מכוניות רחוב של פרננדו אלונסו

מכוניות רחוב של פרננדו אלונסו

מה מכוניות לנהוג 1 הנהגים פורמולה מחוץ למסלול? אלו הן מכוניות ברחוב של פרננדו אלונסו, שאיתו שראינו לאורך השנים ... לא לפספס את זה!

פרננדו אלונסו מוביל מסלול המכוניות היוקרתיות ביותר בעולם וכולם רוצה לנהוג אי פעם, הנוסחה 1. הרוכב הספרדי, אולם, גם לוקח את ההגה של מכוניות מירוץ בלעדיות אחרים מחוץ למסלול, בדרך כלל על פי מותגים עבור מתחרות כתוצאה של היחסים המסחריים מתוחזק. ראינו הרוכב הספרדי המוביל מן רנו מגאן למרהיב הונדה NSX, הוא הסתכל קדימה.

פרננדו אלונסו רישיון נהיגה משך את 18 שנים, כאשר הוא נוהג במכוניות ויותר מ 250 ק"מ / h עבור מעגלים המרהיבים ביותר בעולם. עם זאת, זה היה וחסוד מדי מאחורי ההגה בזמן נהיגת מבחן ולפי כמה שמועות, הבוחן את עוון עבור "הולך איטי מדי." מעבר אנקדוטה זו, אלונסו גם היום מוביל את המסלול ועושה זאת עם ספורט מרהיב.

וידאו: איך אלונסו מוביל פרארי F12 Berlinetta זה Nürburgring!

מ רנו מגאן אשר עם שראינו זמנו רנו, את הונדה NSX עם אשר שראינו לאחרונה ב מצגת .... האם יש לך כבר במוסך שלך? אנחנו לא יודעים, אבל הספרדי חיכה בקוצר רוח. גם ראינו בעבר עם מהדורת מרצדס SLR מקלארן 722, איטליה 458 פרארי, פרארי או מקלארן 650S FF ב חזרתו צוות מקלארן. הונדה סיוויק Type R הוא עשה "רכב צמוד" לפעמים .... יש איתו הוא הרבה כיף כי הספרדי, סחיטת 310CV שלו. 

אלו הם מכוניות ברחוב פרננדו אלונסו:

1. רנו מגאן

 

מהדורת 2. מרצדס SLR מקלארן 722

 

3. פרארי 458 איטליה

 

4. פרארי FF

 

5. מקלארן 650S

 

6. הונדה סיוויק Type R

 

7. הונדה NSX

בנוסף, אתה עשוי להיות מעוניין:

- אפל עשויה להיות במגעים לרכישת מקלארן

- פאגאני זונדה 760LH, החיה לואיס המילטון


Понравилась статья? Поделись с друзьями: