כיצד לשטוף את המכונית בלי מים

כיצד לשטוף את המכונית בלי מים

זה נשמע בלתי אפשרי, אבל זה לא. היכולת לשטוף את המכונית בלי עיין מי יוזמה &# 039, מתוצרת ספרד&# 039; נוצר לפני 10 שנים. עכשיו הם מציעים את השירות שלהם &# 039; Ecowash&# 039; בשתי רמות: ניקוי הבית ומכירות מוצר ליחידים.

האם אתה חושב שזה אפשרי לשטוף את המכונית ללא שימוש במים? יתר על כן, לעשות לךתארו לעצמכם להשאיר חונה המכונית שלך וזה, בתורו, הואדופי ובלי עברתי באתר? זה לא שלךדמיון, אפשר ...

Ecowash הינה חברה "עשה בספרד" אשר נוצרה לפני 10 שניםעם אובייקטיבי שיטה. המטרה הייתה פשוט כדי לצמצם אתצריכת מים (חוסכת בין 200 לבין 300 ליטר ניקוי) ו,ולכן העלות הנובעת רחיצת רכב. השיטה,מערכת מהפכנית המאפשרת רחיצת רכב ללאמים.

לדברי מקימיה, המוצר, כמו תרסיס, הואמסוגל להסיר חלקיקי לכלוך מבלי לפגוע ברכבציור. זה הופך את הפרדת עפר מן הסדיןאוטם.

מקבלי Ecowash להסביר כי כדי להפרידשאריות הקפדה לנהוג המוצר שלך משתמשיינון טכנולוגיה סביבתי. מערכת מתוחכמת זו מאפשרתלהתחיל כמעט כל הכתמים, אפילו כיסוי בבוץSUV אחרי מסלול, אבל מסיר מלט שיוריתאו זפת.

אתה לנקות אותו או נקי

Ecowash מציעה את שירותיה בשתי דרכים: על ידיניקוי הבית או קונה ברמת המוצרבפרט.

"אנו מנקים את כל סוגי כלי רכב, מ אופנועים לקדימונים, קרוונים או טנדרים יש גם מערכתתברואה יבשה לתעשייה הימית עבור רהיטיםבבית או במשרד", תגיד אחראים. 

ובאשר הזמן שנדרש כדי להשאיר את המכונית כחדשה,הם אומרים שזה תלוי בגודל ולכלוך, אבל הממוצע הואבין 15 ו 20 דקות.

Ecowash הרעיון נולד באיים הקנריים בשנת 2002. כיוםהחברה נמצאת בתהליך של התרחבות אבל הוא מגישכל ספרד על ידי 36 משלחות ומפיצה את מוצריהאירופה ואמריקה הלטינית.

בסרטון הזה ניתן לראות כיצד נקי שמימיות יבשו מכונית:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: