“מהיר ועצבני 6”: הפתיחה הטובה ביותר של 2013 בספרד

'A todo gas 6': mejor estreno de 2013 en España

&# 039; ועצבני 6, הפך הפתיחה הגדולה של 2013 בספרד. &# 039; Fast & ועצבני 6&# 039; הוא הגיע אל מסך לאומי ביום שישי 24 במאי וכבר גייס יותר מארבעה מיליון היורים. וין דיזל, פול ווקר דווין ג'ונסון לחזור הקלחת בפרק השישי של הסדרה, אשר כולל גם השתתפות של אלזה פטקי.

"מצערת מלאה 6" או "Fast & '6 Furious יש לולהיות הפתיחה הטובה ביותר של 2013 בספרד. השישיבתשלומים של הסדרה השיגו אוסף 4,050,000תורה ב 362 בתי קולנוע (11,188 € לכל וקולנוע) 626 מסכים (€ 6470לכל מסך). עם הנתונים האלה, "6 ועצבני" הפךפתיחת הטובה של 2013, מצוין השיא שנקבע על ידי "הברזלגבר 3".

הסרט החדש בכיכובו וין דיזל, פול ווקרדוויין ג'ונסון הוכח גם ממוקם בחלק העליון שלההלבשה ב 59 בשטחים שם הוקרן בהקרנת בכורה בסוף השבועבשבוע. וכאילו לא די בכך, הסרט 40 מהם נרשמויוניברסל הפתיחה הטובה ביותר של כל הזמנים, כוללבבריטניה, שם הוא הוצג לראשונה בשבוע שעבר. רמההבינלאומי, "6 ועצבני" הפך את כניסתם הטובזכיינית לבין מצטבר עולמי של 275.5M $,כבר חרג ההכנסות הכוללות של התשלומים הקודמים Theמהיר ועצבני (מצערת מלאה) '(62.9M $),' 2 מהיר 2 Furious (אכל הגז 2) '(109M $) ו' המצער מלא: מרוץ טוקיו "(96M $).

אם אתה עדיין לא ראית"מצערת מלאה 6", הנה הטריילר האחרון בספרדית:

בשנת השישי הזהמשלוח, וין דיזל(דום) פול וולטר (בריאן) ו דוויין ג'ונסון (Hobbs) להוביל את השחקנים מהממים. בשנת "A"ועצבני 6, האוהדים של הסאגה הזאת יבלו אתהרפתקאות מרגשות של ג'ורדנה ברוסטר, מישל רודריגז,טייריס גיבסון, סונג קאנג, גל גדות, גשרים "Ludacris" כריסו אלזה פטקימסכן הכל עלנגד שני רע מאוד רע בגילומו של לוק אוונס וג'ינהCarano.

כל הגז 6

מאז דום ובריאןהם הרסו את האימפריה של מאפיוזו ותפסו 100 מיליוןדולרים, הגיבורים שלנו פזורים ברחבי הארץ. אבלעדיין לא מצליח לחזור הביתה כי הם נמלטים מןצדק. בינתיים, הובס כבר מעקב12 מדינות על ידי כנופיה של נהגי שכירי חרב קטלניים אשרהמוח (לוק אוונס) יש את העזרה יסולא בפז של לטי(מישל רודריגז), האישה שאהב Dom האמין מת.הדרך היחידה לעצור אותם היא להתמודד איתם במירוץרחוב. הובס שואל Dom לאסוף הצוות שלך בלונדון.מה תקבלו בתמורה? חנינה לכל ולשובבבית עם משפחותיהם.

לאחר ההצלחה של "Fast & ועצבני 5", הבמאי ג'סטיןלין מושם בחזרה מאחורי המצלמה בפעם הרביעית עבורלנקוט בפעולה, היסטוריה מירוץ ל אפילו ברמהגבוה ב "מצערת מלאה 6". האם אתמוך ניל H. Moritz מפיק,וין דיזל קלייטון טאונסנד.

פוסטר כל הגז 6

הירי של חדשותהסרט התרחש בלונדון, ליברפול, לוס אנג'לס,סקוטלנד והאיים הקנריים. למעשה, זה היה ב טנריף שם כמה סצנות שצולמוסיכון "מהיר ועצבני 6", כגון פיצוץגשר. בסרטון הזה ניתן לראות את הרצף של הסרטרשם על האי הקנריים.

בסרטון השני זה אתה יכול לראותקרוב יותר מכמה המכוניות המופיעות בסרט כמופורד מוסטנג GT350, ראנר Road פלימות או הראשוןדור  פורד אסקורט.

בנוסף, לרגלהבכורה של הפרק השישי של הסאגה, השקות אולפני יוניוורסלברמה הגלובלית זמין במספר שפות, מהדורה חדשה שלמשחק מירוץ רכב המבוסס על מפת הטכנולוגיהOpenStreetMap: "Fast & Furiousאתגר".Понравилась статья? Поделись с друзьями: