הפעולה רך, עדין שלה, ומעל לכל, מאוד יעיל מערכת "סטארט-stop". זה כמעט ברמה באמצעות פיג'ו 308 אשר, בשבילי, היא רכות מקטע הפנייה.

כמו כמעט כל בנזין מנועי טורבו, פורד פוקוס 1.5 EcoBoost החדש יש לו שני צדדים. אם אתה רוכב בצורה חלקה, תוך ניצול במינון של נקוב הנדיב שלה, תיתקל בנזין קומפקטי עם צריך ממוצע של כ 6.2 ליטר / 100 קילומטר. לעומת זאת, אם אתם מתכוונים לנצל את הביצועים מלאים המנוע שלך EcoBoost. תתכונן! תקבל צריכה כ 8.5 ליטר.

מלבד המנוע, אחד היתרונות הגדולים של פורד הפוקוס היא ההתנהגות שלה. יחד עם סיאט לאון, פוקוס זה של המכוניות בפלח שלה המציע והדינמיות מאוזנות. הוא מסוגל להציע דיוק גבוה עקומות אזור לרמתם של נוחות בכבישי מהמורות.

 

נוסף על החידושים הגדולים של חדש פורד פוקוס מערכת המולטימדיה שלה הוא SYNC 2. לבסוף, מהנדסי פורד יש אוסף בוטלו כפתורים קטנים על הקונסולה המרכזית ועכשיו הכל קובץ מסך מגע 8 אינץ '. מכאן אודיו, דפדפן, טלפון ומערכת בקרת אקלים מטופל. נכון שזה יותר קל לשימוש מאשר הכפתורים הקטנים על הקונסולה אבל תשומת לב גם דורשת תקופת למידה מסוימת.

פורד פוקוס 1.5 טיטניום EcoBoost הוא גם מספק פריסת טכנולוגיה מקיפה. מסב את תשומת מערכת אנכי החנייה להחנות את המכונית שלך מקבלת בניצב אוטומטי. עוד מכשיר נוח הוא התראה תנועת הצלב כי מזהיר את הנהג של הנוכחות של כלי רכב החוצים כאשר המוקד פועל גם בכיוון הפוך.

אנו משווים הביטוח שלנו יש לנו מחושב ממה שזה יעלה כדי לאבטח פורד פוקוס 1.5 טיטניום EcoBoost. כדי לחשב את המחיר, אנחנו לוקחים כנקודת התייחסות איש 40 שנים עם 10 מזהה וללא מרושע, שגר במדריד, הוא נהג במכונית כל יום, חונה במוסך קיבוצי והוא פועל עד 20,000 ק"מ בשנה. עם נתונים אלה, הביטוח המומלץ ביותר לכל סיכון הערך שלו מה בראשית מציע 571 יורו.

עלות זו יכולה להיות נמוכה יותר אם תבחר פוליסת ביטוח שמיכה עם הזכיינית. במקרה זה, הזול יהיה בראשית. זה עולה 394 יורו ל זיכיון 300 יורו.

מסקנה

מיטב

התנהגות דינמית ומנוע דחף בסיבובים נמוכים

גרוע

מאיץ מאוד רגיש וצריכה בפועל משם קצין


Понравилась статья? Поделись с друзьями: