5 מכוניות אשר מתאימות שלושה מושבי בטיחות לילדים

הנה חמש מכוניות שבו שלושה מושבי בטיחות מתאימים. אם מעולם לא ניסו, אתה כנראה חושב שזה קל, אבל אין דבר רחוק יותר מהמציאות. ברוב המקרים או לא מספיק מקום כדי להתקין שלושה מושבים, או שאתה לא יכול לגשת עוגן Isofix או אפילו, אתה לא יכול לחגור את חגורת הבטיחות.

מכוניות: ענייןמשטרה עם מושבי בטיחות לילדים?

אם רכב מסוים מאושרלשאת חמישה נוסעים (או יותר), מדוע הרכב זהההוא לא יהיה מסוגל לשאת שלושה ילדים איפוק מערכות (CRS) בהחלק האחורי? אם אתה מקבל שאלה זו, כך סביר יותר הוא כיאתה אף פעם לא ניסית הצבת שלושה כיסאותהמכונית ברוב המקרים זה בלתי אפשרי מבחינה פיזית!לפעמים בגלל חוסר מקום ואחר, על כך שאינו יכוליםלהגיע עוגן Isofix או לחגור את חגורת הבטיחות.למרבה הפלא, למצוא מכונית עם חדר לשלושהכיסאות לילדים זה לא משימהפשוט.

וזה כי יש מודלים בחללמושבים מספיקים ומתאימים למשימה זו הםמיעוט בשוק, כך אנו מציגים דירוג שם תמצאו חמישה מכוניותלשאת שלושה מושבי בטיחות לילדים, משהו שיגרוםעניין מיוחד עבור משפחות גדולות שמחפשיםמה מכונית לקנות. אם זה שלךבמקרה יהיה מעניין במיוחד במאמר זה עדייןמה שאתם צריכים לדעת על סיועמכונית קונה משפחות גדולות.

כמה זמן אתה צריך לנסוע למושב המכונית שלו?

ישנם כמה הורים,מחפש מכונית יכולה להושיב שלושה כיסאות ילדים,הסתיים מייאשת לא מסוגל למצוא מודללענות על הצרכים שלך. עין אולי נראה מספיקמרווחת, אבל כאשר אתה מנסה להתקין מערכות ריסוןילדים, אם countershaft (כגון קבוצה0/0 +) או בכיוון של המכונית, כמו קבוצה1 או קבוצה2/3, אתה מבין שמשהו לא בסדר.

בגלריהתמונות שיצרנו לרגל למצוא אלהדגמי רכב שבו יש שלושה כיסאות אתהיחסוך הרבה כאבי ראש. לאפשרויותאנו שמחים להגיש שיתאימו למגוון של תקציבים,כללנו מכוניותדגמים זולים יותר יקרים אבל גםמעשי.

חמישה כיסאות גרועים 2016 (5)

 • חמש הגרועה כסאות 2016

  Chicco המושב למעלה

 • חמש הגרועה כסאות 2016

  Kidembrace ידידות

 • חמש הגרועה כסאות 2016

  Kiwy SF01

 • חמש הגרועה כסאות 2016

  עוד תקן Zity

 • חמש הגרועה כסאות 2016

  Nania Revo


Понравилась статья? Поделись с друзьями: