תערוכת המכוניות בפאריס תקבל את Verso-S טויוטה החדש

יצרנית המכוניות היפניות תשקנה הדגם החדש שלה בתחילת 2011. יחד עם טויוטה ורסו-S, פן iQ החדשים ומערכת מולטימדיה אינטואיטיבי יותר עבור Aygo יוצגו גם. המותג גם לחגוג 10 שנות קיומה של הטכנולוגיה ההיברידית בשילוב &# 039; היברידי מלא&# 039;. טויוטה תשתמש הצג בפריז Motor הקרוב להציג את כל ההתפתחויות הללו.

הגעתו של חדש טויוטה ורסו S- כרוךיצרנית אסיה לחזורפלח MPVs קומפקטי. למרותממדים קטנים -פחות מארבעהמטר-, זה מסומן על ידי המודולריותפנים אשר, כפי הודיע ​​על ידי היצרן, הופך אתשטח מרבי זמין ומציע מינונים גבוהים שלנוחות ו נתפס איכות.

טויוטה גם לצייר את הצג בפריז Motor עבורלחגוג את עשר שנים אחרי הטכנולוגיה המלאה שלהHybrid וכדי להראות את הפיתוח של פריוסPlug-in Hybrid (Plug-in Hybrid), אשר יגיעו 2012.כמו כן כונן היברידי סינרגיהגלריה יפגין נתיב הניידות שלהקיימא.

 התפתחויות אחרות ניתן לראות תהיינהקונספט FT-CH (Hybrid טויוטה קומפקט העתידקונספט), אב טיפוס זה משקף את ההתרחבות העתידית שלטכנולוגית HSD (Hybrid Drive סינרגיה) בפלחי שוק אחרים. קומפקטי היברידי ראשוןבשילוב טויוטה תעשה את הופעת הבכורה האירופית שלה על זהתחרות.

לבסוף, עיר פריז גם תשתתף במצגתחדש עיצוב פנים טויוטה iQ, מציג גימורים באיכות גבוההשילוב של צבעים מחודשים, בתוספת מערכתמולטימדיה עבור Aygo יותר אינטואיטיבי.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: