מבחן: ניסן Juke R 2.0, את ‘סופר-מוצלב’

לא פחות. עם תפוקה של 600 כ"ס, Juke ניסן R 2.0&# 039; זבובים&# 039; על האספלט. רק 23 יחידות ייבנו ברחבי העולם כדי 650,000 יורו כל אחד, אבל בילד AUTO כבר נבדק על מסלול סילברסטון.

בשנת 2011, ניסן יצר "סופר-מוצלב" אמיתי לציידR Juke שלו עם המכניקה זההניסאן GT-R Nismo, באותה תקופה הוא הניב 549 כ"ס.כמובן, אתה תסכים איתי שזו לא ללכת אולקנות לחם ... מדוע ניסאן יצרה את החדש ניסן JukeR 2.0 נותן טוויסט, על ידי המכיןRML, כדי להגדיל כוח 600 כ"ס ראשון,זה מספק כעת גם את Nismo GT-R ניסן החדש, המארז לוקחספק אבל, כן, להפחית בסיס הגלגלים שלו 150מ"מ.

עם מחיר התחלתי של 650,000 יורו, מתוודה אחדחבר ניסן מי הם כבר נמכרו שתי יחידות, אבלהרבה יותר יקר מכוון לשוק הערבי. כמובן אלה שניניסן Juke R 2.0 המוצעים 1200 ו 1400 כ"ס בהתאמה ... כמעטכלום.

אגב, ולפני שאני אגיד לך מה הרגשתי באותו הגלגל,להגיד לך את השם "2.0" מתייחס לא העקירה שלה, אוהרבה פחות, שכן היא מציידת בנזין V6 עם שניטורבו ו 3800 סמ"ק. מינוח זה מתייחסJuke R הזה הוא הדור השני של מוצלב אטומי".

מבחינה אסתטית, R זה 2.0 לוקח את הטפסים של לאחרונהניסן Juke שופץ מבחן אשר יכול לראות כאן, אבל החלק הקדמי הוגדלצריכת הקירור שלה עבור זרימת אוויר גדולה הדרושיםמכניקה מרשימה זו. בנוסף, פריטים שונים שלגוף עשוי סיבי הפחם כאמורפגוש, אחורי או כנף קדמית. בפנים, כלוםשינויים, למעט הגג, כעת צופה בשחור.שעונים הם ניסאן GT-R Nismo.

Juke-מול-נמוךואני לא מנסה הדור הקודם, לאאני יכול להסביר את ההבדלים, אם כי אני בספק אם כי עלייהכוח 10% באזור CV 500-600 ניתן לזהות אתפחות עבור מישהו אחר מאשר טייס מקצועי, כגון כיזה מנוי.

בכל מקרה, המעגלסילברסטון היה המקום שנבחר על ידי ניסן עבורלהשאיר למשך כמה דקות זה "חיה רעה" לתקשורתמיוחד. אבל לא על המעגל הגדול, אבל פנימיקטן בהרבה ומפותלות. מספיק, לעומת זאת, עבורלראות מקרוב מה יכול להיות אוהדניסן Juke.

בליווי בכל עת על ידי מדריך ניסן שעבורלהפתעתי, יש דוושת בלם בסגנוןספר לנהיגה במכונית, אני משאיר בורות בזהירות. הקולשאיפה של התאום-הטורבו שלה מתחילה להעלות את הפעימות.נכנסנו למסלול ורצפה להוטה. האצה,פשוט חייתי. כל גלגל הכונן שלו הופך אותך לא לאבדהדבקת Brute לשים לך את המצערת. ובכל שלוששת הילוכי הילוכים אוטומטיים, גם ... החלטנולקחת במצב רציף כל הזמן, שינוי דימהר עם המצלמות מסודרות על מוט ההגה.חבל, כי את מהירות התנועה של הרכב הוא היהטוב לבוא מצלמות כי נעות בצורה מתואמת עםגלגל.

אבל הכי מרשים הוא כמה טוב שלה על 1800ק"ג לנוע בין פניות. גוף מתנועע מספיקגבול רזה ופעם שם מסודר, הוא לא נרתע.רק אתה שומע את חריקת הגלגלים על מגמה ברורהoversteering אם בכלל בתורו כאשר עוזבים אותך לעמוד איתוwin.

מעט פתוח לכיוון שנזרק מעל העקומה ולמשוך את המצערת. זה ממש המקום כאשר אתה מביןכוחניות הפוטנציאל שלה ואת ברוטלי שבה דוחף אתמנוע זה מוצלב. הגעתי הבא לאחרישר קצר שבו אני יכול לראות על ק"מ / h מד מהירות 200 ונייל דוושת הבלם כאילו לקחת את זה בהמשךרצפה. המדריך הוא לא נבהל. Juke או. חוץאם תעביר את הגה האטה מלאה, כמובן. רק כיהמצב הביטחוני היה מדגם קצת עצבני.

Juke-אחורי-נמוך

לאחר מספר הקפות למידת המסלול ואת גלגול עוד ועודמהר, הגעתי הבורות. האדרנלין כי הגיע לי בגופיהוא עדיין קצת במקומה. אבל כאשר אני מסיר את הקסדה שלילהגשים אמת מוחצת: רק 23 בני אדם ברחבי העולםייהנו פלא מכני זה. ובכן, אני מתנחם בידיעהאני בר מזל כי, לפחות, אני כבר נוהג,סליחה, לנהוג, למשך כמה דקות ...


Понравилась статья? Поделись с друзьями: