מה הוא טריפל קראון פרננדו אלונסו רוצה לזכות?

מה הוא טריפל קראון פרננדו אלונסו רוצה לזכות?

מה הוא טריפל קראון פרננדו אלונסו רוצה לזכות? הספרדי ירוץ את אינדיאנפוליס 500 בשנת 2017, אתגר מרכזי של הקריירה שלו, במטרה לזכות והשגת ציון דרך שרק טייס הצליח גראהם היל.

פרננדו אלונסו זהו Maverick נהדרת וזה משהו הדרוש כדי להצליח motorsport. הרוכב הספרדי, דבר מרוצה מהתפקוד שלך מקלארן-הונדה ב הנוסחה 1 וכדי הסיכוי הקטנטן הסביר של נלחם על התואר עונה, הוא יוצא להרפתקה חדשה: אינדיאנפוליס 500. זכייה תהיה הצעד השני להשתלט על טריפל קראון.

VIDEO: פרננדו אלונסו לפני אתגר גדול, 500

 

וזה מה הוא אלונסו פרננדו טריפל קראון רוצה לנצח? ישנם שלושה גזעים גדולים בעולם שכל נהג שרוצה לנצח פעם אחת בחיים שלהם: גרנד פרי מונאקו פורמולה 1, 24 שעות של לה מאן ואת אינדיאנפוליס 500. רק גרהאם היל הצליח בהיסטוריה, שזכה בשלושה מירוצים אגדיים. פרננדו אלונסו, שכבר זכה פעמים מונקו, כעת יעבור לשלב הבא.

"זה הישג כי רק קיבל נהג בהיסטוריה motorsport: גרהאם היל. היא אתגר, אתגר קשה, אבל אני מוכן לנסות, "אמר הספרדי לאחר ההכרזה מקלארן הבוקר. פרננדו מעולם נהג במכונית Indycar, וטרם נעשה אליפסה, כפי שהוא אינדיאנפוליס, אבל זה לא מונע מן מקלארן חלומות של זכייה. ואם לא, יהיו מקרים נוספים בעתיד. הוא אמר שהוא לוקח את זה בקלות, עם כבוד רב למי להתחרות שם. זוהי הכנה ארוכה, ויש מעט זמן, שכן יש רק 46 ימים כדי להתחרות ולא זמן פנוי לנסוע לשם בשל לוח השנה F1.

אלונסו שהתגבר אפשרויות: הולך לרוץ עם מכונית - כל המארז זהה - שמנועו מִקלַעַת, מי ניצח בשני המירוצים הראשונים של השנה (כן, זה רחוק מלהיות מה קורה הנוסחה 1) וצוות מנוסה Autosport אנדרטי כפי שהוא. לפני מול 500 יצטרך להתגבר בדיקות שונות על המסלול לאלץ את ארגון טירונים לפני מתן האור הירוק להשתתפות הסופית שלה, כדי למנוע מהם להיות סכנה אמורה משתתפים אחרים. מעבר לכך, ניהול דלק, תאונות ותעבורה ... תהיינה חשובים עבור פרננדו להיות במאבק. 

Le Mans התקרב בשנת 2015

"אני לא יודע מתי אני ארוץ ב לה מאן, אבל אני מנסה לעשות ביום מן הימים. יש לי רק 35 שנים ... יש לי הרבה זמן בשביל זה". לה מאן זה היה קרוב יותר מאשר אינדיאנפוליס 500. זה היה בשנת 2015, השנה אלונסו הצטרף מקלארן, כשהיתה לו הזדמנות להתחרות במירוץ 24 שעות ביממה האגדי עם צוות פורשה מכונית ולבסוף זכה בניצחון. עם זאת, בגלל האתגר שהציב הגעה מקלארן, הוא החליט לשכוח את האתגר הזה. הזדמנויות אחרות תבואנה בעתיד.

מי משותף ברשת F1 עם אלונסו, חואן פבלו מונטויה, ירוצו גם על 500 מיילס של 2017. הקולומביאני זכה האירוע הזה עשה כל כך במונקו. לדידו, מנצח לה מאן גם הוא pque אתגר גדול ינצח טריפל קראון.

בנוסף, אתה עשוי להיות מעוניין:

- סרג'יו מרקיונה מתלוננת ביצועים Raikkonen

- גרנד פרי הטורקי יכול לחזור F1 ב 2018


Понравилась статья? Поделись с друзьями: