יחי פחת! F355 פרארי במחיר של אאודי A3

יחי פחת! F355 פרארי במחיר של אאודי A3

המכוניות בהתאם הפחת יכולות להיות ממש אטרקטיביות. אחת הדוגמות הטובות ביותר הוא F355 פרארי, מודל מעורר ההערצה של רבים בזכות הקווים המלוטשים והאלגנטיים שלה בשילוב עם מנוע V8 נפלא 390 כ"ס מסוגל לשים הצמרמורת לאיש. עבור פחות מ 50,000 יורו אתה יכול לעשות עם אחד כזה, אותו הדבר יכול לעלות אאודי A3 עם תוספות או דיזל BMW סדרה 5 קלופים. מפתה לפחות, אתה לא חושב?

הייתי אומר כי פרארישנות ה -90 הם אלה שיש להם בגילאי טוב יותר. למה? שלהםקווים נקיים וקלאסיים, אלגנטי, בלי הרבה רעש וצלצוליםאסתטי ולכן נצחי. חלק פרארי מדגםבאותה תקופה הם Maranello 550 פרארי או הגיבור של זהמאמר: F355 פרארי. הזרם "BIS-סבא"פרארי 458 איטליה כבר מאבדתמחיר פחת זה גרם שוקניתן למצוא יחידות ספרדית עבור פחות מ 50,000 יורו.אבל אם אתה מחליט לקנות אותו בארה"ב, אתה יכול ללכתבמשך קצת יותר 30,000 יורו איזו מציאה!

אם זה ברישום eBay שבו היא מוכרתF355 פרארי ספיידר עבור 33,500 יורו. בספרד מודל זהמשהו יותר מוערך, כי יחידות פחותזמין. אבל בכל מקרה, זה נראה לי אחדהאפשרויות הטובות ביותר אם אתם רוצים שירותי ספורט גזעיים!ולמה לא, כהשקעה אפשרית בטווח הבינוני או ארוך. כיכן, אם אתה רוצה להשתמש כי לא צריך יותר מדי ואתצליל צורמני פולט לשקע פליטת quad שלה צריך להיותלעצבי ברזל לא לטייל איתו בכליום ראשון:

זה גם נכון, כי כלי רכב אלה יש לא רקלקנות, גם חייב להישמר, וכי הוא המקום שבו נדרשחשבון עובר ושב יותר ממס. גורם נוסף נגד כפיאמינות ספורט איטלקי טובות הוא כי הוא לאהתכונה המדהימה ביותר של פרארי זה. אבל אם אתה רוצהמכוניות, כבר יש אחד לעבור מדי יום ויש להם מספיקהאיזון בחשבון השוטף לטפל בעצמך, פראריF355 הוא אחד בשוק האופציות המעניין ביותריד שנייה ספורט.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: