אחזקת רכב מיזוג האוויר וטיפים

אחזקת רכב מיזוג האוויר וטיפים

אם אתה רוצה להפיק את המירב מיזוג אוויר לרכב, תחזוקה וייעוץ על השימוש שלהם הם חשובים באותה מידה וזה, כאשר מדי חום לעבור 30 מעלות, נהיגה ללא קירור האווירה לא נוח בלבד, מסוכן מדי, אז קח פתק כאן יש לכם מיזוג אוויר לרכב 10 מפתחות.

לא שהפכנו להיות גם "נוח", אבל אלהבקיץ לגבה נהיגה ללא מנשא הוא מקורר היטבכמעט שאין להעלות על הדעת (ואפילו מסוכן). לפיכך על אוויראחזקת רכב מיזוג וטיפים הם לא פחותחשוב להתבונן. אם תעשה את הדברים האלו 10 laves על האווירבאוטו הממוזג, אתה לא תוקפא כאשר מופעללראות כי לא להתקרר. 

מה לעשות אם הילד שלך סובל ממכת חום במכונית

תחזוקת 1. מיזוג האוויר

לא מדובר בקיץ הרבה פחות משנה. יש משימה מאודעם פשוט אשר לפחות לוודא שהוא עדיין עובדכמו היום האחרון של הקיץ. הפעל את המזגןפעם בחודש. הדבר מונע ייבוש לצינורות,עובש וחיידקים במיוחד להתרבות בה אשר,כפי שאתה קורא הם אלה שגורמים בהמשך רעמריח במכונית.

מיזוג אוויר 2. אבחון

ישנן סיבות רבות מדוע המזגן לא יכולמגניב כצפוי, אך תמיד יש לזכור כיחם היה, כך קשה יותר יהיה לקרר את המכונית. עם זאת,אם לא הערות fresquito עדיין להזין מדחום עבור חלקאת פתחי האוורור ולהמתין כ 10 דקות, אם לאחר זמןמסמן אותו בטמפרטורה שבחרת, אולי זה הואזה חסר כוח. זה יכול להיות בגלל בעיהמדחס או מסנן התא חסום על ידיעפר.

מעשי: סך החיסכון (10)

 • autobild חיסכון מעשי

  Autobild נותן לך את כל הטריקים האפשריים כדי להשיג למזער את ההוצאות החודשיות שלכם על הניידות.

 • autobild אידיאלי מנוע מעשי

  בחר מכני אתה הופך שומר נולד.

 • autobild מעשית מכונית חשמלית

  אם אתם עוקבים עליית דלק בקצב נוכחי, זה בסופו של דבר ירכוש מפצה חשמלית.

 • autobild חיסכון בצריכה מעשי

  המשקל הנוסף, במיוחד הגג ובה למעלה מ 52% יכול להיות צריכה יקרה.

 • autobild חיסכון בצריכה מעשי

  עם מכסה חדש "ירוק" יכול לחסוך 15% דלק.

 • autobild לדלפק חיסכון בצריכה מעשה

  טכומטר היא הכלי העיקרי של מנצח יעיל.

 • לחץ autobild חיסכון בצריכה מעשה

  תסתכל על לחץ האוויר בצמיגים בתדירות גבוהה ככל אובדן האוויר עלול להגביר את הצריכה.

 • שינויים מעשיים צריכת תיבת חיסכון autobild

  ישנם שינויים מסוימים, כגון DGS פולקסווגן, אשר צורכים יותר מרגיל. עין עם זה.

 • הוא תדלק autobild חיסכון בצריכה המעשי

  אנו ממליצים לנקוט תחנות הגז הזולות. אתה יכול לראות את רשימת המחוזות באתר שלנו.

 • שלכת autobild המעשית

  אם תחליט לשלוח לגרוטאות המכונית הישנה שלך, קצת מחקר ובחר את האפשרות הטובה ביותר. הם תמיד יכולים לתת לך משהו בשבילו.

3. שנו את התא מסנן

שינוי מסנן התא הוא בדרך כלל פעולהפשוט אתה יכול לעשות זאת בעצמך ולחסוך כסף. המסנןעצמו עולה בערך 10 יורו ואיתו אתה לוודא כי אווירנכנס הפנים של המכונית הוא ללא אבקה וחלקיקים אחריםמזהמים. יתר על כן, כאשר זרימת אוויר חסוםבואו לעבור נמצא בירידה, כך שהשינויכדאי לשים לב החוצה אוויר יותר. 

4. ריח רע במכונית

אם אתה מקבל שקעי אוויר מסריחיםמְמוּזָג, כרגיל הוא לשפר באופן משמעותי את הבעיהלשנות את המסנן. עם זאת, כי הריח הוא כי יש להםפטריות וחיידקים התרבו הצינורות. במקרה שלי,ובלבד לשנות את מסנן תרסיס קוטל פטריות מוזרקצינורות אוויר, אז אתה צריך לשים אותו לתוך סחרורהחלונות סגורים לרגל 10 דקות ולחסל את הרעיםריחות מכונית, לפחות, אלה בשל אווירמיזוג. 

מיזוג אוויר מילוי גז 5.

אם עשית כל האמור לעיל ועדיין לא לקרר אותומספיק, תוכלו לשחק גז להטעין את המזגן. לא מדוברפעולה שאתה יכול לעשות בעצמך וגם הוא לא יקרלעיתים קרובות כי הם משחררים מציע סדנאות שבהן אתה עושהבמחיר שלא יעלה על 30 יורו. עם זאת, לאזה משהו צריך להיעשות בכל שנה, ואם כן, זה אתהרכיב או פוגה בעיה כלשהי. 

סקירה 6. מיזוג אוויר, מדי שנתיים

יש אנשים שלא יודעים, אבל חייב מעת לעת לבצעסקירת מיזוג האוויר ביסודיות, במקרה שלמכוניות ישנות, מזגן בודק כל שנישנים זה הכי נוח. זה יצטרך לעשות לךסדנה, ואם אפשר, מותג פרטי של המכונית שלך היא תמידהיעיל ביותר. יש יוודא כי המדחס, המאייד אוהבאר עבודה שסתום התפשטות, דליפות אחרות,הם גם לך לנוח גז, אבל יגבו יותר מ 30יורו. 

7. טמפרטורה אלא אם כן, הוצאות יותר. 

לא מומלץ לשים את המזגן פחות מ 22מעלות, לא רק בגלל הטמפרטורה היתה צונחת יותר מדי, יותר מדיזה יהיה בזבוז מיותר של דלק. מומחיםהם מציינים כי A / C מתחת 20 מעלות מגדיל את צריכתעד 20%. הערה אחת לסיום: אם לא עקב אחריך אלהטיפים על הזמן ואת מיזוג האוויר במכונית לגמרי נובהובכן, כאן אני משאיר טריק סקרן לקרר את המכונית בלי אווירמיזוג.

8. השתמשו המזגן כמו שצריך

לאלרעה את האקלים ככלל. כדי לקרר את המכונית,במיוחד אם זה חם מאוד, מתחיל לנוע עםחלונות פתוחים ומצית את האוויר בתוך אחד או שתייםדקות. כשאתה חדשת את האוויר בתא נוסעים, סוגרחלונות ולשים את המזגן על מיחזור, ולהימנעצורך האוויר הקריר בחוץ כל זמן. לאחרהמכונית הגיעה הטמפרטורה הרצויה, ואתה יכוללבחור בין האוויר החוצה כל כך טובמגניבהמכונית המהירה,אתה מבזבז פחות אנרגיה על זה. בכל מקרה, הנהטריק כדי לקרר את המכונית ללא מיזוג אוויר.

מיזוג אוויר עבור רוכבי אופנוע: Ventz (5)

 • מיזוג אוויר עבור רוכבי אופנוע: Ventz
 • מיזוג אוויר עבור רוכבי אופנוע: Ventz
 • מיזוג אוויר עבור רוכבי אופנוע: Ventz
 • מיזוג אוויר עבור רוכבי אופנוע: Ventz
 • מיזוג אוויר עבור רוכבי אופנוע: Ventz

תחזוקת 9. של מיזוג אוויר, רדיאטור

האוויר חודר לתא הנוסעים עובר דרך הרדיאטורמכונית, כך מדי פעם, לעתים רחוקות מאוד, צריך לזרוקהחוצה. פופ המכסה ולנקות אותו אם הוא נגיש, אתה יכולזה נחסם כמעט חרקים או לכלוך, אשר משפיעיםשלילי באוויר ומערכת רכב אחר. כדי לעשות זאת,שימוש במים חמים, ואז לפתוח אותו ובודק את רמת הנוזלצינוריות נוזל קירור לבדוק תלוש ובודקיםרצועות הם הדוקים. מערכת קירור ברכב חייבביקורת בסדנה מעת לעת כי הנוזל יכוללאבד מאפייניו, אבל זה משהו שהוא הרבהיותר עדין לחורף, במיוחד אם אתם מחנים את המכוניתברחוב. אתה יכול לראות איך לתקן דליפות מיזוג אוויר. 

רכב מיזוג אוויר 10.: בקלישאות

אני יודע הרבה מצביעים, אבל אם אתה רוצה את המכוניתטמפרטורה אופטימלית יש כמה דברים שיש לעשות עםמיזוג אוויר מאוד יכול להשפיע על הטמפרטורהשבו אתה מוצא את עצמך חונה. אתה חם יותר מאשר מכונית שחורה אואחד לבן? התשובה נראתה קלה וזה, אבל האמת היאאשר משפיע על הטמפרטורה הפנימית פחות או יותר את הצבעלוח מחוונים או ריפוד פלסטיק כדי לזכור את זהכאשר מחפשים מכונית. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: