איך ואיפה לראות את 2017 באינדיאנפוליס 500?

איך ואיפה לראות את 2017 באינדיאנפוליס 500?

גלו כיצד והיכן לראות את 2017 באינדיאנפוליס 500, הגזע כי פרננדו אלונסו יהיה אחד לאחר שהודיע ​​על רצונו להפוך לכוכבי טריפל קראון. הצעד השני שלו לאחר שזכה F1 Grand Prix מונקו היא לנצח בבית אינדיאנה Oval האגדי. אנחנו נותנים לך את המפתחות כדי ליהנות אחד האירועים הנצפים ביותר מקרוב של השנה בארצות הברית.

ההודעה של פרננדו אלונסו כי ישתתף2017 באינדיאנפוליס 500 זה הפך ענייןציבור ספרדי - ועולמי - במרוץ המיתולוגי שםגדל במהירות. אם אתה תוהה איך ואיפה לראות2017 באינדיאנפוליס 500, מצאת את המקוםמושלם עבור התשובה.

VIDEO: אלונסו והרפתקאות של 500sאינדיאנפוליס

מאז 2016, Movistar יש לו זכויותהטלוויזיה Indycar בלעדי שלנוהארץ. מפעיל ספרדית קנה את הזכויות על השלושבשנים הקרובות, בלי לדעת כמובן כי העונה הזופרננדו אלונסו אני אהיה שם פועל. הערוץבדרך כלל המין, Movistar ספורט 1 חלקחבילת הספורט הוא במספר חיוג 55.גישה זאת בטח שכרו טלוויזיה Movistar וחבילת ספורט. עם זאת, בשים לב לחשיבות של הגזעוהשתתפות של אלונסו, Movistar תנפיק הדרך שלהערוץ אפס, זמין לכל המנויים שלה, מבליצריך חבילת תוספת.

הקריירה של אלונסו אינדיאנפוליס 500 הואתראה בספרד, כן, אבל אנחנו צריכים לשלם על זה.חלופה לעקוב אם לא זמין יזוכה Movistarאינטרנט, או באמצעות הזרמת וידאו אוחשבונות טוויטר רשמיים, אשר אחראים להעברההטוב ביותר האפשרי דרך מה שקורה במירוץ, אפילו עםקטעי וידאו.

בנוסף למרוץ, Movistar גם לסוגייתסיווג של אינדיאנפוליס 500, מעברספורט Movistar ערוץ 2. ביום שבת הם ייפגשו במשרדי 23: 00hיום ראשון יהיה לעשות את אותו הדבר ב 21: 50h. ראול בניטו, מספרתכרגיל, והנהג Roldán רודריגס ידון החשוב הזהמבחן. בניטו חוזר בתור פרשן במירוצים לצדכריסטובל Rosaleny וטוני Cuquerella. במעגל יהיה נעמימיגל וחוסה אנטוניו פונזטי.

כאשר הם 2017 באינדיאנפוליס 500?

2017 באינדיאנפוליס 500 הם יתחילו 28במאי בשעה 18: 20h אחר הצהריים, רק שעתיים אחריהשלמת גרנד פרי מונאקו פורמולה 1. אם אינך בטוח אםאתה רואה במירוץ הזה בפעם הראשונה, יש לזכור שזהמהדורת ה -101 של אירוע אגדי שבו גדולנהגים זכו ... ו פרננדו אלונסו זה יכול להיותהבא. הם יהיו 200 הקפות, לאחר קריירה ארוכההזוכה להיכנס למועדון אקסקלוסיבי כי למעטים יש אתמזל להיות.

אפשרויות אחרות למרוץ

Movistar + מנוי עם כל חבילה שנרכש,אתה יכול לראות את אינדיאנפוליס 500 בYomvi לחיות דרך הקישור הזה,כוונון לתוך ערוץ אפס. כדי לגשת האותתצטרך את שם המשתמש והסיסמה לחשבון שלך וגם ישמותקן במחשב שלך תוכנית Silverlight של מיקרוסופט.

אפשרות נוספת עבור רבים תראה את IndyCar בעם המרגש. עבור לקוחות מפעיל זה רקהם יצטרכו להוריד את היישום מתאיםמכשירי אנדרואיד או IOS, על פיבמקרה.

אלטרנטיבה מעניינת נוספת היא באינטרנטESPN, אשר מציע את האפשרות להירשם לשירות שלךשידור חי הזרמה לצפות באירוע בשידור חי באינטרנטבמחיר של 6.99 יורו.

לבסוף, אתה יכול להיכנס לאתר הרשמיתחרות כדי לבדוק את הזמנים של כלהטייס, בחירה טובה אם אתה תהיה רחוק מהבית כאשרהמירוץ. יש גם בקשה רשמית מאוד נוחהכי הזמנים הם חיים.

- 5 דברים שאתם לא יודעים את אינדיאנפוליס 500

- אוריול Servia, שני עשורים לשים במבטא ספרדי כדי Indy500

- מהם ההבדלים בין F1 ו- Indycar?

- למד את אינדיאנפוליס 500 ... 2012

וידאו: מה עליך לדעת כדי להבין את המירוץ 

הדרכות

אלונסו הוא כבר התמקד כהכנהמרוץ נסע ישירות על ידי מטוס פרטי מספרדאינדיאנפוליס אחרי הגרנד פרי אשר התקיימה בסוף השבוע ציורMontmelo. כמה שעות לאחר מכן, הספרדים לקחו למסלול עבורלהשתתף בבדיקה ותחושות הקיבוציות הראשונות שלהםיכול להיות יותר טוב, מאז הוא הוביל את הסיבוב של נהגים צעירים אימונים לאלהתחרות בעונת IndyCar המלאה. לאחר כללקח למסלול, אלונסו נפל התשע-עשרה מקום, אבלבאמת חשוב שממשיך לצבור ניסיוןסגלגל. Servia היה האחד-עשר.

ביום השני של מבחן קולקטיבי, פרננדו המשייך שלולמידה, והפעם התמקד באיסוף כל החוויהקבוצה מתגלגלת אפשרית. זה היה בעשרים וארבעה, שישה מקומותמאחורי Servia, אבל זה לא חשוב, כי זה יכול להשלים117 פניות משרתות כדי להמשיך ולשפר בהדרגה. הוא עזבתמונה נהדרת, שני נהגים עקיפים מרהיבים לא צריכיםלאבד.

ביום האימונים השלישי, אלונסו נמצא מושגסוער וקשה. עם זאת, זה לא מנעספרדית לצאת ירי. לא לשכוח שזה חשוביודע כל המצבים כדי ללמוד מהם. אז39 הקפות, אלונסו סיים את המבחן במקום הרביעי, גדולהתוצאה לפני שאני חייב לומר כי הוא לא ממש אמיתי, מאזלא כל הטייסים היו לא לסכן את התחת.הרגשות נשארים חיוביים מאוד.

וידאו: אם אלונסו עושה זאת, זוכה!

היום הרביעי היה כנראה הכי חיובישיחק עד כה. אלונסו סיים כמעט מאה הקפות בפעמים רבות מתגלגלים בתעבורה ולהפוך מספרעקיף. אחר הצהריים היה אינטנסיבי מאוד עבור הספרדי, אשרהוא מוגדל זמן המסלול שלו לפני האפשרות של גשםיום שישי. הוא חזר למקום הרביעי עם השמיני Servia.

התחזיות אושרו ואת יום שישי ירד גשם, אבל זה לאcompletase אלונסו מנע מספר לא מבוטל של הקפות והסתיים,עבור היום השלישי ברציפות במקום הרביעי. דרך מצוינתכדי להגיע לחלק הראשון במוקדמות בשבת.

VIDEO: מזהה את המכונית של פרננדו אלונסו עבור Indy 500 

סיווג

פרננדו אלונסו כבש השביעי החלק הראשון של המזכה 500sאינדיאנפוליס, ובכך להבטיח מקום במאבקעמדת קוטב עם התשעה את הנהגים הטובים ביותר. המיטבאד קרפנטר של יום שבת היה ואחריו Takuma סאטו וסקוט דיקסון. אוריול Servia זה נבע להסתפקעמדת vigesimocuarta. אוריול הבוקר במאבק על מקום ביןוהעשירי שליש שלושים.

בסיבוב האחרון, פרננדו אלונסו הוא הצליח במקום החמישי לשבח, בעוד Servia מושגתבמקום השנים-עשר של אינדיאנפוליס 500. סקוטדיקסון יתחיל מהקוטב בשבוע הבא.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: