2017 מבחן מרצדס GLA: מעז שדה

בדוק את מבחן מרצדס GLA 2017 כדי לברר אם הרוח ההרפתקנית של SUV הקומפקטי נותרה בשלמותה לאחר העיצוב מחדש ואם יש לו הפוטנציאל להיות לוויה החדשה הנסיעות שלך מחוץ לכביש. אתה לא יהיה מאוכזב ...

לאחר מתיחת פנים שהיא סבלה, אם יש לי משהורוצים הוא לעשות מבחן 2017 מרצדס GLA, SUVקומפקט של שטוטגרט שמגיע עם כמה שינוייםגרסת בנזין אסתטית משיקה את מרצדס GLA 220כונן גלגל 4MATIC ואת מצמד כפול אוטומטי7 הילוכים 7G-DCT 

אל תחמיצו: פיק-אפ מבוססבמרצדס GLA?

מנוע זה, מסוגל לספק 184 כ"ס כוח, הוארכיבת הבדיקות היחידות שלי, הזדמן לי לנהוגברחבי Hungaroring (בודפשט). כאשראחד הוא רכוב על SUV, הדבר הראשון שעולה בראש הוא:"הוא יעשה לכבד ראשי תיבות מודל זה המאפיין אותו (ספורטUtility Vehicle)? נצטרך לנסות ...

האמת היא הדבר הראשון שאני שם לב הוא הפיזיקאי2017 מרצדס GLA - אל תשכחו שמדובר מתיחת פנים - וצפיתי שנפתח פגוש, פנסים LED וכן צבע אטרקטיבילהריון ולידה הם קראו 'קניון בז '". תקיןהוא נקלט בעין מהשטח החדש: עבור שלהם צעדיםקומפקטי - 4417 x 1804 x 1494 מ"מ (אורך, רוחב נמדדוגבוהה) - עדיין מכונית drivable עבור העיר,¿מתאים הרפתקאות מחוץ לכביש? בוא נראה.

זה זמין עם שלוש גרסאות ושלדה. שלשלב נוחות ושלדה בסדרה, אתה יכול לבחור אחרשקוע (בשילוב עם גובה קו לקו AMG אוחבילה דינמית), ולבסוף, כאן אנו מעוניינים: אתOffroad נוחות ושלדה, כךאופציונאלי. 

בחודש זה, את גובה הנסיעה גדל 30מ"מ וזה מראה בזמן נהיגה על המסלול שבואני מוצא, כמו מרווח גחון גבוה וזה מאפשר לילהתגבר על מכשולים בלי הנחמה תסבולדיירי רכב. כדי זה גם זה תורם פנים מאודאכפת, איפה גימורים איכותיים שולטים ואיפהאנו מוצאים ריפוד חדש. זה יהיה רכב שטח, אבל אנחנו לא יכוליםלשכוח את הטווח שאליו הוא שייך ... וזה מרצדס.

אנחנו אוהבים! זהו מרצדס GLA 2017

מצד השני, כיוון 2017 מרצדס GLA מאודכך תיקונים רציפים ומדויקים עליי לעשותבמהלך נסיעה מחוץ לכביש הם משחקים ילדים ויכוליםלתמרן את הכבישים הצרים בקלות.  

למרות חשיפה כוללת היא מצלמות חזון טובות360 גם לתרום שלטו כל האחריםבלתי צפוי בכל המקומות העיוורים כמו לשכפלמסך הסביבה כולה מרכזי ואתה יכול להגדיר את זה כדי להציגגם זה מחולק לשבעה מבט שונה, כולל אלההיא כוללת ייצוג וירטואלי של מרצדס GLAממעוף הציפור. 

מצלמות ארבע זה אחראים: אחד מול, אחרמאחור ואחד בכל אחת המראות החיצוניות.באמצעות מצב Off-Road אתה גם יכול לשלוט על זוויתהטיה או סיבוב רכב של הגלגלים הקדמיים. 

עבור היל Descent - במקרה שלי, דימבוטא - אני צריך לדאוג רק לאפשר שליטהDSR, אשר מספק מהירות מקסימלית של 5 ק"מ / h בעודמופעל, כך שאתה לא צריך לגעת בלם או מאיץכל הדרך למטה בגלל הרכב נשמר בקצב הזהבהתמדה.    

מסקנה

למרות העיצוב מחדש הקל, משטח מרצדס 2017 נראה יותרpintón ומבטיח זמנים טובים של כיף הנהיגה אם אתההרפתקן ... אולי התנהגותו מהכביש אינהיותר אגרסיווי פלח אבל היא סולקה מאוד ותאפשרלקחת על שטח יותר מאתגר להתרחק מהםבלי להתמרמר. אלו הם המחירים של מרצדס GLA2017.  


Понравилась статья? Поделись с друзьями: