תוכנית Movea 2017: אזלו תוך 24 שעות!

זוהי תוכנית Movea 2017

סיוע ציבורי לרכישת מכוניות חשמליות יש נמשך אנחה; עכשיו רק לקוות שחלק מהבקשות אינם זכאים ליטול את חלקו.

מחזיק שינוי פחות מ 48 שעות. אם אתמול אספנו את העובדה כי תכנית סיוע לרכישת מכוניות חסכונית בדלק החלה לרוץ; היום אנו לתלות את הפוסטר Movea 2017 תכנית מותשת.

זה היה ביוני אחרון 24 כאשר הקבינט הודיע ​​כי היא נתנה את האור הירוק תכנית סיוע לרכישת כלי רכב חשמלי, תא דלק, גפ"מ ... אבל זה היה הפעלה ficiticia כי סוחרים נאלצו להמתין באינטרנט האחראית על נתוני הקלטה של ​​מכוניות חשמליות להעפיל ליהנות העזרים פעלו, משהו שלא קרה עד יום חמישי, 3 אוגוסט.

עבור סוחרי מתעכב ההפעלה ניהול אינטרנט Movea הסב את רישום מכוניות הנמכרות במירוץ למרחק הסתיים מוקדם הרבה יותר מצפוי: תוך פחות מ 24 שעות, Tragsa (חברה האחראית על ניהול רישום האינטרנט) מודיע הכסף אזל.

מה קורה עכשיו? עבור סוחרים שיכולים להמשיך שוקדת רכבים אבל ייכנס לרשימת מילואים ארעית יקבל כסף רק אם הן מתעדות ביטולים כי כל הדגמים הרשומים לעיל לא עונים על הדרישות.

מהי תוכנית Movea?

תוכנית Movea היא חבילה של הנחות החלים על רכישת חשמל, היברידית, Plug-in מכוניות היברידיות, מימן, גז טבעי ... וצריך להיות פעיל החל מ -1 בינואר אבל, עד כה, אשר קנה התקע נאלץ להסתפק בהנחות שהופכים ליצרנים.

על פי ההודעה שנעשתה על ידי הממשלה, יש התכנית החדשה Movea תקציב של 14,260,000 (פחות מאשר בשנים קודמות, כאשר הסכום שיחולק היה 16 מיליון יורו), והוא יפעל עד ה -15 Oct. או עד למיצוי התקציב. 

אז היא תוכנית Movea 2017: 500 + 1000 יורו הנחה עבור מכוניות נוסעים

Movea Movea 2017 או תוכנית 2 יש תקציב של 14.26 מיליון יורו כדי להיות משותף בין כל מי שקונה רכב יעיל. הסכום לנכות רכב תלוי וטווחים בין 500 יורו ל ינוכה עבור מכוניות נוסעים 18,000 יורו עבור אוטובוסים ADE רכישה ומשאיות.

בין לבין הם אוטובוסים ומשאיות על העזרה נקבעים 5000 יורו ואופנועים ייהנו מהנחה של בין 1200 ו 1500 יורו.

 

ולכן הם מחוץ לכלי רכב בעירת ערכת עזרה (מופעל על ידי דיזל או בנזין) אשר היו שבעוד בתוקף הוא מתוגמל תוכנית PIVE.

במקרה של מכוניות, 500 יורו הסיוע שמציעה הממשלה, המפעלים המעוניינים להצטרף לתכנית Movea 2017 יצטרכו להציע ללקוחותיה הנחה נוספת של 1000 יורו והאם הוא יון ד מכונית חשמלי חייבים לספק לקונה את ההתקנה של נקודת טעינה.

אם כבר מדברים על זה. סכומים עבור ההתקנה של נקודות טעינה 40% יהיה למי ללכת במקומות ציבוריים, עם מקסימום של 1000 יורו עבור תחנות טעינה קונבנציונאלי, 2000 יורו עבור אלה recaraga למחצה מהירה 15,000 יורו עבור טעינה מהירה.

מה רכב יכול לקבל עזרה?

במה שאנו לדמיין שום שינוי במכוניות כי יש הנחות, רשימה שנשארה היא האם כולל:

- (Plug חשמל טהור היברידי) כלי רכב חשמליים

- הגז הנוזלי (גפ"מ / Autogas)

- הגז הטבעי הדחוס (CNG) ו נוזלי (LNG)

- אופניים חשמליים

- דיווש באופניים נעזר במנוע חשמלי.

התקנת סיוע המון נקודות, אחד המכשולים העיקריים ליישום ניידות החשמלית בארצנו יינתן גם.

חלק מהתכונות החדשות של Movea תוכנית 2017

בנוסף הפחתת הכמות, התכנית החדשה Movea מביאה כמה שינויים ממהדורות קודמות:

- זה מבטל את משטר minimis זה שהוטל תקרה של פעולות החברה; אבל עכשיו זה אינו רשאי להוסיף מענקים אזוריים או מקומיים אחרת תמיכת Movea, הסיוע אלא אם כן הם התקנת נקודות טעינה.

- זה נותן תקופה מרבית של 10 ימים על מנת לתעד את הזמנת הרכב; התוכנית הקודמת לבלות עד 150 ימים נותרו.

- עכשיו הם יכולים לגשת לעזרה כלי רכב חשמליים של עד תשעה חודשים מהרישום הראשון, במקום שש בשנה שעברה. זה חל על כלי הרכב בעל סוכנות, קופה, יצרן או יבואן אשר רכש חדש

- היא משלבת מענק של 1000 יורו עבור נקודות טעינה הציבור 7 כדי 15 כ"ס כוח, אשר מתווספים סובסידיות עבור טעינה מהירה למחצה מהירה

פתרון זה מצריך תוכנית PIVE 2017

במהלך הצגת יתרת המכירות המסחריות שלה ב 2016, מנכ"ל יונדאי ספרד, פולו Satrústegui, פינה את מקומה מה שהם חושבים כל היצרנים שמוכרים מכוניות במדינה שלנו יש צורך PIVE 9 או תוכנית דומה.

רחוק מצטט נתונים המראים כיצד תוכניות סיוע ממשלתיות לרכישה הן דחיפה כלכלית חשובה עבור המגזר, Satrústegui טען בתביעה שלה מבוסס על הגיל המתקדם של הצי הספרדי (ד ela יותר ממחצית המכוניות במחזור מולאו 10 שנים) ותוצאות זו בתוך איום כפול:

- עבור אבטחה. "ברכב ישן יש שניים וחצי פעמים יותר לסבול תאונה מאשר אחד חדש", הוא נזכר מנכ"ל יונדאי ספרד.

- עבור סביבה. "אנחנו רוצים להילחם פליטה ואינו רואים כי מודל נוכחי בהתאם לכללים Euro6 פולט 90% פחות מאשר כל מכונית לפני 10 שנים"אומר Satrústegui.

עבור הבמאי של יונדאי בספרד, משיקה מהדורה חדשה של תוכנית PIVE (יהיה PIVE 9) לא צריך להיות מסוכסכים עם תוכנית הסיוע לרכישת מכוניות חסכוניים בדלק (תוכנית Movea אשר צריכים להיכנס לתוקף בינואר ): "סיוע הוא גם הכרחי אם אתה רוצה להגביר את מכירות מכונית של טכנולוגיות חלופיות כגון היברידי חשמלי. אמנם הייתה תכנית Movea, הם מכרו סבירים בהקדם שזה נגמר, צונחים".

האם יש או יהיה שם תוכנית PIVE 2017?

למרות שאתה לא יכול לתת תשובת קטגורים, הפסיביות של הממשלה משם הסיכוי בטווח קצר או בינוני PIVE. לגידול של כ מיצה את PIVE 8, דאז ושר התעשייה, חואן מנואל Soria, אמר יותר מ -170 מיליון יורו ההקדש יהיה האחרון וכי מאז אותה תקופה, מאמצי ניהול יתמקדו בעידוד רכישת מכוניות יעילות יותר, היברידית לקריאה חשמלית.

כוחו של יצרנים ומוכרים עשה את PIVE 8 יתארך מן המועד הראשון ביולי 2016, בסוף השנה. אבל כנראה לא מעבר להגיע.

אתה נגמר תכנית PIVE 8, הנה מדריך הנחות מקבלות

מ Autobild.es פנינו Anfac. העמותה הספרדית של יצרני מכוניות ומשאיות היא הפעיל ביותר במאבק על תכנית חדשה של סיוע לרכישת מכוניות חדשות.

הם מאמינים כי תכנית חדשה היא PIVE ההכרחית ולא רק עבור מכירות אבל לא ליפול "הצורך מבטל את הצי הספרדי וכדי לקדם ניידות בת קיימא"הם אומרים.

מאז תקשורת במחלקה שלה סיפרו לנו לנצל כל מפגש או פגישה רשמית לבקש PIVE תוכנית 9 או, לחלופין, תכנית הסובסידיות שמכסות מספר גדול יותר של מכוניות. עד כה, הם לא נענו.

שמונה תוכניות PIVE עם תוצאות טובות מאוד

בתחילת 2016, יצרני ומוכרים הצהרות ומחושב שבזכות תוכנית PIVE על 20,000 יותר מכוניות נמכרות. 

הדמות היא גבוהה אך נמוכה בהרבה מזו שהושגה המהדורות הקודמות (בסון משום, בתאוריה, PIVE 8 היו רק אחרון שבעה חודשים ו 12 כאמור לעיל):

- 77.572 יחידות ב 2013 נמכרו הודות יותר PIVE

- ב 2014, 88,990 יחידות

- ב 2015, הודות 50,815 יחידות PIVE 7


Понравилась статья? Поделись с друзьями: