פגוש את טווח דוקאטי 2017 תואם עם כרטיס A2

פגוש את טווח דוקאטי 2017 תואם עם כרטיס A2

פגוש את טווח דוקאטי 2017 תואם A2 הכרטיס. מפלצת דוקאטי החדשה 797, ליד המפלצת 821 והטווח המערבל כבר נמצאת סוחרי ספרדית עם הגירסות המוגבלות שלהם.

דוקאטי: כל אופני המחירים מעודכניםעבור ספרד

פגוש את טווח דוקאטי 2017 תואם עם כרטיס A2.החברה הבת הספרדית של בורגו Panigale אישר הגעתו שלדגמים חדשים והגירסות מוגבלות, כך שמשתמש יכול ללכת מ A2 כברסוחר דוקאטי הקרוב למקום המגורים ונשא במוסך שלוחלק מפלצת דוקאטי או טווח מוגבלמערבל

אחת הידיעות הצפויות ביותר של 2017 היא מפלצת דוקאטי 797. מנוע 803cc שלה יכולתקנות מוגבלות להיענות המאפשר לנהוג אותהברשותו של רישיון A2. בין הציוד צריך להדגיש שלהKayaba הפוכה מזלג קדמי מערכת הבלמים חתםעל ידי Brembo. 797 מייצג את מודל הגישה למגווןמפלצת. 

VIDEO: זהו המפלצת החדשה דוקאטי 797

עליית מדרגה היא מפלצת דוקאטי 821 זמינה בשלושגרסאות: תקן, כהה פס -זהאלינו-בדקנו אחרון. מבחינה מכנית איןיותר מדי שינויים מעבר להסתגל מאפייניו אלתקנות euro4 אשר נכנס לתוקף השנה.

לבסוף יש את המגוון המערבל, עם limitable מספר מודליםהם שעשויים לעניין אותך. סוכנויות דוקאטיאתה יכול לבחור בין דוקאטי מערבל Sixty2, אשר הואבולוניה הר שנעשתה עם תזוזה פחות, ואילומעליו הם שני חידושים גדולים עבור השנהמשפחת השלגון: Desert מזחלת קפה רייסר. 

אם אתה זקוק למידע על כל דגמי דוקאטימחירי המשווקים ספרד ומעודכנים לבקר במאמר המיוחד שלנו לפגושמגוון רקע כולו זמין ב סוכנויותספרדית. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: