חלקת מלכים: 10 מכוניות טובות ביותר עבור להיסחף

אם אתם אוהבים countersteer, הריח של גומי שרוף החלקה לאזן את המצב תחת שליטה, אתה לא יכול לפספס את גיבורי דירוג היום. עצמה, מהיר ועם הגנה כי unsettles ירמוז, וכך גם 10 המכוניות הטובות ביותר עבור להיסחף בשוק.

אל תחמיצו: "האם אתה יכול לעשות להיסחףטויוטה פריוס? '

האם אתה contravolanteo מאהב? האם אתה אוהברגשות ריח חזקים של גומי שרוף? אם התשובהזה כן ואתה לא יודע את עולם הנסחף, לשים לב,משמעת בגלל המכונית הזו היא לא בזבזה, הוא טהורהמופע. כבר דיברנו יותר מפעם אחת שלמכוניות טובות להיסחף, כמו הבחירה הזוכלי רכבאידיאלי להתחיל נסחף פחות 3000 יורו.עם זאת, אנו כעת נתמקד אותם הדגמיםכרגע בשלבי הפקה.

מה המאפיינים חייבים להיות בעלימכונית להיסחף? ובכן כדי להתחיל עם הבסיסהנעה הוא להיות, אם כי יש גם אנשיםכלי רכב כונן בפועל עם הנעה קדמית (לאזוכרים את מרהיבהמוסטנג RTR קן בלוק?). התנאי השני הוא כי שלךהתנהגות היא sportier מ נוח עבור טובדינמי יקל דברים מאוד. שלישי ואחרוןהתנאי הוא כי יש דיפרנציאלמוגבל, למרות שזה לא 100% חובה, ללא ספק,יעזור לך קל יותר לשלוט על המכונית.

בגלריהכי הכנו לכבוד האירוע תוכלו למצוא את רשימת10 מכוניות להיסחף. בנוסף, אם אתה מרגישהשראה ואתה מחליט לקפוץ למים, אז אתה משאירוידאו שאתה לומד איך להיסחף, לעשות לךאנימס?


Понравилась статья? Поделись с друзьями: