הוכחה: על על קופת מרצדס C קלאס 2016

הם זורקים אותו בסתיו, אבל אנחנו כבר הצלחנו לטפס. The Class C מרצדס החדש Coupe 2016 הוא sportier ועוד מעודן מאשר גרסת סדאן, ולבוא מההתחלה עם מגוון רחב של מנועים. טיפסנו יחידה preproduction לספר את התחושות הראשונות. מבחן: קבלנו את האבטיפוס של קופת מרצדס C קלאס 2016.

מרצדס לפרוש בתערוכת פרנקפורט Motor 2015(מ -17 ל 27 בספטמבר) את הווילון של קופת C-Class החדש שלה.ליד המסבאה המשפחה, זה יהיה גרסה שלישית של מחלקהC, ו יורש את האלגנטיות של הטווח. היו לנו אתהזדמנות לקבל מאחורי ההגה של אב הטיפוס לפני המזמיןארוך. מבחן: קיבלנו את האבטיפוס של מרצדס C קלאסקופת 2016.

הדבר הראשון ששמתי לב הוא כי הגוף שלך הוא נמוךשל סדאן. באופן ספציפי, 40 מ"מ. שמשהמול משיכת הוא אנכי, בעוד החלק האחורי ישמדרון חלקלק מאוד. פנסים אחוריים מלוכסנים זוכרים, ואין זה מקרה, ה- S-Class קופה AMG GT. 

בעוד המודל הקודם עזב לא זוכר סלוןספורט כי נהנה ולכן פנימי יחסיתמרווחת, מרצדס בדור החדש הזה בוחר להקריבבמושב האחורי ואת תא המטען.

מבחן: קיבלנו את האבטיפוס של קופה מרצדס C קלאס2016. עיצוב נוסף

במקרה זה, המותג עדיף עיצוב הדקים וספורט ... אבל פחות פרקטי. לכן, במושב האחורי שםעכשיו ברוחבו של הרצויה, אם אתהקומתו בוגרת טובה. אם אתה בדרך כלל בדרך כלל עגול שלושהאו ארבעה דיירים, אני ממליץ לך לחכות קופת E קלאס היא לבוא. 

מבחן: קיבלנו את האבטיפוס של קופה מרצדס C קלאס2016. עוד "פרימיום"

גרסה זו של ה- C קלאס זכתה, אולם, פרטיםשמשפר מצב נוסף בפרמיית שלה ולא חסרחגורות בטיחות חשמל או גישה אטרקטיביתרמקולים למחשב בורמסטר אופציונאלי אודו משולבהפאנל בצד האחורי.

יחידת הבדיקה שלנו היא קופה C 300 עם מנוע של 245קורות חיים שני ליטר ארבעה צילינדרים מתחת למכסה המנוע, אשר מגיב עםהמיידיות לכל דרישה של הנהג. שינוישבעת הילוכי הילוכים אוטומטיים מוכנסים כךתפקודי.

מבחן: קבלנו את האבטיפוס של קופת C קלאס 2016. נוספיםספורט

הבדלים עם סלון אחיו נתפס גם מןהנוסע במושב, שבו רכשנו ב זה ראשוןטאצ 'דאון. התאמת המארז ואת המנוע כיום מעטיותר דינמי, ניהול הוא עכשיו יותר ישיר ומדויק,ספורט מארז יחידת הבדיקה שלנו עוברתסדרי שילוב של שלווה ונוחות מפתיע. זהוהכי חשוב, C קלאס זה מתקרב אופי כמו אף פעםספורט אמיתי.

כשזה משיק בסוף הסתיו, המודל הזה זמיןמגוון רחב מכאני: מבנזין וסולר ארבעהצילינדרים, דרך V6, ל- C 63 AMG superdeportivoקופה בשתי רמות הספק. והוא צפויהגעתו של גרסה להמרה. 

אל תחמיצו את הווידאו ...


Понравилась статья? Поделись с друзьями: