סוזוקי V-Strom מבחן 650XT: סטורם (כמעט) מושלם

במשך החג? במשך כל יום? בדקנו את סוזוקי V-Strom 650XT, סערה (כמעט) סיכוי המושלם להתחיל על קטע השביל עם בשר או A2 ... ולהישאר במשך זמן רב! אנו בודקים את האיכויות של אופנוע ידוע זה שהחליט לסיים.

במשך שנים, מכורי המותג והטווח "Strom"להתגאות שיש גדל מספרם ולהיות מאוד מרוצהעם שובל אופנוע צדדי כפי שקייםהשוק כאן נבדק רקע: סוזוקי V-Strom650XT.

זהו מודל כי אין קווים מדיצורות נועזות, למרות שלה, למרות היותו ידועכל עוד לא התיישן בכלל. עדיין להוכיח מאודנעים ארגונומית לכל סוגי שימושים, על ידי כבישמדי יום ללכת לעבודה, שבילים עבור getaways סוף השבועבשבוע ... וגם, כמובן, דרכים בהן כדי להרגיש חזקיש שביל נכון.

השביל הטוב ביותר עבור רישיוןA2

אבל למרות זאת הוא קטע יותר אופנתי, השביל הזה הואבניגוד לתחרות אחרת, בנוסף לאחד ממרכיביומכתבי מצגת חשובה מנוע התאום שלה'V' אורך. גוש זה של יכולת וכוח בינוני68 הכיל אינה מספקת רגשות מדי deportividas אושואג מהטלה כמה הקפות: מספק התנהגותחלקה, מתקדם מאוד נוח, עם הבטחה לספר לך מאודנאמן את הצורך הרבה גז הפתאומי או לכל האחריםדרישה. האם אתה מבין את זה?

אפשרויות של היומיום 

רק גשם, סערה תוכנית בקיץ, וכשאני לרכובזה סוזוקי V-Strom 650XT אני מכיר בכך אסתטיקה וכןמלוכלך, זה לא הדבר הראשון שכובש אותי בדיוק. אבל זההתמונה ונוחה ברורה ומספקת את כל המידע הדרוש,אנלוגי יותר מדרך דיגיטלית. כשאתה מסובב את המפתח,אתה תופס רכיבים שאינם בדיוק הדור הבא-bombín, לחצנים, כפתורים, אוחז מחומם מלא ...- אולהדליק את האורות הקדמיים, אשר תמיד אהבתי יותרסוזוקי V-Strom האחרון 1000, לשלב הצעקות האחרונותתאורה, כגון טכנולוגיית LED. 

סוזוקי V-Strom מבחן 650XT ABS (12)

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT

  טווח V-Strom הוא תמיד מעניין בקטע של שביל באמצע. (צילום: אלכס אגילר).

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-כיווני

  650 הוא בעיקר תכליתי עבור ומחוצה האספלט.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-הארץ

  ה- XT הסיום כולל אביזרים camperos רבים. יחידה זו יש אלומיניום ערכת הרפתקאות.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-חפתים

  הם מוסיפים למי להביא את הערכות בינעירוניות ו הרפתקאות.

 • קדמי-מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT

  למרות האסתטיקה שלה, זה במיוחד קל לניהול.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-מנוע

  הסוד העיקרי שלה: בלוק שני הצילינדרים היטב נפתר שלה 645 סמ"ק ו 68 כ"ס.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-צדדי

  חזה המזוודות מומלצים ביותר לחופשות קצרות.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-pack

  יש להם יכולת טעינה גבוהה, אבל הם מגושמים מדי היום.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-כידון

  מסיים את V-Strom 650 הם באיכות.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-box

  שולחן, שלם ומתפקד.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT-כביש

  שטח או עירוניים, ההתנהגות שלהם היא מאוד נחמד ויעיל.

 • מבחן-סוזוקי-V-Strom-650-XT

עם זאת, סוזוקי מתגאה אותו בסוג זה שלאופנועים, משום שהם מעריכים אמינים מעל אחריםהיבטים רבים "נוצצים" יותר. וכמו תמיד אמרנו בהפורטל הזה, דבר אחד הוא שאנחנו אוהבים את הגאדג'טים 'יותרכאשר מתוחכם לבדיקת אופניים חדשים לגמרי אחר בשבילנוmanterlos מתחשק יום על אופנוע עצמה, עם חמש או שש שניםחיים, ביטוח צד ג 'ו קילומטרים רבים מחוץאספלט. 

כפי שאתם רואים בתמונות, זה הר נראה מופרזנהדר עבור השוק שלך, שנושא את הערכה "הרפתקאותאלומיניום "(1200 יורו על מחיר הבסיס -8.399- יורו)הוא מורכב שומרי יד מִתמָך שדרית, מסך גבוה, תא מטעןאחורי 38 l קיבולת אלומיניום תמיכה לנעילה,שקע 12 וולט, ברי חימום handgripסלי אלומיניום מגן ... ו ענקיםנועלת 45 ו 37 ליטר.

650XT כביש סוזוקי מבחן V-Stromתמונות:אלכס אגילר. 

תאי אחסון אלה הם חזקים סיים היטב,אבל גם לירות צריכה במהירויות גבוהות עבור שלהדבר עיצוב אווירודינמי, הם מגושמים מדי כדייומי או סתומים שהופץ כבישים בעיר, כךאם אתה לא רוצה להפחיד, ראוי כי בעת הזמנת נסיעות.בעשותו כן, תוכל לראות כי פעולה זו אינה במיוחדמסובך ויש צורך רק כדי לעשות זאת, לפעול עלמנעולי -הנה עצמו את האיכויות הם נופי justas-,מפתח ספציפי שני להם. 

עם זאת, אפילו עם כל הערכה התאספה, נהיגההאופנוע הזה הוא נוח מהרגע הראשון.המיקום הוא מאוד הולם את גובה המושב הוא 830 מ"מדבר מטורף, אבל אל ישכח כי השביל לא נעשהעבור אנשים בגדלים בינוניים נמוכים. 

יש מנוע צליל נעים כמו כל כך אופייני.האצה היא יותר מתו נאותות הרפתקניות ממשיכהאתה תזרח מהרגע שמגיב היטב מה אתה שואלאתם שואלים: נמוך סביב מגנה, אך פחות טוביםbicilíndrica שואל קצת מוקדם כדי לתת את הטוב ביותר שלכן. במילים אחרות, אתה לא חייב לתת'תמותי', אבל על ידיהעיר יכולה להסתובב השני לשלישי במהירויות נמוכות בליתקלות.

סוזוקי V-Strom כידון 650

מצד שני, ברגע שאתה מגיע שיוט מהירות (עםשקיות, הוא מסוגל העולה 180 ק"מ / שעה בתוך מעגל סגור,כדי לקבל מושג), החלמה הם בהירות. לפניהאצה פתאומית לא צפוי, למשל, יכול ללכת צעדמושלם "משיכת" אגרוף ללא הילוך צמצום. יתר על כן,מאוד הדק נעים "הסערה" (באנגלית,"סטורם") כי כמעט נותן את השם וליהנות שלךאפשרויות דינמיות. 

השביל הטוב ביותר עבורנסיעות.

כאשר בלימה, היא עונה באופן מושלם, בלי מטומטם, ו- ABS-nothing intrusivo- שוב לגרום לשלווה המעורבתלקחת אופנוע ביניים, שבו מתח נייטרליהפעם היחידה שבה תוכל לבחור. 

כיף יותר

בקנה אחד עם זה, המארז גם עובד טוב עםבלוק, והתאמה זו מאפשרת לך ליהנות עבור כבישיםהר קשור, משהו, אם אתה חושב שזה צריך להיותחובה על אופניים מכונית-סיור כי גם שואף להגןמסלולים וכבישים. זה מבחן  סוזוקיV-Strom 650XT, אנחנו יכולים לאשר כי הפרוגרסיביותV לחסום במיוחד חיובי כאן, כי בליסט-אפים רבים ועזרים אלקטרוניים הטירוןהוא פועל על מנת לקחת את A2 אתה יכול לשלוט שלךתגובות (אמר כל הכבוד שבעולם, אף אחדנולד בידיעה) יחסית בקלות, בלי ליפול מאחור לעומתהקבוצה מחוסרת כוח.  

סוזוקי V-Strom מבחן קיט 650XT 

כעת הגענו זמן להתעמק שבילים של קושי בינוני.חייב להיות קצת זהיר עם מרכז כובדמזוודות מגושמות כי שהזכרנו כמה שורות מעל.אבל בתמורה, פשוט לרכך את ההשעיה מעטאחורי -עם גלגל נגיש-יד מלאהמתגלגל בשקט דרך משטחים אלה, מבלי לדאוגיותר מדי מכל דבר אחר-הגלגלים יש כאן צמיג מעורבדי יעיל זה קשור רדיוס צמיג מתאים פחותפגיע מהמורות. יתר על כן, קילו משקל (215) האםקטן יותר מאשר אחותו V-Strom 1000 סמ"ק, אתאשר זה עושה את זה יותר לניהול וכי יריבים אחריםשביל Midsegment.

חזרה למציאות, זה הזמן להכות בזרנוק אחד,שימון ולהתכונן חזרה לבית הספר שוב.מי מפחד? לקחתי הסל, אני עוזב את החזה... המרכזית ואני אחזור להיות אופנוע עבור ליוםהזדמנויות נוחות, אמינות, מעשיות ומהנות לכלסוג של תנאי שטח ומזג אוויר. 

מיטב: 

רכות, קלות הטיפול, תגובת המנוע,התנהגות נובלת, יכולות מחוץ לכביש, גובה מושב,משקל נמוך. 

הגרוע ביותר: 

אסתטיקה מיושנת במקצת, רוחב מוגזםמזוודות. 

ציוד זהמבחן: קסדת Axoבלייד, מעיל Axo, מכנסיים Tucano Urbano K-ג'ין.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: