מכונית ספרדית מעבר Seat

היום אנו חוגגים את יום של פילאר, בה"א הידיעה המפלגה הלאומית. בשנת AUTOBILD.ES אנו להצטרף למסיבה דרכנו. איך? בסקירה של מכוניות &# 039, מתוצרת ספרד&# 039;. כי אם אתם חושבים על מותגים מקומיים בהחלט מושב מגיע הראש, אבל יש הרבה יותר.

סיאט היא ללא ספק סימןספרדי הוא כתב יותר דפים בהיסטוריה שלמירוץ בספרד. עם זאת, חברות רבות יותרהם נולדו בתוך גבולותינו. היום, פילאר יום,יום לאומי, אנו בודקים את מכוניותספרדי.

האגדי מכולםמותגי רכב ספרדיים, מבחינה היסטורית, הואHispano Suiza (והנספח שלה, פגסוס). בינתיים,סנטנה הוא נהנה היצירה החשובה שלה עוגהברבע המאה האחרונה, אבל עכשיו השיממון. ללאאבל אסור לנו לשכוח כי יש מספר רב שליצרני ספרדית כי הם מופיעים האחרוניםשנים הופכים סטנדרטי שלהםמגזרים שונים. 

Hurtan זוהי אחת הדוגמאות הללו. מכוניות הספורט שלהםבעבודת יד קלסית בגרנדה המכאנית רנוהם ייחודיים התהילה שלהם גדלה כמו אש בשדה קוצים בקרבמכורי אומנות רכב. 

אל תחמיצו: סיאט איביזה הופך 30שנים

דוגמא נוספת של מותג ספרדי היא GTA, אשרsuperdeportivo ספאנו הוא הנחשק על ידי אוהבים כדי... מהירות אירופה והמזרח התיכון. באופן ספציפי בעבור שני אלה, אפשר לומר שהם נביאים מתוך שלהםאדמה. זה קורה כמעט בכל התחומים. מקובל כיילידים לנצח מחוץ לגבולותיה מאשר בפנים.

בעולם הרכב, ומעל לכל, ככל המוטוריספרדית היא מודאגת, ישנם מותגים רבים שיש מיוקרה רבהמחוץ למדינה. רשימה מודלים ספרדיים ממשיךComarth, UROVESA, Sunred או Tramontana.בנוסף, רבים מהם היו (או יש) תפקיד מאודחשוב בתעשיית הרכב.

בואו לעיין בהם ביתר פירוט (אגב, אל תחמיצו תמונות של מכוניות ספרדיות יש לך יותרלעיל):

מכונית ספרדית: Hispano Suiza

זהו אחד של המכונית הספרדית עושה יותרחשוב. שנוסד בברצלונה 1904, עד היום לא נעשה רקמכוניות יוקרה מירוץ כי הועברו אלההיסטוריה, אבל החברה הזו מנועי מטוסים שתוכננו,כלי רכב וכלי נשק אפילו.

Damián Mateu ופרנצ'סקו היו Seix לידמארק Birkigt מהנדס שנתן את הדחיפה לכךחברה שיש בשיא במהלך העשורים הראשונים שלXX המאה Rey Alfonso XII כאחד הברית הנלהבת ביותר.מאוחר נכסיה שיימכרו המכון הלאומיתעשייה. ככה נולד יצרנית ENASAתיתן חי הסימן פגסוס

זה היה פגסוס, הסוס המכונף שיכול לעוף גבוה

נכון לעכשיו, המותג הספרדישווייץ שייכת לקבוצת פרלטה. למרות שלא הפיק אתמצוטט על ידי אספנים מאז אמצע המאה הקודמת,Hispano-Suiza, המפעל לייצור רכבים, עדיין שומר עלבעלות המותג, בעוד הבת הצרפתית שלה ישאינטרסים בתעופה, הטלקומוניקציההגנה. 

רכב ספרדי: Seat

המכון הלאומי של התעשייה (INI) נוסד בשינה1950 הייתה חברת הרכב הכי חשובספרד. הנשיא הראשון שלה היה חוסה אורטיז Echague ונאלץלעמוד באתגר של הפעלת תעשיית הרכבמלחמה. כשותפה טכנולוגית עם פיאט, סיאט(ספרדית אגודת מכוניות מוטור) היה ניסיון שלמשטר פרנקו להאכיל את עצמם וליצור חברהלהתחרות עם ההצעה של יריבים שוניםאירופאי. 

המניות חולקו בין INI,בנקים ספרדיים פיאט. בשנת 1980, החברה האיטלקית נסוג שלהאני תומך והיה פולקסווגן אשר רכשתי את רוב המניותסיאט. זה היה בשנת 1986, כדי לרכוש את היחידותמדינת ספרדית, גרמנית הפכה לבעלת המניות היחידה.
בכל מקרה, את המותג הספרדי הותיר להיסטוריהמודלים כי בקושי אפשר לשכוח בתוך גבולותינו.סיאט 124, 600, קצב, טולדו, פנדה ... 

באשר המינוח של כלי רכב,כדי Exo השתמשה שמות של ערים ספרדית (איביזה, לאון, טולדו, מלאגה ו Marbella הם דוגמה).מעניין, החברה הספרדית רשמה את השמותבכל עיר בארץ, כדי למנוע בעיות אפשריותזכויות יוצרים בעתיד. כאשר פיאט היה עדיין כמומניות, על שינוי מיקום המינוח נוספו.

רכב ספרדי: GTA

שיחה על GTA מדברת על משהו כמו פראריספרדית. רק הלוגו, זאב האיברי, ועלול להיחשבהצהרה של inteciones. בשנת 1994 החלה החברה שלהקריירה, ומאז, הפך מותגהפניה ככל תחרות היא מודאגת, במיוחדפורמולה 3. 

אתה לא יכול לפספס זיכרון של הגדולים באריירוס, הגיבור של מכוניות ספרדיות

מנהל יום ראשון של חברת ולנסיה זהאוצ'ואה מוטורס GTA זהו להציע ספורטיביות מקסימליתטכנולוגיה, בשילוב עם עיצוב ייחודי. בשנת 2008 זהמכוניות מותג מיוצרות בספרד שהוצגו בכנס העירArts and Sciences בוולנסיה אב הטיפוס של עבודתו הגדולהמאסטר: קונספט GTA. לבסוף, היא אימצה את שםGTA ספאנו. זהו יצור supercarMade Ribarroja טוריה (ולנסיה). 

בילינגסחומרים מתעשיית התעופה, הרכב הזהמשתמשת הוא V10 8300 סמ"ק שמתפתח 780 כ"ס. עםלגבי העיצוב החיצוני הוא פותח על ידימעצב ולנסיה סנטו Pallardo. החומרים הבסיסיים הםסיבי פחמן, טיטניום ו Kevlar. אין ספק יצירה שלאמנות בטכנולוגיה והן מבחינה ויזואלית. כל גאהלתעשיית ספרדית.

רכב ספרדי: Comarth

מכלי רכבהליכת ספורט מגרשי גולף. בכל מקרה, עםמקורי בנושאי עיצוב כגון דגל, חוסה אנטוניומרטינז מרין נוצר ב 1999 Comarth. חברת Murcian זה ישאלמנטים מכאניים מסוימים מיובאים. עם זאת, הןעיצוב וייצור של מודלים מתבצעיםבעבודת יד.

זהו כנראה אחדמותגים ספרדיים עם הקרנה יותר של המדינה. שיתופי הפעולה שלותחרויות GTA, טרקלינים שבו השתתפו ומדינות אשר נחשפו מאשרת פרויקט כמומסוכן כמו מזומן. מעניין, הספורט כיComarth מיוצר (כרגע לא מפותח) היה יותרהצלחה בשווקים כגון צרפתית או אנגלית שתוךספרד.

שני אופנועComarth S1 X-Oly ו Xtamy הם כולם נפלאיםרמות, אבל אם משהו להתבלט הוא שלה מסוכןעיצוב. נכון לעכשיו, Comarth מייצרת עגלות גולף אוכלי רכב חשמליים קטנים Correos. זה בתחום זה, כיאקולוגי, אשר נראה כי מצא את האתר שלך.יש Comarth הרבה מה לומר בסצנת הרכבספרדית.

רכב ספרדי: Hurtan

חואן הורטדו הוא לא סתם מכונאי. היוצרHurtan המותג הספרדי הוא לא פחות מאשר מכני בלבדספרדית מייצרת מכוניות יד. לא רק זה, אלא שהם עושיםרכב קלאסי טעים שדרכו יכלולומר בבטחה כי מדובר היצרן החשוב ביותרספרד במגזר שלה.

תהליך הייצור הוא אומן לחלוטין,משהו באמת נדיר בתעשיית הרכב. ג'ון עצמוהורטדו בדיחות שהמכונה רק המשמשת עםריפוד בתפירה. 

Hurtan זה כבר בפעולה, כמוכיום ידוע, מאז 1992, הוא הגיע כדי להדליק את הראשוןמודל מותג בעזרת ארבעה ילדים ואישהחואן. זה היה T2. מאז ועד היום, רבים היורכב נולד מידי המשפחהרימונים. 

המודל גרנד Albaycín זה הפךהשאפתני ביותר של עסק משפחתי קטן זה.

מכונית ספרדית: סנטנה מוטור

זה חבל, כי אתה כבר לא יכול לדבר על סנטנהמנוע ספרדי כמו מכוניות מותג בזמן נוכחי.חברת לינארס (Jaen) פורקה בחודש פברואר 2011. איןאבל את האפשרות כי בעתיד לא תשלוט עודמחדש.

סנטנה Motor כבר אחת מהחברות הספרדיותהחשוב ביותר בספרד כנראה השאלה השנייהמשקל יותר מותג ספרדי מאחורי במושב במונחיםמכוניות. 

אתה זוכר מתי סנטנה Motor אימצה שלהפירוק?

אחד חייב לחזור1956 כדי לדון הרכבים הראשונים עזבו את ידיאז קראו, Metalurgica דה סנטה אנה. זה היהמכונה חקלאי. זה לא היה עד 1961 כאשר סנטנה Motor נכתבמחוץ לכביש לייצור כלי רכב תחת רישיון לנדרובר בחזרה בשנת 1983. היא נסוגה השתתפותהחברה ספרדית והתחילה להכות את גרסות השוק בארץתחת חתימתו רובר סנטנה (במקרה של סנטנה2500).

בשנת 1985 הוא כרת ברית עםסוזוקי להפוך את SUV הקטן SJ וזמן קצר לאחר שהיפנים הגיעו הבעלים כמעטכל המניות. בשנת 1993 האנדלוסית קונהמניות המוחזקות על ידי סוזוקי, ובסופו של דבר לניהול אותו2009 באמצעות הסוכנות עבור חדשנות ופיתוחאנדלוסיה. הם יזכרו דגמים ספרדיים כמוסנטנה 1300 או סנטנה Aníbal.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: