פולקסווגן גולף GTI Clubsport: ישנם מחירים עבור ספרד

זה הוצג בכנס של Wörthersee 2015 כמושג, אלא פולקסוואגן סוף הסוף התגשם החלומות של אוהדים רבים הוביל את הקונספט של הפקת הגולף. פולקסווגן גולף GTI Clubsport הוצג בתערוכת פרנקפורט Motor ויש לו 265 כ"ס אשר ניתן להרחיב עד 290 תודות HP לפונקציה דחיפה. המחיר של 38,050 יורו.

אל תחמיצו: אאודי TTטורבו Clubsport: שהוצג Wörthersee

החבר'ה פולקסווגן שהוצג בכינוסגולף GTI Wörthersee 2015Clubsport, מודל אשר חשף כמושגהחברה הגרמנית אמר שהוא יכול להפוך למציאותבעתיד. בעתיד זה הגיע היום פולקסווגן גולף GTIClubsport זוהי מציאות מוצגת וולפסבורגבאולםפרנקפורט 2015.

הוא נבנה כדי להנציח את יום השנה ה -40פולקסווגן גולף GTI ו כברמפרטים שפורסמו Clubsport כל חמש שנים,20 השנים הרצופות האחרונות. הפעם יש2.0 ליטר supercharged מייצר 265 HP, למרות כילא הכל, ובזכות BOOST הכוח נמסראתה יכול להגיע 290 כ"ס עבור 10 שניות. כדי לאפשר זאתפונקציה, הנהג צריך פשוט לחנוק.

צפה בסרטון וידאו זה:

בזכות הביצועים הזה, גולף GTI Clubsport מעברי0 עד 100 ק"מ / שעה בתוך 5.9 שניות אם יש לך DSG, אם קייםעם שידור ששת הילוכים ידניים דורש 6.0שניות כדי להגיע 100 ק"מ / שעה. המהירות המרבית שלה היא 250ק"מ / h וצריכת דלק מחזור משולב של 6.7 ליטר 100ק"מ ו 155 גר '/ ק"מ של פליטת CO2.

פולקסווגן גולף GTI Wörthersee Clubsport ב 2015 (7)

  • פולקסווגן גולף GTI Clubsport
  • פרט Clubsport פולקסווגן גולף GTI
  • פרופיל פולקסווגן גולף GTI Clubsport
  • פרט Clubsport פולקסווגן גולף GTI
  • פרט Clubsport פולקסווגן גולף GTI
  • פולקסווגן גולף GTI Clubsport מול שלושה רבעים
  • פולקסווגן גולף GTI Clubsport שלושה רבעים אחוריים

אל תחמיצו:

מבחן פולקסווגן הראשוןגולף GTI Clubsport

מספרי ביצועים אלה מלווים כמה התאמותעיצוב גולף GTI, גם הציגה חבילה חדשהאווירודינמית המורכבת פגוש קדמי,חצאיות צד, מפזר אחורי, ספוילר על הגגו מזויף גלגלי סגסוגת 18 או 19 אינץ בלעדיים.רצועה שחורה חיבור שתי קשתות גלגל בצידי הואמחווה פולקסווגן גולף GTI חתימה 1976. 

פרטים נוספים של המראות החיצוניים נמצאיםשקעי פליטה שחורים, כרום מבריק גבוהקוטר, ואת תיבת אור אחורי מעושן LED.

על בפנים, פולקסווגן גולף GTIClubsport  הנהג מזיז את העולםתחרות באמצעות אלמנטים מסוימים כגון ההגהמושבים ספורטיבים, עם לוגו GTI על הגב, אשרלחלופין יכול להיות GTI או ציפויים bacquetsדלתות צד ב אלקנטרה ועור. פיילוט הפרק בחזרה,נהיגת בחירה בפרופיל או כונן חשמלימראות הן אלמנטים אחרים מדגישים את הספורטיביותגולף GTI Clubsport. מצד שני, יש לו הכי הרבהמערכות infotainment מתקדמות עבור פולקסווגן, אשרלקבל לשפר עוד יותר את הנוחות של GTI זה.

ייחודה של מודל זה בא לידי ביטוי במספריחידות שתשוגרנה מאז פולקסווגן ייצר עבור ספרדסך של 290, אחד עבור כל מנוע HP. הגולף GTI Clubsportמגיע לשוק הספרדי עם המחיר מתחיל ב 38,050תורה.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: