ה “יישומים” המומלץ ביותר בשבע עבור המכונית

באמצעות נהיגה ניידת אסור, אבל אף אחד לא עוצר אותך למקם אותו על לוח המחוונים, ועדיין ליהנות היישומים האהובים עליך, בתנאי שאתה לא להסיח. הנה שבע &# 039; אפליקציות&# 039; הכי מומלץ עבור המכונית.

היו זמנים כאשר נהגים לא מצאוכתובת, הם שואלים, או נושאת חשבון ההוצאותהרכב שלך בספר ומוסיקה בתוך קופסת נעלייםמלא קלטות מאחורי המושב. ואז נדבר על שבע "מכונית המומלצת ביותר באפליקציות זה היה כמו מדברסיני.

עבור נוסטלגיה שאתה יכול לקבל, העובדה היא כיהטכנולוגיה הפכה נסיעות ותיירות הרבה יותרמהנה, כי אתה יכול לקחת את כל המוזיקה שלך על לוח; וכדי בטוח כי זה תמיד טוב לדעת אם הנהגחזית יכולה לתת בחריקת בלמים כי זה מתקרבהמכ"ם. 

"מצב המכונית" 

אתה יכול למצוא שבעה יישומים מומלצים כלצבעים, למרות שחלקם יכול להיות מוצג במצב בלבדמכונית, תביעה ישנה של תעשיית הרכב ואתעמותות כבר זמינות בהתקניםלתמוך בגרסאות האחרונות של מערכות ההפעלהאפל, אנדרואיד ו Windows

בעיקרון, את הפונקציה הזו היא פשוטה שולחנייםהטלפון לעזוב רק את החיוניים ביותר: הדפדפן,שחקן טלפון או MP3, למרות הגרסה האחרונה שלDock רכב אנדרואיד זה תלוי שש. הודותכולל פקודות קוליות, כמו גם להתמודד עם עצמך דרך התפריט אוקוראים, אתה יכול לכתוב או להקשיב להודעות. כן,להכין לצחוק עם עמימות הטכנולוגיה הזו עדייןהשתפר די.

השבע מנוע המומלץ ביותר באפליקציות '

1. זְאֵב עֲרָבוֹת

ה "אפליקציה" האחרון (iCoyote 8) מערכת המבוססת התראהרדאר Coyote היא שוב זכתה על ידי אפל כמוהטוב ביותר של השנה ב המומחיות שלו. עיקר כוחו מבוסס עלפרואקטיביטי של 3,500,000 המשתמשים שלה ברחבי אירופה. שבעמיליוני עיניים על הכביש עם סימני Coyote כלברגע עמדה של מכ"מים קבועים וניידים. בנוסף,גרסת החינם החדש אינו מחייב הן חילופי נתוניםמתריע אם אתה מזהה נמנום. 

2. Wazypark

ישנן מספר אפליקציות 'שתסייענה לך לאתר מרחביםהיכן להחנות. מומלץ לעשות זאת לא משום שהוא חינם אוהמפתחים שלה הם ספרדית, אלא משום שזה הוא טוב ביותרמוערך על ידי המשתמשים שלה. למה? מכיוון בנוסף מקוםהתראות חינם אותך אם יש מכונית מטרידה בחנייה כפולה בכל רחוב, אם משתמש אחר רואה שעזבת את האורות אוהמפתחות בפנים או מישהו ראה שוטר קנס באזוראיפה שהשארת המכונית שלך.  

3. Spotify

זהו מכר ותיק שכל חובב טכנולוגיה ואת מוזיקה, זהו גםפלטפורמה הזרמת אודיו ביותר בשימוש ספרד. בלאחרונה החל להכליל כי מכוניותכולל את "Bluetooth" כמקור שמע ישיר, כךטיפול מן ההגה קל. כיכן, יש הרשימות שלך הם תמיד לרשותכם, אתה חייב לשלםתשלום חודשי של 12 יורו.  

4. DGT

יותר טוב אפילו משלו אנסלמו Mancebo החוצהתשלום -in של דיווחי תנועה על ידי רדיו אליך.בנוסף, קריאה של כוח מצלמות תנועת נוףזמן אמת, יישום זה מאפשר לך לחסוך מסלוליךעוד פעם הכרתי את האירועים המתרחשים שלךדרך. כמו כן, אתה יכול לגשת איתור מכ"מיםקבוע, יש לך גישה ישירה בטלפון חירום112.

5. תחנות דלק ספרד

ישנם יותר "אפליקציות" כי לעשות את אותו הדבר, אבל תחנות דלקספרד עושה טובה יותר, כפי שהוא לא רק מראה בבירוראיזה צבעים תחנות להציע את המחירים הנמוכים ביותר.בנוסף, ניתן להזין את ההנחה שיש לך ברשת אוספציפית תחנה ולשמור אותו. לא משנה מה דלקלהשתמש, מחירים יומיים מעודכנים, אם אתהיש ספק כלשהו, ​​מראה לך עד כמה אתה שומר על ידי לחיצה על תחנת הדלקזול לתדלק במקום קרוב יותר. 

6. המכוניות שלי

המכוניות שלי הוא היישום האולטימטיבי עבור מימילימטר ואוהב לקחת חשבונות actualizadamenteהוצאות הרכב שלך. מאוד שימושי במיוחד אם יש לך כמהכלי רכב, כי כאן אתה יכול להקליט פעולות חנותתזכורות תחזוקה, חשבוניות גם הצעותסטטיסטיקות וגרפים של עלות ויעילותנהיגה. ליתר ביטחון, המערכת באופן אוטומטי מייצאת כלנתונים מצמידים לכרטיס SD. 

7. השעית בקרה

כל מה שאתה יכול למצואהם היו למעלה יישומים בחינם, אבל הנהמראה עד כמה רחוק מלא התרגיל שלךאצבעות על הרכב שלך אם יש לך "כסף גדול" ולא אכפתלהוציא אותו.

אם אתה נוהג במרצדס עם 63 מנוע AMG 4MATIC, הודותKW יצרנית אביב ההשעיה, אתה יכול לשפר את החוויה שלךנהיגה מאחורי ההגה עם ערכה מלאה הכוללת שנימשכך מתכווננת פלטפורמה המאפשרת התאמהלשנות את הגובה בין 20 ו 40 מ"מ על הסרן הקדמי בין 15 ו35 מ"מ בחלקו האחורי.

עד כה, את החדשות הן לא כמולירות רקטות, אך מערכת זו לא יכולה רקמותאם היטב כאשר כל יריביו לאפשר רק להשתנותהדביל בהתאם מרחקים אחד, שתיים או שלוש מתוכנת; גםאתה יכול לשלוט בכל דבר מיישום ספציפי עבור KW"חכם". השתמש בטלפון למטרות אלה מאפשר לךלשמור הגדרות מותאמות אישית מרובות וכך לקבל את כל המיץ עדהמכונית גם את שם העיר ואת הכביש או הדרך שלךמפותל. אתם תחליטו אם זה שווה את ההוצאה, כי אני רק אני יכוללתת את המחיר של ערכת כולו: 3399 יורו. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: