אאודי A1 2018: גדול, היברידי מפואר ואולי

אאודי A1 2018: גדול, היברידי מפואר ואולי

האאודי A1 2018 יהיה גדול יותר, מפואר ככל הנראה יגיע עם גרסה היברידית. תשתמש A0 פלטפורמת MQB ומשפר את איכות הפנים שלה. רק שהוא ניצוד יחידה עוברת ליום המבחן. בנוסף, אנו מביאים לכם בילוי שמראה איך יכול להיות בעתיד A1. הגעתו של דגם הדור השני יכולה להיות מיוצרת בתחילת השנה הבאה.

Q8 אאודי: אני מתענייןקונספט ואת הדגל העתידי אאודי

בעתיד אאודי A1 2018, מה יהיהדור שני של חתימת הרכב הקטנה יותר שלארבע טבעות תהיינה גדולות ומפוארות יותר מאשר הדגם הנוכחיאאודי A1. זה צפוי להציעטכנולוגית פנים מאוד מסיים טיפול יותר מאשררכב זה מוחלף. בנוסף, הוא האמין שהוא יכול להגיעמנועי דיזל ובנזין מסורתיים כמו גםאפשרות שלא פורסמו, מערכת הנעה היברידית.

מכונית זו תשתמש בפלטפורמת MQB ו A0בחור המאמן פשוט לתפוס יחידה אחתעובר יום מבחן (כאן אתה יכול לראות את התמונה המרגלת). כמובן, זה צפוי כי חדש אאודי A1 מציע את השיפורים האחרוניםמבחינת קישוריות, מידע ובידורשפותח על ידי אאודי. כמו כן הוא צפוי לכלול בקופסתובקרת מסך 12.3 אינץ 'ומערכת מולטימדיהתואם עם הטכנולוגיה carplay אפל ו- Android Auto.

תסתכל אאודי Q8 קונספט בתנועה ... מכונית מגניבה!

בדומה לכך, השירות הזה יציעמשתמשי ה- Wi-Fi. ניתן להשיג מגוון רחב שלמפרטים ומנועים, A1 אאודי הוא אחת"הפרמיה" כלי העזר שיוצר יותר עניין. יורשו,החדש A1, תמשיך להציע מגוון של מדחפיםמורכב אפשרויות דיזל ודלק מסורתיות.בנוסף, הוא האמין כי זה יכול להצטרף מגוון גרסההיברידי וחלופת ספורט, ההחלפה עבור הנוכחי אאודיS1 כזה יצטרך מערכת הכונן המפורסמתQuattro.

המודל הנוכחי כבר שש שניםבשוק, ובוודאי אאודייש לזכור להשיק תחליף. כן, לא עוצרפרטים של מה יהיו הדור השני של A1, ואםאנו רואים כי מודל "עיצוב מחדש" הגיע באיחור2014, ניתן לשער כי ככל הנראה החדש אאודיA1 להגיע בתחילת השנה הבאה, בתקווה, עבורהשנה.

אאודי A1 2015 מנועים חדשים (3)

  • אאודי A1 2015

    החלק האחורי של אאודי A1 החדש 2015 מציגה נורה LED עיצוב חדש

  • אאודי A1 2015

    תיקונים פרטי המעטפת ואת הקדמי, להפוך אותו ליותר דינמי ואגרסיבי

  • אאודי A1 2015

    כשאתה פותח את דלת תא המטען, אתה יכול לראות טייס בטיחות

אם ניקח בחשבון את הפילוסופיהאאודי, רוב הסיכויים כי המודל לא נראה אחדלשנות היבט מאוד רדיקלי. החידוש הגדול הזהבמובן בוודאי יישום הגריל החדשמבדיל את המותג, נראה כמות הפרולוג. בנוסף, צפוי כילקחת אורות חדים, אשר נותנים לך את "הצ'בק" יותרנוכחות על הכביש כמו גם צריכת אוויר חדשהפגושים חדשים.

מקור: CarScoops

תמונות: תיאופילוסצ'ין


Понравилась статья? Поделись с друзьями: