יונדאי i30 מבחן 2015

כאן יש לך את המבחן הראשון של i30 יונדאי 205, קומפקטי הקוריאני כי חודשה רק עם שינויים קוסמטיים קלים, יותר ציוד, כוח המנוע מוגבר 1.6 CRDI ולשחרר הגרסה שלה חזק יותר, i30 יונדאי הטורבו 186 כ"ס. המחירים שלהם מתחילים ב 17,000 יורו.

אנחנו כבר עשינו את המבחן הראשון של i30 יונדאי 2015, מותג המודלקוריאנית רק מחודש להתחרות (ליתר דיוק, כדי לעקובמתחרים) עם פולקסווגן גולף, רנו מגאן או אופל אסטרה. מכיוון שמהלך הטווחi30 יונדאי הודות לדור הזהשיפור חומרי בנייה באיכות וחוויתי לפנישנים ספורות. עכשיו הוא דגם העומד בסטנדרטיםאיכות אירופאית, נוחות ומעל לכל, התנהגותדינמי. לכן אולי חידוש זה מאוד, מאוד קל.

במקטע האסתטי מדגיש את גריל חדשמשושה ישיבת-ראש הקדמי שלה, את הפנסים אליפסואידי ואופטי גם מחדש האחורי. בפנים,שינויים מינוריים ועדיין שומרים על הצורות ידועותi30 לעיל, עם להתאוששות של ממש את התחושה שלחומרים המצפים את לוח המחוונים. יתר על כן, כנגדאופנה בלי הרבה מזל השיקה מותגים מסוימים,מרכז קונסולת בולט השימוש כפתורים גדולים קלכדי להשתמש. קישוריות לפני קריצה עם קבלת הנוכחותUSB תחת מחשב המולטימדיה אבל זה הרבה פחותמתקדמים יותר, למשל, מושב ליאון. בהשוואה הקומפקטיתספרדית, כן, תא המטען שלה הוא הרבה יותר גדול ויש לו יכולת380 ליטר ללא קיפול המושבים.

שישה מדחפים שמרכיבים את המגוון מכני יונדאי i30 החדשה 2015, שלושה בנזין ושלושה דיזל. הואקבוצות מציגות חידוש, כי ב turbodiesel בפסקהאפשרות חזקה יותר עד כה הייתה CV 1.6 CRDi 128 עכשיומספק 136 כ"ס. הרבה יותר חשוב הוא החידוש העיקרירמת דלק, כמו זו i30 2015 פותח וריאנטהוא רוצה להביא יותר מתמיד ספורטיבי. זהה יונדאיטורבו i30 ומעביר עם 1.6 ליטר מניב 186סוסים, זה מסתמך על תכונות טכנולוגיית טורבו והזרקהישיר. אני כבר יכול לנסות אותו הדבר הראשון שמכה ביתשומת לב הם פגישת רמת אסתטיקה החדשה, היאבחוץ ובפנים. כלפי חוץ, למשל, בחזיתזה מזוהה בקלות על ידי הדפוס האדום שמונח מתחתגריל. מפתח זה גם עומד בראש הפנים, שניהםמושבי ספורט קצה, בתפרים, את הכפתורמחלף (קטן יותר מאשר בגרסאות אחרות).בנוסף, הסוגר התחתון אלומיניום מכניס טוויסט קטן "מירוץ". בצעדה, אני אוהב את רמת הרטט הנמוכה ובקרוב אני תופסכוחה בא לידי ביטוי נמוך (מניבה מומנט מרבי של 167 ניוטון מטר ביןסל"ד 1500 ו 4500. למה לא לשחק עם המגע של שינויכדי לשמור אותו גבוה, שינוי אשר שיפרה שנות אורדיוק ומהירות. כיוון (בסיוע חשמליהשתנה) הוא פשוט למדי, אך עדיין חסר קצת דיוקהמקשר עקום וצריכה סביר לנפול מתחת 9.0l / 100 ק"מ ב נהיגה בפועל.

בקומפרטור שלנוביטוח לנו מחושב ממה שזה יעלהלהבטיח יונדאי i30 1.6 CRDI. כדי לחשב את המחיר, אנחנוהפנית ילד בן 30 שנים עם 10 כרטיסללא נפגעים, שגרו במדריד, השתמשו במכונית יומית,חנה בחניון קיבוצי והוא פועל עד 20,000 ק"מבשנה. עם נתונים אלה, ביטוחכל הסיכון יותררווחי הערך שלו שהיא מציעה Verti,805 יורו. עלות זו יכולה להיות נמוכה יותר אם תבחרעל ידי מדיניותכדי עם עודף. במקרה זה, הזול יהיהBalumba.זה עולה 386 יורו ל זיכיון 290 יורו.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: