מבחן פורש בוקסטר GTS: מורדי בית קטנים

פורשה בוקסטר GTS הוא החזק ביותר של הטווח. שלה 330 כ"ס ומערכת השעיה פעילה שהופכים סטנדרטיים היטב pegadito לטוס נמוך לכביש. וזה רק תשע שניות תעשה עם עדן בסערה ...

פורשה בוקסטר הופיע באולמותהמכונית לפני כמעט 20 שנים. ומאז יש לולהיות רודסטר דו-מושבית אמצע מנועיםהתייחסות. הדור השלישי שלה, ההווה מאז תחילת2012 כללו שינויים שונים הוא אסתטיהטכנולוגיה, כולל הגה כוח חדש ובעיקרבמקום ההידראולי הישן.

פורשה עכשיו נותן לךטוויסט הספורטיבי שלה חדש קטן התיקוןכבר מנוע נוכח "S" א-גליל שישה בוקסר 3.4ליטר 315 כ"ס להוסיף 15 "wheelies" יותר ולהשיג היטב330 כ"ס.

כדי לבחון את היתרונות של הרכבת מנוע-השלדה החדשה, אנחנואנחנו מעבירים את מיורקה Circuito de. קטן, מהיר מעגלמפותל. נו באמת, איפה את המותג כבר ידע החדש שלו פורשהGTS Boxster הוא היה הולך לגולל יותר טוב. ומה אם הםהיא עושה! וזה, אתה שוכב אם אמרתי כן הבחנתיאקסטרה 15 כ"ס לעומת ס אני לא וולטר Röhrl, שלוהבוחן עצרת אלוף העולם לשעבר, אבל אנייכולתי ליהנות תחושה של ביטחון כמהמכוניות יש לי.

המכניקה שלו הן כמעט אינסופית ומעבירה את Boxster GTSכך שלעולם לא צריך יותר. הם גם זכו 10Nm של מומנט וזה אומר כוח רב יותר. עם PDK האופציונלישבעה הילוכים כפולות מצמד, האצה דמויות שהייתהם אומרים סביב 4.7 שניות על -0 עד 100 ק"מ / שעה (5 שניות S) ומהירות מרבית של 281 קילומטר / שעה (277 ב S). לא שההבדלזה מטורף, אבל היא משמשת כדי לציין את המכונית יותר נוחמלכודות עכברים הכביש זריז כפי שהיה במקרה. וזה גםעושה מרכז תחתון של הכבידה, כמו זההגוף קיימן GTS ממוקם 10 מ"מ קרוב יותר לקרקע.

במסגרת החבילה כרונו ספורט שילובGTS Boxster תקן, תושבות מנוע דינמיותאוטומטית שיתבונן להפחית תופעות ההעברהמונית במהלך תמרונים דינמיים. וזה קשורמערכת דיפרנציאל אחורי כולל פונקציית 'פורשהvectoring מומנט". במהירות נסיעה הבלמים גלגל פנימהעקומות כדי לעזור לעקוב אחר הנתיב. זה עושהמכוניות ספורות בשוק להישאר נאמנות על מהלהכתיב את ההגה כאשר לפינה ושינויים מהיריםכיוון להתרחש.

ה- GTS Boxster מצויד גם כסטנדרט (ב S הואאופציונלי) השעית פורשתה פעילה (PASM) לא רקכדי לשנות את הנוקשות של משככים, אלא גםלשנות את המאפיינים של המנוע. בנוסף, זה הוא הראשון שלפורשה biplazas מנוע מרכזי, יחד עם GTS קיימן אשרתואם האירו 6, כפי שהיא משיגה צריכהאמצעי 8.2 ליטר / 100 ק"מ (8.0 לגרסה Boxster S), מצוידשידור PDK.

אם אתה יושב עדיין נראה רחוק מהקרקע,GTS Boxster יש לה תצורה חדשה אופציונליתמארז ספורט המאפשר הנמכת גובה הנסיעה ב20 מ"מ, יותר מ 10 ויש לו סדרתי.

השארתי לסוף האלמנט האופייני ביותר אבליש לו במשותף עם ברדס Boxster האחר. פלאיהנדסה. רק שזה לוקח תשע שניות כדי לשים או מקופל,בנוסף, אתה יכול לנהוג עד 50 ק"מ / h. זה הולךכדי לאפשר בעיר נהיגה זה מבלי שתצטרך לחשוב אם תרצהזאת כדי לאפשר לגוף לעשות מה שעושה את האור האדום ...

פורשה חדשהBoxster GTS הוא למכירה מאז מאי 2014, כפיפורשה קיימן GTS, ומחירושל 81,039 יורו. עבור GTS Boxster עם שידור כפוללחפון את המחיר הוא רק 121 יורו: 81,160 יורו.

עומק הבדיקה פורשה בוקסטר GTS אנריקהTrillo

אם הדור הזה הוא היפה ביותר או לא כל Boxsterעשה עד כה הוא לא חשוב. נראה לי כי כן,אבל מה הוא כאן הוא לראות מה מביא גרסה זוGTS משאר הטווח. אז, הבלוק ... 

330 מנוע HP הוא ... איך לומר ... מדהים,סנסציוני! אז בגלוי. זהו אטמוספרי להגיבגם מלמטה כאשר אתה עולה על סל"ד 4000 הוא כמוהתפוצץ. תחושה כי הופכת אמיתי לחלוטין כאשראני לוחץ על הכפתור על פליטת הספורט, וזה עודאלמנטים שמגיעים כסטנדרט על הגרסה הזאת הופכת אתסאונד הופך בסמים קשים.

זה לא תחושות בלבד, אך המציאות שלכרונומטר מציג כמה הוא יעיל וביצועים הטובים שלה:מאיצה מ -0 ל -100 ב 5.0 שניות (יש פונקציה Launchהבקרה) ו הולך מ 80 120 ק"מ / שעה בתוך 2.9 שניות. נתונים אלה אינםהם מקבילים בדיוק מה היצרן אומר, אבלתארו לעצמכם כמה קל זה מעמיד אותך בעת עקיפה.

רוב הקרדיט על תוצאות אלו הוא השינוימצמד כפול PDK. זה בהחלט השידור המומלץ ביותרעבור דגם זה, לא רק עבור המהירות שלה וחלקות (בתפקידפלוס הספורט היא הרבה יותר פתאומי), אלא משום בשלבסוגר רישום ומס מאז צריכה היאידני נמוך, עולה רק 121 יורו יותר.

אם הספורט הוא מנוע, שלדה לומר זה GTS.כדי להיות cabrio, קשיחות ומעביר כדבר מובן מאליו יוצא דופן. משהואתה מבין מהר כשאתה רואה מגיע מהמפעל עםPASM השעיה פעילה החבילה "ספורט כרונו". בעמדה "פלוס" השעיה הופכת סט קשהמתאים רק למי שמחפש ספורטיבי יוקרה מגע 100%לא מומלץ לבעלי בעיותהמותני.

אין ספק, את התחושה הספורטיבית היא איכות בלתי נפרדתכל פורשה, אבל הדבר הטוב הוא שגם בגירסה זו של GTSBoxster הוא כמו חיית מחמד צייתן עבור היום המהלךעיר איתו היא בכלל לא עינוי. דווקא ביןסמפורים הוא המקום שבו זה הגיוני כי ספורט כזה ישהתחל-הפסק כסטנדרט. זה סייע הצריכה הממוצעתבדיקה זו הייתה של 10.5 ליטר. זה נשמע מטורף לומר כיהדמות לא רעה, עכשיו זה כל כך אופנתיאנרגיה חלופית היא כמעט נפוצה לראות מכוניות המפורסםהוצאה מתחת 4.0 ליטר / 100 ק"מ, אבל עבור מכונית ספורט330 כ"ס אני חושב שזה לא רע. כמובן, יש לזכור כיאם אתה קצת נדיבות עם רגל ימין, הממוצע יכול לעלות15 ליטר בלי שתשים לב.

החיסרון העיקרי שאני רואה Boxster זה (ואת השארטווח) הוא כי מדי חולל descapotado עגולמערבולת אוויר בתא הנוסעים, גם כשהחלונותלמרות עליות שיש וסדרות מסיטות רוח בין הקשתותאבטחה.

ידני עומק מבחן פורשה בוקסטר GTS עבור לואיסI. Guisado

הרי אם יש לך כאן בגלל שאתהBoxster GTS מעוניין. יתר על כן, אם אתם דומים קצתבן אדם, ובשלב זה לא רוצה רק אחד: אתה צריךאחד.

אבל GTS נע פורשה יש אחד שאףצריך להיות כמו ninguneado: את ידני פורשה בוקסטר GTS.ללא ספק, עד שלא יוכח בבירור כי מבטיח להיותוהכי חשוב, את פורשהBoxster Spyder (אשר יש גלריית תמונות כאןלהלן בהשראת GT4 קיימן פורשה), וריאנטGTS הסגה "Roadster" עם תיבת הילוכים ידניים הוא יותר טעים אםאתה רוצה ללכת צעד נוסף כיף. 

גלריה: Spyder Boxster פורשה 2015 (8)

 • 2015 פורשה בוקסטר ספיידר

  פורשה בוקסטר ספיידר מקבלת מלפנים ומאחור של GT4 קיימן פורשה: החברה גדל סנטימטר אחד. אתה יכול לראות ...

 • 2015 פורשה בוקסטר ספיידר

  ... צריכת האוויר בחזית בהשראת קיימן sportier. ה "משקה" דבשות ...

 • אחורי 2015 פורשה בוקסטר ספיידר

  Spyder 718 פורשה של. למצות הכפול הוא מרכזי, כמו GT4 ...

 • זניט 2015 פורשה בוקסטר ספיידר

  ... למרות המודל הזה יש "פלוס": אתם נהנים בחוץ! מכסה המנוע ...

 • צד PORSCHE 2015 Spyder

  זה מגן זה נכון, אם כי העוגן החדש שלה מאפשר לך להגיע ...

 • ברדס 2015 פורשה בוקסטר ספיידר

  290 ק"מ / שעה. לפני זה היה "רק" 200 עבור בטיחות. הכונן ...

 • אחורי 2015 פורשה בוקסטר ספיידר

  ... היא ידנית, כמו תמיד, אבל הרבה יותר פשוט. 15 צעדים עבר ...

 • 2015 פורשה בוקסטר ספיידר הפנים

  ... 6. הפנים מקבלים רק ספורט מאוד ומושבים אופציונליים, פחמן עם אוויר של 918 Spyder.

מבט מהיר על הדמויות להבהיר כיBoxster עם PDK מהר הוא האצה (4.9 נגד 5.0שניות) וידני רצים יותר: 281 "נגד" 279 קילומטר / h. דמויכי לשמור אותם עניבה וירטואלית ... עד שאתה לוקחלהסתכל החלמה: עם PDK זקוקה 3.0 שניותמן 80 120 ק"מ / שעה, ואם תבחר את הגרסה עם המצמד, אתהלדרוש 3.7 שניות החמישיות (על פי נתונים רשמייםפורשה). ההבדל? ה 'kickdown' ...

באשר לשימוש, אתה לא יכול לומר כי נהיגהמצמד חלק ככל שהדבר במכונית סיטרואן C4קקטוס, אבל זה שום דבר רציני. אני אוהב משום שהוא משלב את"הרגשה" ספורט עם רכות מסוימת שגורמת לך לאייאוש בתנועה עירונית. אני נשאב 'בפקק טובפאלרמו סיטי (ותאמינו לי שלא ראית דבר כזה) ולמרותPDK היה יותר נוח, ואני לא פרץ חסר מדי.

כשאתה הולך כביש הוא כאשר אתה מרגיש אתההבדל. כפי שאני כבר אמר מעל חבריי.דינמיקה של GTS Boxster היא מרהיב: יש לפינהבתגובה המטורפת שלך 3.6 הוא מעולם אחר.

אבל כל זה כוח כאשר אתה שולט אתה עםידית הילוכים משמר אתה רוצה לשאת הילוך. למרותהכונן שלך הוא לא קשה, זה מאפשר לך בפתאומיות כאשר אתהנהיגה נחושה. כלומר, ישנם מקרים שבהם אתה שואלמהירות תקועה, אתה משקר זה מאוד נוח עםלהשתמש ... לומר בוטה.  

כן, עם PDK אתה יכול לנהוג "כמעט" כאילותוכל לשמור על ידני, אבל לאבד את המיידיות שנותנת לך אתמצמד עוסק להוביל את המצעד. וזה שלא לדבר עלשביעות רצון של HECO גם ספייק עקבים (אם פעיל מצבפלוס ספורט, Boxster GTS עושה את זה בשבילך) או לדרוך עלפלט עקום בלי "סבל" להעיף הזכר"Kickdown" (תחביבי כתיבה) ... אבל אתה צריך להכיןלנער בחזרה אם אתה כל כך אמיץ (אולילא מודע?) כדי לנתק את PSM. האמת היא שיש לימועדף ליהנות מצב מתירנית: נע הסרן האחורימספיק כדי לגרום לך לחשוב שאתה צריך וולטר Rörhlלבצע countersteering רכה תוך שמירה על הגז. 

אגב, אני אתן לך טיעון אחר לטובהידני: זה עולה 3200 יורו פחות, כך שתוכל להרכיב אתautoblocante mecáncio PTV החבילה (vectoring מומנט פורשה)1400 יורו ו פליטה ספורט (611 יורו), אשר מטילהצמרמורת ידי הקטנה (לא להגיע בסופו של יגואר F-Type,אבל אתה הפחתות מובטחת "אגזוז".


Понравилась статья? Поделись с друзьями: