2017 אסן MotoGP גזע ולנטינו רוסי חוזר

ולנטינו רוסי חוזר וזה מראה את המרוץ MotoGP אסן 2017. נצחון מבריק איטלקי בקתדרלה, במירוץ מלאה מתיחות איפה הגשם הגיע בשלבי הסגירה של הגזע. יום אחד כאשר Maverick Vinales ירד וכניעה את ההובלה אנדריאה Dovizioso. פטרוצ'י ואת מארקס השלים את הפודיום.

Moto3: Canet השיגה ניצחון שתלטני והעולם נפתח

ולנטינו רוסי חוזר. משגע לי את השכל מירוץMotoGP אסן 2017 על ידי איטלקית, שיש לואני שוב יותר משנה אחרי הניצחון האחרון שלוקטלוניה 2016. ניצחון חיוני עבור ימאהה כי היוםVinales הוא הוסיף השני שלו העונה אפס. גביע העולםלחץ סוף.

Zarco הוא עשה לשקע נהדר ומן הראשוןהזמן כבר למשוך קשה על חור פתיחהכדי מארק מארקס ואת ולנטינו רוסי. Vinales ו פדרוסההם לא הצליחו לעשות התחלה טובה והם נאלצולייחס בשלבים המוקדמים. 

וידאו: מפתחות ועוד כ MotoGP אסן 2017

היא גבשה קבוצת ראש עם Zarco, מארקס, רוסיפטרוצ'י. היה משפט חשוב מאוד לגביבאוטיסטה, שהדריך קבוצת מרדף גדולה ואתמצאנו Dovizoso, Vinales ו פדרוסה כמושמות עליונים, אם כי כמה עמדותמתעכב. 

הקצב בחזית אינו נוהג מהר מדיארבעה חברי הקבוצה היו מתגלגלים קרובים מדי זה לזה. אפילו סקוטרדינג, הוא צועד הסולו החמישי ומשהו היהמעט מתקרב הדומיינים שלהם. Maverick Vinales מאחוריהשביעי עומד על רגליו ועמד מאחורי אנדראהDovizioso. איטלקי רדינג היו הנהגים האחרוניםהם היו בדרכם לפני שהגיע ארבעה העליונים. רבצר יותר דני פדרוסה 13º מתגלגל תוךחורחה לורנצו הוא היה בהחלמה עמדות והייתי14º. 

התמונות הטובות ביותר של MotoGP אסן 2017 (15)

 • MotoGP-אסן-2017-1

  ולנטינו רוסי זכה בניצחון העשירי שלו הקתדרלה וחזר הזוכה דרכים לאחר 19 מירוצים. תמונה: ציוד

 • MotoGP-אסן-2017-2

  האיטלקי נאלץ להתמודד עם סופר לוחמני דנילו פטרוצ'י, שלחץ עליו עד ההקפה האחרונה.

 • MotoGP-אסן-2017-3

  הנטייה של אסן השתגע לראות רוסי לנצח שוב.

 • MotoGP-אסן-2017-4

  בנוסף ולנטינו רוסי דנילו פטרוצ'י, מארק מארקס השלים את הפודיום ב GP ההולנדית. ימאהה, דוקאטי והונדה.

 • MotoGP-אסן-2017-5

  גם מהבמה שלו מוגלו, ביצועים דנילו פטרוצ'י הוא עדיין מרשים. בנט גנבה את הניצחון.

 • MotoGP-אסן-2017-6

  מארק מארקס מרושת כמו הרבה לשאיפות של שליש מאז כשהוא שוקע במאבק על התואר.

 • MotoGP-אסן-2017-7

  הקאמבק קאל Crutchlow טוב, אולי לימד אותו את קלפיו מוקדם מדי כדי מארק מארקס וניהל את הפודיום.

 • MotoGP-אסן-2017-8

  יש MotoGP מנהיג חדש אנדריאה Dovizioso. דוקאטי היה חמישי השתמש במחשבון אחרי KO של Vinales.

 • MotoGP-אסן-2017-9

  טוב מאוד במירוץ ג'ק מילר, אשר סיים במקום השישי לשבח וממשיך להדגים צעד שלה קדימה 2017.

 • MotoGP-אסן-2017-10

  קארל אברהם חתם התוצאה הטובה ביותר שלו מאז שהוא נמצא MotoGP: השביעי.

 • MotoGP-אסן-2017-11

  יום נורא Vinales. הוא השתרע על הקרקע, איבד את ההובלה ואת Dovizioso כמעט עובר מעל יקיין.

 • MotoGP-אסן-2017-12

  בשנת אסן נכחנו ללא ספק המירוץ הטוב ביותר של השנה ב Moto2 עם קבוצת קרב נחמד.

 • MotoGP-אסן-2017-13

  Morbidelli ניצח בסוף, מה שהופך הניצחון החמישי שלו השנה עם לוטי ו Nakagami על הפודיום.

 • MotoGP-אסן-2017-14

  תמונה זו מסכמת את מרוץ Moto3. סכין כולם!

 • MotoGP-אסן-2017-15

  ארון Canet השיגה הנצחון השני שלו 2017 עם Fenati (2) לחתוך כמה נקודות כדי מיר, שהיה תשיעי.

רוסי הולך על התקפה

כאשר היו 18 הקפות רוסי יש לונמאס לחכות והביא קדימה מארק מארקס עבורבמקום השני. האיטלקי נראה שיש קצב קצת יותרוהוא רצה לעקוף Zarco כדי לעשות סטייה ולנסותלברוח. Vinales מאחורי הבין וכבר רדינגהיא הניחה חמישית עם דעתו ללכת על הראש.הבדל, יותר משלוש שניות. 

בתוספת סיבוב אחד יש צורך רוסי כדי לקבל הראשונהלקראת Zarco. הצרפתים לא רוצים לשים את זה פשוטו רוסי שיחק עם שתי עקומות מאוחר, אשר איפשרהמארקס לשים שני. ואם לא היו לנו מספיק,Maverick Vinales הוא ירד על קלט יקייןמטרה. מכת-מוות על העולם. 

רוסי הוא נמתח הקבוצה המובילה. מארקס אתהעדיין בלי יותר מדי בעיות פטרוצ'י הוא הביןZarco. האיטלקי נראה שיש גם צעד טוב להחזיקראש, אבל לא הוא נראה נוח מדי. עבור שלההחלק הצרפתי שהה לאט ונשאר קצתשטח הפקר. 

פטרוצ'י רוצה ניצחון

פטרוצ'י היה נוח הוכיח עובר מארקמארקס. האיטלקי ראה כי רוסי הייתי הולך ופותחמרחק קטן מן Cervera והחליטההתקפה השנייה הציב. מטרת Tavullia עברה ששפטרוצ'י עשיריות כשנכנסנו האחרונים 10מירוץ ברכיים. 

רוסי החל לקחת מטרים ויותר משםלהכות את ההבדל השני. אם המרוץ היה לאמתח מספיק התחיל גשם ב 8 הקפות.נסיבה זו עשתה שימוש טוב Dovizioso, כיזה קרה ב סיבוב אחד Zarco ואת מארקס. יש פטרוצ'יהרבה יותר קרוב רוסי, שהיה לוקח דברים יותררגוע. Zarco שיחק והוא נכנס הבורות לשנותאופנוע. 

Pramac יש leapfrogged רוסי 4 הקפותלבסוף, בעוד מארקס עשה את אותו הדבר עםDovizioso. היו 4 הקפות ונראה ששוםזה היה רעיון טוב בור בגלל Zarco היה להיות איטיעם צמיגי גשם. פטרוצ'י ו רוסי מטרים שנלכדושל יתרון על פני מארקס Dovizioso

ולנטינו חזר המחזה פטרוצ'י. שלTavullia לא רוצה לאבד בחירה ברורה לתפוס ניצחוןהמתנה המרבית Maverick Vinales. אולםפטרוצ'י, אשר לא יהיה דומה מזה זמן רב,לא היה בכוונה לשים משהו ארצו הקלה. היה כמעט 2הקפות וזה היה אמורות להיות החליטו בפינה הסופית. במאבק עלפודיום בין מארקס Dovizioso הוא בא לקוח חדש,Crutchlow קאל.

הרופא חוזר לספק ייעוץ

הגענו ההקפה האחרונה רוסי זה כברמועדף על ידי המכופף, אשר אפשר לו לתפוס כמה מטריםשל יתרון על פני פטרוצ'י, זה טרם הגיעדבוק לפינה האחרונה. Tavullia זכה בפחות מ אחדעשירית הבדל, יום פנטסטי עבור רוסי כיבסתיו Vinales של העולם נשאר מטפחת. מארקסבמאבק על הפודיום לבש והגיע קדימה שלישי שלCrutchlow ו Dovizioso. האיטלקי דוקאטי הוא המנהיג החדשאליפות. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: