מבחן וספה פרימוורה 125: הקסם הייחודי לעיר

קיבלנו על ווספה פרימוורה 125, במיוחד לשחרור יום השנה ה -70 במבחן זה כדי לנתח אם הקסם הייחודי שלה הוא תקף מספיק לשאול את עצמך כדי להיות שותפה לנסיעה שלך היום שלך עד היום.

הוא מכיר את כל הקטנוע ומחירים והספהעודכן לספרד

עשינו מבחן ווספה פרימוורה 125 עבורלהבין שלהם הקסם הייחודי לעיר, וניתוחהשינויים שהוכנסו במנוע המחודש שלה לדבוקEuro4 הנחיות תקן לאופנועים. כל בתוךסיור שבו כללנו את כל הקרקע שעליהאתה יכול להשתמש קטנוע כמו קפיץ 125. ואם זה לאoff, אחינו והספה השאירו לנו גרסהאפילו יותר מיוחד, 125 שנה האביב ה -70, אוכמו שהוא אוהב לספר את Azzurri, Settantesimo.

האביב הוא המודל החסכוני ביותר בטווח וספה שניהםב שלהם גרסאות 50 ו 125cc. במקרה של הרביעיליטר, המחיר הוא 4059 יורו, ואילו אםאתה מחליט להמר על גרסת 70 השנה, העלות עולהעד 4399 יורו. מעל זה, אם כי לא ברמהביצועים, עומדים מצד אחד ווספה ספרינט וGTS. כולם חולקים את אותה מנועמארז אותו, ואילו השינויים המשמעותיים ביותר נמצאיםגוף חיצוני או עיצוב מושב, וכו 'אלמנטים.

VIDEO: בדקנו את TomTom ראה את הווספה פרימוורה 125 70יום השנה

עברנו

לפני הכנסת את המפתח ולהתחיל לצבור קילומטריםשלי ווספה פרימוורה 125, הדבר הראשון שתופס את העין שלךהוא העיצוב שלה. "זהו ווספה, אבל לוכדים את תשומת לבך על הידידות שלהעיצוב, מתקלקל" אתה צודק, אבל זה לא אומר שאתה משתמשדקות ספורות כדי להעריך את העבודה העדינה נעשתה עלהמבנה שלה ולהיות רכב כזה תועלתניים כמוקטנוע שתפקידה העיקרי הוא מהלך מנקודה א 'לנקודה B. מאז שתבצע השקעה ברכישת ווספה, אתהתקווה היא למצוא קטנוע שנראה בכל מקום שהואהוא הולך, וזה התחושה שמעבירה מ 1 דקה.

לאחר השלמת מטרים הראשונים עם זה ולעשות כמהשל מהבהבים מן היציאות אור, ברור לי כימנוע חדש ווספה עובד בדיוק כמו או אפילו יותר טוב מאשרשלמעלה, שבו לא ניתן לומר על כל הקטנוע שישהייתי צריך לבצע את המעבר המייגע ומסובך לאירו 4.סקוטר, או ליתר דיוק את קבוצת Piaggio, הוא מכניס את הסוללות מהרסוחרים לשים משלבת מודלים חדשהחדש זה מנוע "עיצוב מחדש". במקרה זה אני חייב לומר כאןהאמרה "הציפור מוקדם אלוהים עוזר לך" הוא טוב מאוד מרוצים.

ווספה פרימוורה 125 2017 תמונות (7)

 • מבחן-וספה-אביב-125-1

  בדקנו את גירסת 70 שנה וספה פרימוורה 125. תמונה: Piaggio קבוצה

 • מבחן-וספה-אביב-125-2

  זהו קטנוע עם רמת גימור פנטסטי וכמה ביצועים הגונים למדי.

 • מבחן-וספה-אביב-125-3

  כפי טוב וספה, מחפש conquistarte 125 אביב עם מראה רטרו שלה ומעודן.

 • מבחן-וספה-אביב-125-4

  הפונקציונליות שלה גם מדגישה, מספיק כדי לאחסן קסדה תחת שטח המושב שלו.

 • מבחן-וספה-אביב-125-5

  המחיר שלה הוא 4059 יורו, בעוד הגרסה יום השנה ה -70 עולה 4399 יורו.

 • מבחן-וספה-אביב-125-6

  אתה עשוי לכלול אביזרים אופציונליים כגון-המקרה העליון או מתלה המטען בחזית.

 • מבחן-וספה-אביב-125-7

  גרסת 70 שנה מביאה פרטים להנציח את ההיסטוריה של המותג האיטלקי.

התשובה שלך היא מיידיות מאוד אנרגטי מעיקרון, משהו שגם עוזר האור שלה מארז והמשקל הכולל מופחת של השלם. זה גם מקלתמרון הרבה כאשר השתמטות מכוניות או להזיז עםרפיון בין התנועה בשעות הבוקר מוקדם. נשמעמדחף זהה משמעותי לאמור לעיל עם צלילאולי יותר ברונקו כי עדיין למצוא נעימים לאוזן.

אני נכנסתי לכביש עם הרעיון מראש שאםיש לי גט מזל אל 100 ק"מ / שעה ואני נתקלתיהפתעה. מגבלה זו ניתנת לשליטה בקלות יכולה אפילולהתגבר להיות משתמש גובה ממוצע כמוני (לא זוכה 1.80)ו ללא ליווי. אם תוסיף לכך שהפער הואפרו, זה די פשוט שתגיע לגבול120. אם לובש לוויה, המהירות יורדתניכרת וזה יהיה קשה לעבור 92-93 ק"מ / h בקו ישר. עם זאת, הפלגות אלה אינן עבור ווספה125 אביב.

בהתייחס בלמים והתנהגותהשעיה, הוא מציין כי והספה תמיד מחפשת קצתלאזן במה מתייחס להתנהגות דינאמית. כךmonoamortiguadores ההידראולי מלפנים ומאחור מספיקלמרות שהם קצת הוגנים בעת ביצוע שינוייםכיוון מהר מהרגיל. הדיסק הקדמיבלם מתנהג באופן יוצא מכלל בעוד הבלםתוף די לנסיעות קצרות וסביבהעיר. כדי לעצור את האופנוע במהירות גבוהה עדיף לנקוטתמיד הבלם הקדמי. מצד השני, ABS יצירותנמש היטב אבל להיות קצת פולשניות וגם פולט משהו קוללא נעים כשזה מגיע לפעולה.

VIDEO: מבחן וספה GTS 300 Super

מבחינה תפקודית היטב נפתר

תחת המושב ישנם 125 Primavera מרחב מספיקלשכן קסדה וכמה פריטים נוספים כמועבור תיקיות למשל או בזכות תרמילים קטנים שלה מדהיםהחלל. כדי לחסוך מפתחות הארנק או בית שלך ניתנים גםתא בחזית עם קיבולת מספקת.המושב הוא באמת נוח הן עבור הנהג שלולוויה, שמסוגלים לתפוס בקלות.

משלבת יחידת הבדיקה שלנו גםמתלה אחורי יכול לתמוך בעד ארבעה ק"גמשקל וגם עושה את העבודה עם פירעון. כאלמנטיםאופציונאלי אתה יכול להוסיף מסך כדי להגן עלינו מפנירוח ומטען אחר בחזית אובמקרה עליון.

מסקנה

קטנועי הציבור דרשו כפי ווספה Primavera125 לא אכפת לי לשלם את "תוספת" זה אמור להיותאוכף איטלקי במקום מופע קטנוע גבוה גלגלדומה ואשר הוא המחיר די זול. סקוטר מוכרהתנהגות טובה לנהיגה בעיר ולבצע כמהיציאת טפטוף בפרברים, אבל מה באמת מוכר הואמותג אטרקציה. לכן ווספה היאידוע בעולם של שני גלגלים DNA שמתוחזקללא כל וריאציה ב 125 אנו אביב 70 שנההוא נבדק. לכל זה מתווסף מנוע מתוקןהטעם שלי זה עובד טוב יותר הוא יעיל יותר. עם צריכהאנחנו עושים אותנו במהלך השבוע כי היה לנו, שבאנומגוון של כ 290km, תיעוד טובבהתחשב בכך 80% מהתוואי מבוצעים גם עלהעיר, בפקקים בלי לעבור דרך 60 ק"מ / h.

זהמיטב: מנוע, עיצוב, אישיות וצריכה

גרוע:ABS מעט פולשניות, בלם ומחיר אחוריים


Понравилась статья? Поделись с друзьями: