אופל אסטרה vs פולקסווגן גולף 2016: מה עדיף?

אופל אסטרה החדשה היא ממש מעבר לפינה ויש לו על הכוונת שלו שוב, פולקסווגן גולף. הפעם לא חסרים נימוקים להביך את ההתייחסות הקומפקטית. האם הוא יהיה מסוגל להתגבר על זה יימשך?

חיפושית נגד Kadett, Kadett נגד גולף, גולף נגד אסטרה ... וזהעכשיו אסטרה 2016 נגד גולף VII. אנחנו במאמר האחרוןפרק של קרב נצחי, אף כי עתה קומפקטיוולפסבורג זוכה בניצחון סוחף: הוא מתקדם יותר מבחינה טכנית מאשרבשנה הנוכחית, והאחרון מכר בגרמניה אסטרה 255,984ejemplare, לעומת מודל 46,193 אופל. 

אבל עכשיו זה עשוי להשתנות: מ קרל-תומאס ניומן ישהשתלט אופל, אישיות המותג מאמצתGM נגד אמה, ואת הרוח נושבת טריים בטווח שלה. החדשאסטרה תהיה אחד הכוכבים של הול הבא של פרנקפורט,אין ספק. ומקדמות גולף במובנים מסוימים: עבורלהתחיל, זה יהיה קומפקטי הראשון בהיסטוריה לרכובנורה LED אינטיליגנטי, מטריקס מסוגלת ללדת יותרקונבנציונלי, מבלי מסנוור המתקרב. משהואאודי עולה כי אפילו רק הרבה יותר דגמים יקרים, מA6. בשנות ה אופל יכלול, בגרמניה, פחות מ 2000 יורואקסטרה. בספרד זה יהיה קצת יותר יקר.

עם זאת, עבור עלות פוליטית, ב racanea אופל האחרהיבטי גולף אשר נותן הכל: לפחות מבחינתרשימת האפשרויות. לעת עתה, האסטרה החדשה לא תראהכונן גלגל, או מצמד כפול או משככים אדפטיבית(למרבה הפלא, את הזרם עצמו שיכול לקחת את זההאחרון). 

The Astra החדש השתפר הרבה יותר גרוע בנושא המשקל.אסטרה הנוכחית מהווה שמנים: בעוד גולף בתצורה שלהבסיסי שופך 1205 ק"ג על הסקאלה, אופל כמוהמינוע, הוא בין 1393 ו 1590 ק"ג. למרבה המזל,המודל העתידי של פלטפורמה חדשה לחלוטין ולאאתה צריך לפנות אל GM. בתיאוריה, להוריד את המשקל של120 ו 200 ק"ג. עם זאת, האסטרה יהיה מאוד טוברמה.

The Astra הנוכחי הוא בהחלט פלא של החלל.אמנם, עם אורך של 4.42 מטרים, היא תוחלת כבר כיגולף, במיוחד מאחור מציע הקלה פחות. ההבטחות החדשות35 יותר חופשי מקום לרגליים מאחור מילימטרים, וגזע חתוך לקוביות 370 ליטר. מפתיע, משום שהפסיכולוגים החדשיםבערך חמישה ס"מ, ומרחב שמורות לקרבהמושבים האחוריים הצטמצמו שני סנטימטרים. עלנייר, אסטרה תהיה אחת מרווחת ביותר מסוגו.

ההווה אסטרה כבר יש מנועי המנה האחרונה.דגם חדש יקבל דיזל ובנזין הדור האחרון הזה.ולהיות יותר חסכני בין השאר בזכות התרופהדליל. עם זאת, בטווח בסתיו יישאר נמוך:אחד שלושה צילינדרים 105 כ"ס, שלושה, ארבעה צילינדרים 100, 145 ודיזל 200 כ"ס ו 1.6 ליטר של 95, 140 או 170 כ"ס. פולקסווגןהוא מציע כאן יותר, עם מנועים בין 85 לבין 300 כ"ס. The Astra יקבלPlug-in מערכת היברידית מנוע חשמלי, ושני בלוקיםבמיוחד מקמץ שנקרא BlueMotion עם consumptions 3.4ליטר (דיזל) ו 4.3 ליטר (בנזין שלושה צילינדרים). 

.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: