המרכז הלוגיסטי החדש Illescas מישלן

השבוע, במרכז הלוגיסטי החדש Illescas מישלן, שבו יהיה כל חברת הצמיגים הצרפתית המשווקים ספרד, פורטוגל אנדורה נפתח.

AUTOBILD.ES השתתף זובשבוע הפתיחה של החדשות המרכז הלוגיסטי מישלןIllescas, עיירה אסטרטגית הממוקם צפוניתCastilla-La Mancha ומדרום הקהילה של מדריד, מוקףתשתיות כבר רוצות לקיים את רובבירות מחוזיות. למעשה, זו מרכז אספקהמישלן זהו סיפור על 200 מטרים אחר, נחנך על ידילפני כמה חודשים טויוטה וממנו להפיץחלקי חילוף ברחבי אירופה.

אל תחמיצו: "כלצג החידושים פריז Motor"

מרכז ההפצה החדש מישלן הוא ייצגבהשקעה של 32, 5 מיליון, משתרע על שטח של140.000 מרובע של הספינות לכבוש 52,000 מטרים מטרימים,למרות שזה יכול להתארך להגיע 80,000 מטרים רבועים.Illescas, מישלן זה מועסק 200 אנשיםהם ידאגו בחנות זו 24 שעות הן מבצעיותיום. והאם זה בין 100 ו 120 משאיות תעזובנה מכאן יומית להפיץגלגלים 28 פלטפורמות הפצה אחרות.

כל אלה פלטפורמות הפצה מישלןהם ממוקמים אסטרטגית ומן המרכז החדש יוכלהושג משאית תשע שעות. לא משנה מהגודל, מאז המותג הצרפתי מטפל עד 3000 אזכורבמרכז הלוגיסטי החדש החל צמיגי מישלןעבור מכוניות נוסעים, טנדרים, 4X4, משאית, אוטובוס,אופניים, קורקינט, חקלאות והנדסה אזרחית.

בבניית משטח זה בתוך טיוטהבקנה מידה אירופי, שמטרתו לייעל ברשת לוגיסטיקהאירופה ולשפר את הזמינות של מוצרים כגון מישלןאמינות של משלוחים, שמשה רק צריךעובד קצת יותר מ 12 חודשים. בנוסף, השטח הכוללשריפת טבעות-מתכת אמצעים, שכן זו היא הסכנה החמורה ביותרכאשר צמיגי ניהול: במרכז יש 7000תרסיס, 144 ברזים 16 ברזים מאובזרים וכלניזונה שני מאגרים של 625 m3 כל.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: