כמה טוב הן המכוניות הסיניות?

גלה איך שוק הרכב הגדול בעולם מתרחב אם הרכב הסיני הוא תחרותי. זה &# 039; בדוק את המיטב&# 039; ערכנו את הדגמים האחרונים מיוצרים בסין.

אל החמץ: הדירוג של הרגע הטוב ביותר המכוניות הסיניות

¿כמה טובים מכוניות סיניות? "דרקון" גדול סובל מבעיות חצי סביבתיים חמורות. צמיחה בלתי מבוקרת צי בשנים האחרונות היא גרמה להתמוטטות שהיום הוא מציאות שאין להכחישה: הפקקים היומיים הפגינו האפוקליפטיים בערים גדולות, עם רמות זיהום בלתי נסבלות עבור המין האנושי.

סין מנסה לפתור מה הוא עדיין פתיר. אזרחי המטרופולין עם מיליוני תושבים עדיין יכולים לקנות מכוניות חדשות, אבל רק אם הן נושאות את ראשי התיבות נב, כי הוא, אנרגיה חדשה לרכב (מכונת אנרגיה חדשה) המסוגל נסיעה, במקרה הטוב, רק 60 קילומטרים במצב חשמלי. שואפי מנוע בעירה מונעת תיירות מטרופולין גדול, אתה תצטרך לשלם 10,000 הורה כדי להזין ציור עבור רכישה מוגבלת. ואף אחד לא יודע כמה זמן זה מידה. מכוניות נוסעים דיזל בדרך כלל כבר אסורות. העתיד של סין, ולבסוף, דרך תקע

זו הובילה, כמובן, גל של תחנות טעינה שוב בתוך מבוקרת במקצת, גרימת רבים העוברים ושבים למעוד מדי פעם עם קווי חשמל באמצע הרחוב. כדי לתת לכם מושג 873,000 כלי רכב מוסמך כפי נב אשר נמכרו ברחבי העולם, 507,000 הסתיימו סין. השנה צפויה להיות סביב 700,000. במקביל, יותר ויותר ערים לשנות אוטובוסים דיזל שלהם עם דגמים חשמליים. פוליטיקאים רבים שם לו למטרה להפוך אותו שני אוטובוסים חשמליים כל בעירה. ב שנחאי, למשל, צפוי בשנת 2020 בכל אמצעי התחבורה הציבורית הוא מופעל על ידי זרם חשמלי. 

VIDEO: דירוג של הרגע הטוב ביותר המכוניות הסיניות


שליחים תוך בחירה של קטנועים ואופניים חשמליים טעינת הסוללה בום הולך וגדל. בחודשים האחרונים, שנחאי כבר מוצף כמיליון סוג זה של כלי רכב דו-גלגלי, אשר בקרוב נמצאים בכל מקום והם צפויים רק כדי להגדיל את מספר בחודשים הקרובים. רבים השכירות: הם עובדים באמצעות אפליקציה לסמארטפון, עלות, שינוי, בין 15 לבין 22 סנט לשעה. זה גורם מספיק כאוס בקרב הולכי רגל. כפי שקורה מנוהלת היטב לרשת של תחנות של האופניים האלה בערמה באמצע המדרכה והדלתות מול בתים רבים. זה גורם לאזרחים רבים, מעוצבן, הורסי האופניים האלה ולהסיר באמצע. לוס סיני, כשהם רוצים להיות מזג!

עם זאת, יצרניות סיניות הם חיים ושיא מתחרות. ב רק 10 שנים, הביקוש השנתי למכוניות פרטיות גדל משישה מיליון 25. 2025 צפויה להגיע ל -35 מיליון דולר. כדי לתמוך בכך ביקוש ההולך וגדל, יותר ממאה מותגים סיניים להגברת יכולות הייצור שלהם נאלצות צעדות, כדי לעקור את פיראס הזר הדומיננטי המסורתי. הם לא צריכים את זה בקלות: הסינים עדיין מעריך מאוד את האיכות הגבוהה של מותגים זרים, באופן מסורתי גבוה בהרבה מקומי. אבל הנקודה הזו היא העובדה כי יותר ויותר לעשות המותגים שלהם מחוץ מודלים בסין כדי לצמצם עלויות. לעתים קרובות דרך מיזמים משותפים עם שותפים מסין, כדי למנף משאבים סינרגיות. לקוחות ממגזרי הגבוהה ביותר הם פחות רגישים מחירים. זה מסביר, למשל, ההצלחה של פורשה במדינה הזאת עם כל הייצור שלה מחוץ והתעריפים מעורבים ביבוא. 

אל תחמיצו: בדקנו את המכוניות הראשונות "סינית" למכירה באירופה


גם רוב המסבאות מפוארות מרצדס, ב.מ.וו ואאודי מיוצרים בחו"ל ומיובאים בלבד. מה עוד סינית עשירה שלמה גם אם המודל מיוצר מחוץ לגבולותיה, משום שהיא מהווה סמל ליוקרה. בצע את הכלל הזה: "מה שזה לא יהיה יקר, זה חייב להיות טוב!"

אבל, במשך זמן מה, את הטעם של מעמדות גבוהות הסיניות ידי ציוד וטכנולוגיות מפוארים להשפיע על עצמו מותגים זרים. רבים מהם כבר לייצר גרסאות מוארכות של שלהם מסבאות SUV בסין עבור השוק הסיני. ואיך הם מגיבים המותגים המקומיים הזה? מכיוון שלא ייצור רק יותר ויותר תחרותי להצליח במדינה משלהם, אבל עם היכולת לעמוד במודלים בשווקים זרים. הם הכניסו את תקוותיהם, במיוחד, על הדרך ניידות חשמלית

והם מקבלים כי הם לא יוכלו להשיג את החסרון מאות שנים הפרידו יצרני אירופים ואמריקאים. לכן יתרון לשפר הידע שלהם דגמים חשמליים. הצמחים העיקריים הם מחשבים וטלפונים ניידים בסין. וזה יש הרבה מה לעשות עם הטכנולוגיה סוללה.

אבל לפני מכוניות סיניות חשמליות להציף את העולם, דגמים היברידיים מנועי בנזין עם להישאר עיקר התפוקה המקומית. מותגים כמו SAIC, Geely, Chery ו BYD הם מכינים, למעשה, זינוקו לאירופה. אם הם מסוגלים לעמוד עם ערבויות בשוק תחרותי כמו שלנו הוא ב AUTO BILD, יחד עם העמיתים הסיניים שלנו, רצינו לבדוק את צמיגי מותג מבחן במסלול Maxxis קונשאן ליד שנחאי. "בדוק את הטוב ביותר", תוצרת סין. הנה זה בא ...


Borward BX5

מכוניות סיניות; Borward BX5

רכב שטח קומפקטי 4.49 מטרים אורך בקרוב להיכנס לשוק הסיני ומבססת הטכנולוגיה שלה על אחיו הבכור, Borgward BX7. לא רע, שכן רכיבה אותה הנעה לכל ואת תיבת הילוכים אוטומטית בת שישה הילוכים זהה. יש טורבו 1.8 ליטר שלה גליל שותק ומגיב היטב מאיץ. באשר לכיוון (מפוזר), בלמים (ללא נקודת לחץ) ושלדה (סרן אחורי מדי rebotón) ברור כי היא חסרה בכושר טוב. תחושת איכות התא, אם כי, הוא טוב באופן בלתי צפוי. 

- מסקנה: מורכבים עבור השוק האירופי במפעל הישן Borgward בברמן, BX5 אתה יכול להפתיע אותנו. עם זאת, לעת עתה זה רק זול יותר מאשר אחיו הגדול שלה, את BX7. עד יציאתו לשוק האירופי 2019, עדיין הם צריכים להשקיע יותר מערך כללי

Borgward BX7

Borgward BX7

עם 30,000 יחידות נמכר בתוך שלושה חודשים בלבד, Borgward (מותג גרמני לשעבר, עכשיו ב ידות סיניות) הוא היה התחלה אדירה שם. SUV זה 4.72 מטרים רצפה ארוכה מול Tiguan L וקצב עם גימורים טובים ואיכות. שני הליטרים שלה תשואות ארבעה צילינדרים, באמצעות מדחס, 224 כ"ס, ורק אחד בתורו גבוה הוא קצת רועש. חוץ מזה, יש מעט אחר להעביר ביקורת, מעבר לחוסר האופי שלהם. הסינים קונים בהמוניהם בעד תדמית המותג הטובה שלהם ... ומכיוון 10,000 הראשון, השיגו אחריות לכל חיים. 

- מסקנה: אין ספק BX7 Borgward הוא בין המכוניות הסיניות הטובות. כשאתה מגיע לאירופה ב 2018, תצטרך יש הנעה חשמלית, אם כי זה להגביל המעגל שלהם דרמטי של הלקוחות.

בצ'אנג-אן CS 75

צ'אנג'An CS 75

עם המחיר הנמוך שלה, מ 16,538 יורו כדי לשנות, זהו המודל המוצלח ביותר בצ'אנג-אן. וזה בעל עיצוב די מוכשר, שיכול להקריש באירופה. במחיר הזה, היא מציעה ארבעה צילינדרים 170 כ"ס, חמישה מושבים תיבת הילוכים בת שישה הילוכים ידנית. מעבר לתגובה עצלנית במקצת, SUV זה 4.65 מטרים הוא שכנע אותנו נאומו הטוב, נוחות מקובלת (ראה להאמין) גימורים המדהימים שלהם. האם יש מקום לשיפור בשינוי הידני, מאוד לא מדויק.

- מסקנה: The בצ'אנג-אן CS 75 לשכנע באירופה עבור איכות וציוד עיצוב, נתפס. כפי rompeprecios, יש סיכויי הצלחה. אבל עדיין לא אישרו שהם הולכים לייבא אותו לתוך תוכניות בשוק שלנו. נחיה ונראה ...

בצ'אנג-אן CS 95

מכוניות סיניות: צ'אנג'An CS 95

הטיל CS 95 זה בקצה העליון של המותג בצ'אנג-אן. 2,21 טונות, 4,95 מטר ו 1.93 רחב. קואסטה, להחליף את בגדי, 30,000 יורו והוא יכול להכיל עד שבעה אנשים. הוא מצויד בשני ליטרים של ארבעה צילינדר 233 כ"ס הוא אינו מספק הרבה כיף. היא כוללת צמצום ובחירת מצבי נהיגה שונים. הכתובת אינה מדויקת הבלמים דורשים דורכת עליו בגלל המשקל שלהם.

- מסקנהעם מראה המרשים, זה נותן את הרושם של קטע גבוה. אבל בשביל זה מכונית סינית calara באירופה לבחון את הטכנולוגיה ואת מסיים בפנים. 

BYDTang80

מכוניות סיניות: BYD טאנג 80


BYD טאנג הסינית SUV 80 הוא מודד 4.82 מטרים והוא מסתמך על טכנולוגיה היברידית. שני-ליטר ארבעה צילינדרים מנוע שלה נתמך עם כונן חשמלי. שניהם להניב תפוקה בשילוב של 205 כ"ס. Autonomy הודיעה על מצב החשמל הוא 80 קילומטרים. למרבה הצער, טאנג 80 הוא משהו אבל שותק. המנוע הוא תמיד גם בהווה, המידע המדובר של המערכות השונות חופף וליצור מהומה רבה. קפיצה שום דבר אחר, אתה מקבל צליל פעמונים. עבור 36,500 יורו לשנות זה עולה, אנחנו חושבים שהוא נופל קצר. 

- מסקנה: במיוחד מכניקה, טאנג 80 עדיין זה נראה קצת דליל עבור הצרכים שלנו ונותן את הרושם כי המותג הפך בחצי פה לשים רק בטכנולוגיה היברידית ... ומחכה להזדמנות שלו לשלב את מנוע חשמלי. 

HAVAL H6

מכוניות סיניות: Haval H6


מי לא שם לב הרבה שנדמה שאתה רואה אאודי. לסורג הכרום הגדול Haval H6 גדול מזכיר Q7. אבל עם שלו 4.65 מטרים אורך למעשה משחקת בליגה SUV קומפקטי. ועם הצלחה גדולה. זהה הנמכר ביותר SUV סין. וזה קשור הנוחות יוצאת הדופן שלו. H6 יש רול רך, הפתעות עם הרעש הנמוך שלה ועם פן נהג מוכווני המרווחים שלו. כיוון, אור יש עדיין מענה מדויק יותר כי רוב התחרות רק שני ליטר ארבעה צילינדרים ו 163 כ"ס יש לו קול מחוספס במקצת. הגבעה 17,060 יורו כדי לשנות.

- מסקנהזה SUV הסיני אאודי מתמודד לאחר שמנוע תרופה עשויה לפנות ללקוחות באירופה. מופתע לטובה ...

BYD צ'ין 70

מכוניות סיניות: BYD צ'ין 70


זהו אחד מאותם מכוניות סיניות כי ניתן לסווג בהחלט נדיר. זהה תוספת סדאן הקומפקטית ההיברידית, איפה BYD ( "בנה חלומותיך") מארח 1.5 ליטר ארבעה צילינדרים טורבו מנוע חשמלי משולב. שניהם הכולל תשואה 154 כ"ס, הולך הסרן הקדמי.

האוטונומיה הבטיחה במצב חשמלי בלבד, היא 70 קילומטרים. המערכות המציאות לא מבינים אחד את השני. אין סימן של הרמוניה. רעמי מנוע בעירה כאשר לדרוך עומק, אבל התגובה הוא איטי. גליל הגוף כאשר לפינה הופכת לסיכון הרפתקאות, הפנים סובלים כפתורי צפיפות, מאכלסי שטח של פלסטיק זול. יש רק את ההגה 20. המראה הוא כמו קונסולת משחקים וגימורים נראים מודל הפקה.

- מסקנהעל הנייר, BYD צ'ין 70 (27,427 יורו שינוי) הוא מעניין. אבל על הכביש, מאוכזב בכל מקום.

Roewe RX5

מכוניות סיניות: RX5 Roewe

הדבר הראשון שמושך את תשומת הלב של RX5 זהו מסך TFT העצום שלה, בסגנון טסלה. העור המלאכותי האדום שלו מוסיף לקסמו של מכונית אמריקנית. עם 4.56 מטרים ארוכים, זה 10 יותר מאשר Tiguan ומציע מקום טוב עבור חמישה אנשים. זה Roewe RX5 יש 220 כ"ס מארז וניתז קשה מדי עצבים פה ושם על הקרקע לא סדיר. שני ליטר ארבעה צילינדרים טורבו מגיע מאוחר מדי ובאותו זמן חזק מדי: 4000 הקפות הוא כל כך חזק, כי נראה לשאת את המנוע של משאית.

- מסקנה: ב סין, עלויות Roewe זה 22,016 יורו כדי לשנות. במצב של פיתוח הנוכחי שלה, זה לא יהיה להימכר באירופה

שני גרמנים "תוצרת סין": פולקסווגן וב.מ.וו 118i Teramont

כן, קיימת אפשרות נוספת: מכוניות אירופאיות מיוצרות עבור השוק הסיני, בסין עצמה. הם נמכרים שם, כי בינינו לא יתאים. והאם כי notchback BMW 118i ו פולקסווגן Teramont הם נועדו חשיבה של טעמים סיניים

נמדד Teramont 5.04 מטר והוא פולקסווגן SUV הגדול בסין. הוא מיוצר בשנחאי, עלויות 63,767 יורו לשנות, ויכול להכיל שבעה דיירים. מתחת למכסה המנוע הוא נושא V6 טורבו 299 כ"ס הזדווגו כדי DSG שבעה הילוכים. התאמת המארז שלך הוא חלק, כך בפינות מהר, גובהם 1,77 רזה בצורה ניכרת. עם זאת, הודות לכונן שלה כל הגלגל ובנייתו הטובה, הענק הזה מתנהל בצורה חלקה.

מכוניות סיניות: פולקסווגן Teramont


אותו דבר ניתן לומר על כרך שלישי זה BMW. 118i הוא מיוצר במפעל Tiexi שניאנג, קבוצת BMW הצליחה יחד עם היצרן המקומי רכב Brilliance. הכונן הקדמי הקטן עולה 29,973 הורה כדי לשנות, והוא הדגם הזול כי BMW מציעה בסין. סדרה אחת זה מבוסס, כמו X1 ו- X2 Tourer הפעיל, הפלטפורמה מועברת על ידי Mini ו- 1.5 ליטר טורבו שלושה צילינדרים. 136 כ"ס לתת אצה טובה וביצועים טובים בדרך כלל. לא יותר, לא פחות. 

מכוניות סיניות: 118i BMW

מסקנה: אף אחד לא צריך לזלזל מכוניות הסיניות

במשך ארבע שנים, AUTO מבחן בילד דגמים אוריינטליים תחת 'בדוק את סין המיטב". פסק הדין שלנו אז היה כי מבחינה טכנית וטכנולוגית היו שנות אור קדימה של המכוניות שלנו. אבל המרחק הזה מצטמצם. רוב הדגמים שבדקנו עכשיו הפתיעו אותנו עם עיצובים מודרניים, מסיים טוב וטכנולוגיה מודרנית. מוצרים סיניים רבים, לעומת זאת, עדיין סובלים מארז הגדרות טיפול קטן, היגוי ורכיבים מכאניים. הוא מציין כי הם חסרי ניסיון. אבל זה יכול להשתנות במהירות. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: