מבחן: סקודה אוקטביה 2017, הוא זה באותה מידה?

הצלחנו לעשות את המבחן הראשון של סקודה אוקטביה 2017, לאחר שנפגש השינויים שלה במהלך מצגת סטטית. כלפי חוץ הם משנים במיוחד באשכול אור מדגישים את ציוד המולטימדיה החדש. הוא גם מציג מכניקה חדשה ומרכיב את שחרורו של גז דחוס כחלופה ניידות מאוד מעניין עבור ערים. זה על מכירת מ 15,500 יורו (הנחות קידום מכירות ומימון כלול).

א מבחן סקודה אוקטביה 2017, סלוןC המשתייכים למגזר, כמו Mazda3 SportSedan אופולקסווגן ג'טה, למרותיש במקרה הזה זה חמש דלתות במקום ארבעההמימדים הם קצת גדולים יותר מאלה של יריביו ציטט, כךאתה אפילו יכול לראות את פניהם של מודלי הפלחגבוה. במיוחד זה אוקטביה החדשה 4.670 מ"מ נמדד (11מ"מ יותר מבעבר, בגלל השינויים האסתטייםnececesarios בפגוש הקדמי כדי להכיל את החדשפנסים. קומבי גדל שלושה מ"מ עד 4667) והצעותליטר תא המטען 590 (לא להשתנות ביחס אוקטביה 2013), שהינהאפילו גדול יותר פולקסווגן פאסאט.

אתה יכול לצפות בסרטון עם הרושם הראשוני שלי שלניו סקודה אוקטביה

אל תחמיצו:

מצגת סקודה
אוקטביה 2017

כפי שציינתי, השינוי האסתטי העיקרי הוא בפנסים, אשר כעת כבר מחולקים לשני חלקים, מולבפורמט הקודם שבו שכנה והכל תחת אחד האורות טוליפה.שיקולים אסתטיים הצידה (נראה לי שיש לוצבר שינוי הרבה ...), יש לציין כי יש כעתFullLed אפשרות לעלות ואורות אחוריים, אשר גםLED התאים את העיצוב שלו מעט. מלבד זה,שינויים קוסמטיים הם בלתי מורגשים.

לדברי גורמים רשמיים של סקודה, עם זה האסתטיקה החדשהאוקטביה נמצא במרחק של יותר מ סקודה ראפיד גישותסקודה Superb.En בכל מקרה ... אני חושבכבר היה לי אישיות כדי לחסוך, אבל זה משהו מאודסובייקטיבי.

כאשר אני נכנס אני רואה את זה עכשיו ניתן לצייד אותו עםמערכת מולטימדיה חדשה, 9.2 מסך מגעסנטימטרים. Infotainment הצוות החדש הזה הואזמין מן הסיום אמביציה ומחירו 1170 יורו.בניגוד לקודמו, זה לגעת בו בלי היסוס, מכריחהקשות חוזרות ונשנות, למשל, להגביר את הווליוםרדיו. אני רק נוסטלגי, אלא כי רולטה עד כההיו כל הדגמים של קבוצת פולקסוואגן נראה יותרבפועל. מלבד זה, המוח של המחשב זההוהוא נחנך ב הסקודה Kodiaq, כלומר כיהיא כוללת את כל הפרוטוקולים כדי לסנכרן עם הטלפון שלךויש לה את טכנולוגית Connect סקודה כדי לגשתלשירותים מקוונים. זה גם מאפשר פונקציות כגון כתבהSMS, כך שתוכל לשלוח אותם בזמן שאתה נוהג. רוע הואאשר SMS המסורתי אינו תומך, לפחות לעת עתה,עם WhastApp.

RS אוקטביה 2017 (4)

  • סקודה אוקטביה RS 2017
  • סקודה אוקטביה RS 2017
  • סקודה אוקטביה RS 2017
  • סקודה אוקטביה RS 2017

סקודה אוקטביה מכאנית זמינה 2017

אוקטביה 2017 הוא מוצע עם שתי גרסאות בנזין,שני דיזל וגז טבעי דחוס. דגמי דיזלהוא 1.6 TDI 115 כ"ס אשר מופתעת הדחיפה שלהמקצת יותר 2000 סל"ד והיא שומרת בלי להיכשלעד כמעט 5000 סל"ד. יתר על כן, הוא ידוע 2.0 TDI150 כ"ס, אני ממליץ אם אתה נוסע מושבע,כתוצאה עגולה אם אתה הולך לעשות ספידומטרים גדול. עבור שלה, בטווח של מנועי בנזין מורכבtricilíndrico החדש 1.0 TSI 115 כ"ס ומהווה אבןשתגובתו המפתיעה. עם תזוזה קטנה ורק שלושה צילינדריםציפיתי מכונית איטית בתגובה והעצלה מסוימיםכדי עד הברכיים, אבל זה מאוד חד, חריף וצלילהייתי אומר כמעט ספורטיבי. אבל אם אתה צריך משהו יותראנרגיה ולא לסבך את החיים שלך בכבישים דו-כיווניים,יש 1.4 TSI 150 כ"ס. יתר על כן, כפי בקצה העליון, על ידיהזמן עד שהגיע גרסאות RS הוא 1.8 TSI180 כ"ס.

יובהר כי TSI 1.2 אשר נמכר עד כה, יהיהנשאר זמין בשווקים אירופיים אחרים, אבל במקרה שלספרד.

לבסוף, אני יכול רק לדבר 1.4 TSI G-TECGNC, אשר היא הגרסה שיכול לנוע גז טבעילוח. זה אינו חידוש כשלעצמו, כי זה היה כברזמין אוקטביה הקודמת, אבל עכשיו זוכה לגדול על ידימסעות מעניינים כי סקודה הכין עבור זהוריאנט. זה זמין מ 16,800 יורו, המהווה את אותו מחיריש 1.0 115PS ואם מעדיף את הנוסחא של שכירה, אתתשלום חודשי הוא 306 יורו, כלומר יש לו את 1.6TDI 115 כ"ס.

למה זה מעניין סקודה אוקטביה G-TEC?

בעיקרון, למי נאלץ להשתמשהמכונית בערים גדולות כמו מדריד או ברצלונה לא תהיהבעיות בגישה למרכז במקרה של מפעילהזיהום פרוטוקולים, אתה רואה, המחיר הוא מאודתחרותי, אם אתה חושב בנזין, כמודיזל.

אוקטביה G-TEC 2017 יש לה מאגר גז 15ליטר בטבלה החור הוא בדרך כלל גלגל רזרבי וכיזה נותן לך מגוון של כ 300 ק"מ, עם יתרון שלכי אם זה שנגמר, אין שום בעיה משום כךבאופן אוטומטי וללא הנהג משים לחסום כלוםבנזין משתלט.

אני גם יש לי את ההזדמנות כדי לבחון את המודל הזה, יחד עםDSG שבע מהיר (זמין עבור כמעט כלמנועים. במקומות אחרים, ששת הילוכים ידניים) ואנימאשרים כי תגובתכם מאוד ליניארי ומתקדמת. זה מושלםעבור נהגים אלה שאוהבים לקחת דבריםרגוע. הייתי אומר שלא משנה המשטר שמניע אותו, כי זהכונן שלוקח דברים בשלווה במטרהלייעל את צריכה. וכמו שאני מעלה את זה קודםקשר עם סקודה אוקטביה החדשה, ההוצאה הממוצעת הייתהנמוך במעט 5.0 ליטר.

החלק הרע של זה גירסת G-TEC CNG הוא שיש פחותתחנות שירות אשר דחוסות גז טבעי. על ידיאז "האפליקציה" החדשה (בחינם) סקודה כוללת סעיף עלהמציין שהוא קרוב עמדתך.

התנהגות דינמית של סקודה אוקטביה 2017

המארז זהה לפני, כלומר שאחרימבסס על פלטפורמה מודולרית MQB קבוצת פולקסווגן.בסיס גלגלים נשאר שלם (2686 מ"מ), כךהפנים נותר די טוב, למרות שזה משתנהרוחב המסלול האחורי בין 20 ו 30 מ"מ, בהתאםגרסה. זה, למעשה זה לא מורגש בכלל, ולכןמודל צ'כיה נשאר במכונית עם תשובה בעיקרנוח, אבל באזורים מחזיק עקומות הסוגבאופן מושלם. יש גם את האפשרות לצייד אותו עםDCC השעיה אדפטיבית (למעט הגרסה מונעת על ידי גז,זה זמין רק עם השעיה סטנדרטית).

לבסוף, אני יכול להדגיש כמה פתרונות רק פשוטClever "מציג אוקטביה החדשה הזו, כמו תמיכהעבור הטלפון את הפערים למשקאות, אושקע USB כפול של המושבים האחוריים כמובן, כך שלךנוסע לא מתלונן על כך שהם לא יכולים להתחבר שלךאהוב נייד.

RS וגרסאות סקאוט מגיעים מאי 2017

זמן קצר לפני הקיץ יראה את האור תמיד מרגשגרסאות RS, אשר יהיה זמין בשני דיזל,ובנזין. זה ofercerá להיות ספציפי, כמו קודם, עםTDI 184 כ"ס ו TSI 230 ו 245 כ"ס. בנוסף, סקודהיותר Campero אוקטביה, את סקאוט, גם ימכרובאותו הזמן.

מחירי סקודה אוקטביה 2017

עדיין לא פרסם את המחירוןמוחלטים, אך ערכי הייחוס ידועיםלגשת מגוון. אני מזכיר לכם כי כל אחד מהם כוללנחות ומימון פרסומים. קומבי, כדיציוד שווה, עולה 950 יורו יותר מאשר בסלון.

1.0 אוקטביה TSI 115 כ"ס - 15,500 יורו

1.6 אוקטביה TDI 115 כ"ס - 17,800 יורו

גימור-הנמכר ביותר יהיה כנראה אמביציה. ובכל שלומחיר עבור HP TDI 115 הוא 19,100 יורו.

המודל העליון יהיה 2.0 TDI סיים L&K ועלותכ 29,000 יורו.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: