עצות זהב על איך לנקות את מנוע המכונית

עצות זהב על איך לנקות את מנוע המכונית

איך לנקות את מנוע מכונית? הנה הטיפים הטובים ביותר כדי להפסיק מנוע המכונית שלך נקי כמו משרוקית. אם העצות הבאות, תוכלו למנוע בעיות חשמל רבות המנוע של המכונית שלך יהיה בהיר כמו יום אחד.

אל תחמיצו: "איך לנקות את המכונית ולהשאיר מושלמת"

בטח אתה יודע איך להאיר את המכונית שולפת, אבל אולי desconozcas גמנוע OW נקי. עם טיפים, אנו מבטיחים לך בבטחה לנקות בלי אפשריים בעיות המנוע של המכונית שלך ולהשאיר אותו נקי כמו ביום שבו היא צולם מתוך הזיכיון. כן, אתה צריך לשלם קרוב תשומת לב לאזורי חשמל אם אתה לא רוצה להיות תקלות.

בשמירה על מכונית, חשוב מאוד לקבל את מנוע נקי. מנוע העטוף בשכבה מטונפת של שומן מונע ניתן לראות סימנים קטנים של מגרעותיו כי מסורת עתיקה אומרת כי "אין מנועים נקיים" הם מוצדקים לחלוטין.

 

איך לנקות העליון הרך שלך (4)

 • איך לנקות העליון הרך שלך

  חשוב מאוד: לפני שתתחיל לנקות את מכסה המנוע, לשטוף עם מים.

 • איך לנקות העליון הרך שלך

  כאשר friegues למכסה המנוע, נסה לשפשף לחיצה ויוצרים עיגולים בעדינות.

 • איך לנקות העליון הרך שלך

  לאחר מכן לשטוף עם הרבה מים. זהירות: לעולם אל תשתמש שטיפה בלחץ. Frays למכסה המנוע.

 • איך לנקות העליון הרך שלך

  Waterproofs: במקרה של מצנפות בד, הוא הכרחי. אם הפלסטיק אינו חיוני.

מנוע חייב להיות נקי אבל אנחנו לא חייבים ללכת ולנקות את המנוע בכל שבוע. כמו כל דבר בחיים הוא טוב בפרספקטיבה. אם יש לך מכונית עתיקה או קלסית, זה יהיה קל יותר לנקות את המנוע. עם זאת, אין מניעה כי אתה יכול לנקות מנוע.

 

איזה חומרים אני צריך לנקות מנוע?

 

חומרי ניקוי מנוע

- אקדח ריסוס

- מסיר שומנים

- מכחולים

- שקיות פלסטיק וסרט דבק

האם אני יכול לנקות מנוע עם אקדח לחץ?

 

אקדח ניקוי בלחץ מנוע

כמובן, אין בעיה לנקות מנוע עם אקדח בלחץ. יתר על כן, בכל שירותי הניקיון המקצועיים זה מה שהם משתמשים. אבל אתה חייב לעשות את זה בזהירות, ומעל לכל, יש מוגן כל האלמנטים האלקטרוניים.

יסוד לפני שמתחילים לנקות מנוע: את המנוע קר.

מה אלקטרוניקה חייב להגן?

 

להגן מנוע נקי

עם נשיאת מטען, נייר דבק, חותמות פלסטיק אלמנטים חשמליים לחלוטין כגון אַלְטֶרְנָטוֹר, המרכזייה, הסוללה וחיבור כבל שתמצא. כמו כן לא לשכוח את צינורות אוויר האפשריים להיכנס לתא הנוסעים. זה מונע חדיר מים.

 

יחידה או ECU (4)

 • יחידה או ECU
 • יחידה או ECU
 • יחידה או ECU
 • יחידה או ECU

מפרק את מכסה הפלסטיק שמכסה המנוע

 

נקי מנוע לפרק

ברכבים מסוימים זה כפוף ללחץ בעוד שאחרים צריכים לשחרר כמה ברגים. להלן, אפשר למצוא כמה חיבור חשמלי גם להידרש להגן.

הניקוי מתחיל עם מברשת

ראשית, זה מתחיל לנקות אזורים עם מסיר שומנים (ישנם מנועי ניקוי ספציפיים) מיושם עם מברשת פשוטה. זה היה מצפון כי תוכל להגיע לאזורים אשר אז לא יגיע האקדח בלחץ.

אתה יכול גם לנקות את החלק התחתון של המנוע על ידי הרמת המכונית עם borriquetas אבל זה יעלה הרבה עבודה ולא להגיד לך אם אתה מתכוון להשתמש באקדח תחת לחץ. האזור הנמוך הוא אחד התחומים המוזנחים ביותר של ניקיון המנוע אבל יש בית-הארכובה המהווה אחד החלקים כי הם מלוכלכים.

אם יש לך מעלית, זה יהיה אידיאלי. מה דעתך על קופסת להשכרה לפי שעות? שם יש את כל החומר הדרוש. אם אין לך אחד, תוכלו להזיע מראש הרבה כי אם היית משחקת partidor כדורגל.

החל אקדח בלחץ

 

אקדח ניקוי בלחץ מנוע

זה מגיע התור של להזדקק טכנולוגיה ולהחיל אקדח לחץ עם מסיר שומנים. תתרחק אקדח עודף המנוע וגם Cebes לך עם חלקים חשמליים שיש לך מוגנת. רק למקרה ...

ייתכן שיהיה צורך להשאיר כמה דקות לאקט מסיר שומנים כימיים. אז אתה תהיה לשחק להסיר אותם באמצעות אקדח בלחץ אבל רק עם מים. חשוב מאוד כי אתה להבהיר היטב את כל החומר הכימי.

הסר את שומרי הפלסטיק

 

כמו ניקוי מנוע

מבטל גינות פלסטיק הצבת המנוע ולתת להתייבש במשך כמה שעות עם מכסה המנוע הפתוח. לפיכך לך להימנע מי התעבות אפשריים. על ידי הסרת השקיות של פריטים חשמליים, אל תשכחו לבדוק מים שלא נכנסו. אם חדריו, לייבש אלה היקפיים הטובים ביותר.

אגב, לוקח ליישם מוצר שיפוצניק עבור אלמנטי פלסטיק, אני מבטיח לך שהכל יהיה בהיר.

[B: https: //youtu.be/lG5zPoJ_OXA]


Понравилась статья? Поделись с друзьями: