הסרט החדש “אביר על גלגלים” על הדרך

מייקל נייט נייט ריידר יכולים לחזור להיות ביחד שוב אל המסך הגדול. דיוויד הסלהוף יגלם את התפקיד של אביר, אבל עדיין היה צריך לדעת את השינויים האפשריים של האגדי K.I.T.T. לעת עתה, כל מה שיש לנו הוא קדימון שניתן לראות בהמשך הסרט החדש "אביר על גלגלים", אשר נקרא "גיבורים אביר על גלגלים".

חובבי סדרת הטלוויזיה המפורסמת המכוניתפנטסטי הם נמצאים מזל. מייקל נייטו K.I.T.T. הם יכלו להיות שוב ביחד בקרוב תחתטריילר שאתם יכולים לראות כאן. רגע אלה תמונות חידתי,הכותרת גיבורי אביר על גלגלים וכתובת אינטרנט היא כליש לנו, אך נראה כי הדבר הוא רציני בקרובאתה יכול להגיע למסך הגדול סרט חדש אביר על גלגלים.

נצטרך להתעדכן לגבי כתובות אתרים כדי לראות אם, כפינקודות בחשבון YouTube שלך, מדיה תעשיות נייטInc., קרן החוק והסדר חוזרת עם חדשמשימה לאדם האייקונים שלו, מייקל נייט, אשר כהנראה להמשיך בגילומו דיוויד הסלהוף. כמוחובבי רכב פיק"א אותנו סקרנים לדעת מה המודלישחק את התפקיד של K.I.T.T., שכן ייתכן שהסרטוןהסרט החדש אביר על גלגלים חוצה AM מופיע משחורכולנו יודעים. כדי לחכות, לעת עתה ... בינתיים, ולהפוך את ההמתנה יותר מהנה, כאן יש לך ששטכנולוגיות חזו אביר על גלגלים.

המצאות שהתגשמו "בחזרה לעתיד" (5)

  • המצאות שנעשתה מציאות'Regreso al Futuro'

  • המצאות שנעשתה מציאות'Regreso al Futuro' 2

  • המצאות שנעשתה מציאות'Regreso al Futuro' 3

  • המצאות שנעשתה מציאות'Regreso al Futuro' 4

  • המצאות שנעשתה מציאות'Regreso al Futuro' 5