מבחן: סקודה סקאוט Spaceback

סקאוט כי סקודה Spaceback, אם כי לא רכב שטח, אתה רוצה להיראות. ולמרות גופו משתוקק אדמה, כבישים כן, אבל קלה. כאן יש לך את ההוכחה ...

קדחת SUV ממשיכה. ונראה כי לאורך זמן. לכן,מותגים שואפים להציג דגמים חדשים במגזר זה,אגב, זה מבוסס על ההצלחה במכירות הצדדיות שלההוא מושך ברחבי העולם, כולל ספרד. ויש הרבהמודלים, אפילו בלי החלק שלה ראשיתכונות, הם משתמשים כמה תוספות אסתטיות,לפחות parecerlos. האם במקרה של הגיבור שלנו,סקודה סקאוט Spaceback, משפחה ברמה זוהסיום נותן לו מעיל אסתטית הוא לא בלי שלולערער.

אל תחמיצו: מבחן סקודה Spaceback

מכיוון, למשל, מחבתות מול מתכתומאחורי אתה נותן אוויר פחות רשמיים, בעל כרחו,הם יכולים להיות שימושיים כדי להגן על אזורים אלה צריכים לקבל אותו על ידיכבישים. כבישים? מה כבישים? זה צריך להיות קל מאוד, כיולא מרווח גחון הוגדל לעומת סקודה Spacebackרגילה, וגם לא נתנה לו פרוטות הנעה קדמית.אז facilitos ... ויבש, בבקשה. 

סקודה התפתחויות בתערוכת הרכב בז'נבה 2014 (3)

  • VisionC סקודה בתערוכת ז'נבה מנוע 2014

    VisionC סקודה בתערוכת ז'נבה מנוע 2014.

  • סקודה סקאוט בתערוכת הרכב בז'נבה 2014

    סקודה סקאוט 2014, בתערוכת ז'נבה המנועה 2014.

  • G-TEC סקודה בתערוכת ז'נבה מנוע 2014

    סקודה G-TEC, בתערוכת ז'נבה המנועה 2014.

כמו בעולם של התלכדות, הללו משתרע לארץ צריךלהיות קווי הזנה, כמו את חלק הארי של שדה הפעולה שלה הוא, אולפחות זה צריך להיות, האספלט. וזה בתחום זהאיפה עוד אתה הולך ליהנות Spaceback סקאוט סקודה עבור רביםמגינים ויש הרבה מוצלב אסתטי. כדי להתחיל,המנוע שלך. 1.6 TDI אשר מחליף את HP 105 הקודםעכשיו הוא מציע 116 כ"ס, אבל מעל לכל, גמישות רבה יותר.אז זה מה שאהבתי סקודה זה. יש לו טוב מאודסל"ד נמוך, ומאז רק 1500 מגיב בכבוד, במיוחדמהירות שנייה ושלישית, והגעת 4500 סל"ד ללאחורים או מטומטם שלא בנוח.

כן, תיבת הילוכים ידנית שלה חמש מהירויות, למרותזה טעים להתמודד, הוא קצר למדי ומאז זהמנוע נראה צריכת גמישות ותוכן, לא היהיחסים רעים השישי. והאם זה ב חמישי ב 120 קילומטר / שעהלהסתובב בבית 2300 סל"ד, מעט מעל יריבים אחריםסמכויות דומות.

עם זאת, צריכה יכולה להיות יותר טובה, אבל זה מהטוב מספיק. בבדיקה זו, במונחים ריאליים, שלהההוצאה הממוצעת הייתה מתחת שישה ליטרים מאוד טובדמות. אתה יכול להפחית ליטר וחצי לכל 100 ק"מ? ובכן עם זהבוודאי הילוך שישי, אבל זה יאלץ לצמצם עודעכשיו אני מעדיף את ההתנהגות הפגינהכל ציוד.

תוכניות לעתיד: אני מתענייןסקודה

לגבי הדינמיקה שלה, כמובן לא מדבר על ספורטוכי המסלול המשתנה במהירות, מעבר סובליםנדנדה מחליאה מזדמנת. אבל בדיוק בשביל זהשיכוך באמצע הדרך בין קשיות והכלה, גםנוסע להראות יותר שקט אם אתה רוכב על ידי משהו קרקעשבור. 

ואם כבר מדבר על הפנים, הוא גם מאוד רגילאמצעים חיצוניים מוצעים (4.30 מ 'אורך), למעטמנהרת שידור מגושמת כי טורח הרבהנוסעים זמניים במרכז אחורי היפותטית. פגמים קליםלא להכתים בפשטותו ומעשיות הכוללות.

מסקנה

אני יודע שזה לא נורמלי להתחיל עם המסקנה בכותרת זו,אבל חשוב מאוד לזכור אם Spaceback זהאתה אוהב. לדוגמה, מנוע זה כ"ס 1.6 TDI 116, יש"Descuentazo" של יותר מ 6000 יורו, הבאת המחירבסופו של דבר, מחיר אם אתה יכול להישאר 16,820 תורהלחשוב על הקנייה. עם מנוע כי הוא תענוג לתשובהצריכה, יחד עם אסתטיקת ז'קט רבגוניות של שלואתה עובד את הגוף המוכר יכול להחליק אם אתם מחפשים מכוניתפשוט, ומעל לכל, שימושי. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: