R BMW R 1200 2015: מכונית ספורט קיצונית וספורטיבית יותר

בדקנו את R BMW R החדשה 1200 2015 מכונית ספורט כי הוא יותר רדיקלי sportier מתמיד, אבל זה לא לוותר על tourers האיכויות שיש תמיד carecterizado. הולך על מכירה ב -7 בפברואר.

כמה דברים שמוטב לא כפי שהם. אבל בעולם שלאופנוע, כי יש את הסיכונים, או מה הוא אותו,אובדן נתח שוק. דוגמא טובה לכך או לפחות,היצרן הגרמני הבין אסי הוא BMW R החדש 1200R 2015: רודסטר זהו עכשיו יותר רדיקליספורט יותר מתמיד, וכי אם היה בא הביתהחג המולד, כמו נוגט, בתחילה, טרם פתח אתדלת. אבל בוודאי, אחרי כמה דקות, הגיע במהירות שהםמוכר ... ובקרוב יהיה מאושר עם זה, מעטליהנות "החברה" שלך. 

וזה כי, מבחינה אסתטית, זה חדש BMW R1200 R יש לואלמנטים רטרו איבד הזה היו מצרך מבוקש מאוד על ידיאוהבי סגנון קלסיים, ולכן אין זה נדיר עבור היחידות האחרונותהגרסה הקודמת תתחיל לסחור בשוק.כמו "אתגר-רטרו" -ואז אלה יחידות קודמות 2006 עדהם בסדר, אבל אם אתם מחפשים אופניים משופרים בהרבהאיכות, טכנולוגיה, וביטחון comporamiento כמעט זההמחיר (מ 13,600 יורו), החלטתי להרים את כמה ימים, בלי שוםספק.

בנוסף לקווים שלה זוויתי יותר, בשעה מדגישה במבט הראשון -למעקבונושאי-נס ולעצב את המזלג ההפוך החדש של מכונה זו. היונקיפות מצפון על זה היה פונדקאי של קלסימעורר התיאבון "telelever" (הטלת הרדיאטור המרכזי חדשמרכז כובד נמוך יותר של) שחלק עדיין אוהב אותנו כל כך הרבה-למעקב מהמורות וכבישים כיפוף sinuosas- הצעיר שלו, אבלכמו שאר הסט, הייתי חייב לנסות את זה.

התחלנו

באופן לא מודע -a זה באמת יהיה הרבה לפניacostumbrarnos- לחפש את המפתח על ידית ארגונומית החדשהואני פוגש המון. האם המערכת האופציונלית "נסיעת Keyless",אשר מאפשרת לך לפתוח, לפתוח את מכסה טנק אתחולעם המפתח המאוחסן בכיס, כמו מכוניות רבותהנוכחי. אז, עם שתי "לוחץ" ואיש הקשר הכפתור,בואו הדור התאום מנוע בוקסר חדש-refrigerado אוויר נוזלי, שבו השמן כברמוחלף על ידי תערובת של תחילת מי ethyleneglycolהכנתי 125 כ"ס שבה נוכל לשעשע במהלךעשרות קילומטרים של כבישים הרריים. זה אותו הדברboque של 1170 סמ"ק לרכוב על GS R BMW 1200, את R1200 GSהרפתקאות, ה- R 1200 RT ואת R החדש 1200 RS. 

BMW-R1200-r

כפי שציינו האופניים האלה בזמנו, ואת probadísimoבוקסר נהנה longevo אחת עכשיו שני? נוער,הרבה יותר מדויק ועדכני, התנהגות טיפוסית של כלהודף אשר עשויים להידרש ביצועים היום. יוצרסט דינמי עם המארז צינורי כי לא יכול להיותומוצלח, אכן, הכל עכשיו יותר "מירוץ". 

במסך החדש, עם יום / לילה מצב אפשריCustomization-, זה "עירום" גם מאפשר לך להגדיר גםשיקולים אסתטיים גרידא וכמעט גחמה, כךבאמת imporante: מצבי נהיגה, אשר הם סטנדרטייםRoadster (עבור נסיעה ישירה ספורטיבית יותר עצמהאלה כלי רכב) וגשם (כאשר ירינו על ידי חברהזזה ואנחנו רוצים תגובה מתקדמת יותר). גםאתה יכול לכבות את השליטה ABS המתיחה ASC,אשר שניהם הם סטנדרטיים.

TFT-BMW-R1200-R

ה- R R1200 החדש מבקש לפתות קהל של בין 33 ו 50, אשר משתמשים האופניים כמעט מדי יום ברחבי העירמסביב ... אבל גם, כדי להפוך קילומטרים וליהנותנהיגה. אז, שוב, ספורטיביות צריכהבשילוב עם בטיחות ונוחות על נתיבים יותר. כדילפיכך, BMW משלבת צעד אחד קדימה, את DTC, סיוע אחרנהיגה אלקטרונית שהינה הרבה יותר פעיל, מאזאומדים בכל עת הדרך הם מסבירים אתכוח המנוע אל הגלגל האחורי וגם מותנההפירמה או את הדרך בה אתה פותח ביחס גזאחיזה איתנה, כדי לקחת בחשבון את הנטייה שלאופניים. אני גם יש לי את ההזדמנות לשלב את כל זה עםדינמי התאמת ההשעיה Dynamic ESA. הם 795 יורו,אבל אם אתה רוצה להפיק את המרב של האופנוע הזה ולהפוך אותותכליתי ככל האפשר ... עם זאת, אתה גם יכול לבחור אתחבילת Dynamic, המתנשא לגובה של 840 יורו, אבל מצבי כוללנהיגת PRO, אור יום, השמשה וספורטפנסי LED.

BMW-R1200-R-מבחן

חדש BMW R1200 R 2015 ממשיך מכיר 7בפברואר מ 13,600 יורו. 

ביחידת הבחינות המופיעים הקשר הראשון הזהאנחנו יכולים לקבל את כל האלמנטים האלה עם צבע מרהיביםלבן זוהר למרות גוונים כהים כאחרוןהם תמונת elegantes- מאוד וכמה אבזרי התאמה אישית"Giracuellos" (לא נעלמה מעיני או כאשר החנייה), כמושדרית או cupulín הקדמי התחתון. וזה בדיוקמגוון רחב של אביזרים שיש לו אופנוע זה לנסועלערער, ​​רק acompañado- משם ולעשות את זה אפילו יותר מעורר תיאבון.

כשלעצמי, לפי הזמנה, אני נשאר עם גרסת הספורט,יותר "ר" ו "עירום", וכל האפשרויות והביצועיםמנוע הבוקסר זה כי soprende לתמיד מן הראשוןקילומטראז הוא כל כך דינמי וכך משתלב הסטכמו תמיכה עצמית אלמנט שאתה כמעט שוכח שאתה לובשתאוצות ארוכות או להטות את תמונות הרבה-ברכבכמו בגלריה כמעט צריך "אני מסתכל" לעברו.אני עדיין צריך ליישב את עצמי קצת עם המזלג החדשטלסקופית, אלמנט אשר, יתר על כן, בהחלט ממלאעם ציפיות ועם אשר אתה מנצח בזריזות שאינה מוטלת בספקעד כלות הנשימה ואת הקרב שוב אל "ג'ונגל"עירוני. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: