חמשת מכוניות המרשים ביותר שלושה גלגלים

חמשת מכוניות המרשים ביותר שלושה גלגלים

הנה אוסף קטן עם חמישה דגמים של שלושה גלגלים מרשימים. אף אחד מהם הוא מעשי או תקף היום, אבל מה שבטוח הוא כי המוביל לא יכול למחוק את החיוך על הפנים שלך. אני אומר לך מניסיון ...

בכנות, חשבתי על מה שהופך אוסף שלהכי המצחיק ומכוניות רדיקליות אני מונע וסיוםבסופו של דבר אני מביא יחד כמה מן הדגמים תלתהכי מזעזע ובאותו הזמן לנהוג horniestעבור כבישים. 

אשמת השינוי הזה היא בהחלט מכונת מקורההולנדית עברה את ידיי לפני כמעט עשר שנים: קארבראחת.

 - קארבר אחת

זהו רכב המשלב טכנולוגיה מרוצהעם אלמנטים של האווירונאוטיקה בעולםרכיבה על אופנוע. נקודת המפתח לפיתוח טכנולוגיהDVC ( 'שליטה דינמית רכב'). מערכת המאפשרתטייס, וגלגל קדמי להתנדנד ובמקביל שולטזווית הטיה אוטומטית.

קארבר אחת

במחי כי רק אתה לא עושה לי מושג מה זההוא צעצוע, אבל אני יכול ליהנות ממנו, אני מבטיח לך הואבעבר אותנטי. יש לו שני מושבים (אחד מול השני, כמואופניים), אבל הוא טפל עם הגה ואת לפינה לךאתה מרגיש כמו טייס קרבי לראות דרך קרובחלון קדמי כמו בעולם מטה סביב והתחושהיש לך לקחת את הברך לשקר לא כל כך הרבה. אבל כלהוא נשלט, ללכת חזק אך שומר נמשכים טובוזה גורם לך ליהנות כפי שמעולם לא עשית. זה באמת הואכמו שיש רכבת הרים מאוחסן במוסך כדי שתוכל להשתמשכאשר אתה רוצה.

יש לה רק 68 כ"ס אבל שוקל 670 ק"ג והוא מסוגל להאיץמ -0 עד 100 ק"מ / שעה בתוך 8.2 שניות ומהירות מקסימלית שלה הוא 185ק"מ / h. באתר האינטרנט של היצרן אינו זמין לציין אתמחיר קארבר אחת, אבל באותו הזמן ניסיתי זה היה45,000 יורו עבור השוק הספרדי.

 - יכול Am Spyder

יותר מכונית בעלת שלושה גלגלים הוא אופנוע, אלא גםהיא עברה בניסוח AUTO BILD והשאירה אותנו כל כך טוברגשות, לא יכולתי לעזוב את זה. כאן אני משאיר את המבחן Spyder Am יכולים וידאו שבומתמודד עם ה- X-Bow KTM, aparatazo אחר היהdisgno הזנת סיווג זה אם זה לא היה לו"נוספים" גלגל ...

יכול Am Spyder

Spyder Can Am יש 100 כ"ס ו תיבת הילוכיםחצי אוטומטית במהירות חמש. למרבה הצער היצרן אינוהוא מספק את כל נתונים על יתרונות. מחירהספרד, על פי הדיווחים, כ 20,000 יורו.

 - מורגן 3 וילר

לא, זה לא מכונית קלאסית. ובכן, בהחלט נראהכן, אבל היום עדיין מיוצר ומעטים כמותו הגיעולספק תחושות רבות. למרבה הצער לא הצלחנולטעום את זה באופן אישי. אבל זה מודל לא יכול לפספס את זהקבוצה.

מורגן 3 וילר

Made על מארז צינורי המאפשר משקלהסכום הכולל אינו עולה על 500 קילו, משיג סנסציוניביצועים כפי שהוא מגיע 100 ק"מ / שעה בתוך 4.5 שניות ומהירות שיא של 185 ק"מ / h. V2 עולה מנוע 1.8 ליטר עם100 כ"ס. המחיר שלה הוא בסביבות 40,000 יורו.

 - Epic Torq Roadster

נדירות נוצרו על ידי חברה בקליפורניה המתמחה בפיתוחרכב חשמלי לאחר יצירת סירה 100% חשמלמרכבה מבקש "משהו" עם ביצועים גבוהים יותר.

Epic Torq

באמת אסתטי הוא יותר בספק, אבל שלהםדמויות אינן מותירות ספק: מדובר aparatazo. לדברי הבעליםאדריכלות תלת יצרנית מפחית ב -25%לגרור על האספלט ומשיג חלוקת משקל65/35, על פי אותם מושלמים עבור סוג זה של רכב. שללמעשה אומרים שזה הוא תומך האצה לרוחב יותר(1.3g) כמו פרארי F430. שוקל 998 קילו, מאיצה מ -0 ל -100רק 4.0 שניות.

זה עולה כמה דולרים 65,000 (48,000 יורו).

 - Campagna T-Rex 16S

יצירת קנדי ​​זה, אבל זה מטופל על ידיהגה, מוגדר על ידי יוצריו כמו הגדרה מחודשת שלאופנוע. המראה שלו הוא בהחלט רדיקלי, אבל יותר הםביצועים. לא כל כך הרבה 0-100 ק"מ / h, אשר דומהראיתי עד כה (4.1 ימים), אך המהירות המרבית שלה, שהנה210 ק"מ / h והאצה לרוחב גדול שלה, אשר שווה למספרמתחרה אמריקנית שצוטטה לעיל 1.3 G. 

כמו כן מפתיע עבור הקלילות שלה, כפי שהוא שוקל רק 408 ק"גהודות שלה בנוי על שלדה צינורי. תושבות מנועשישה צילינדרים מקור ב.מ.וו עם 160 כ"ס.

Campagna T-Rex 16S

אתה עשוי להתעניין גם ב:

- חנונים יותר מכוניותבעולם

- ששטיפים כדי להפוך את המכונית שלך ללכת רחוק יותר שנים

- חמש טעויות גדולות בעת רכישת מכונית חדשה

- חמשמכוניות שביישו אפילו מותגים משלהם

- שמונהשגיאות המראים כי אתה לא נהג טוב

- חמשספורט אם אתה שונא לנהוג

- חמשמכוניות כדי להתגבר על המשבר של 40

- 10 SUV יותראיכויות Offroad

- SUV 10פחות איכויות Offroad

- החמישההספורט הטוב ביותר מיוצר בספרד

- חמשמכוניות ללכת ברחבי העולם

- Cochazos יותרhorteras: ורוד הוא אופנתי?

 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: