אתה רוצה קבל fluzo עבור המכונית שלך?

אתה רוצה קבל fluzo עבור המכונית שלך?

כן, כן, קבל igualito fluzo כי רכיבה דלוריאן מייקל ג'יי פוקס &# 039; בחזרה לעתיד&# 039;. זה עולה רק תחת 30 יורו, אתה יכול לקנות באינטרנט, אבל זה, ולא לעשות מסע בזמן משמש לטעינת הסוללה בטלפון.

לאחרונה עשיתי סקירה של חמש gadgtesחיוני לבצע במכונית שלך בחופשה, אנחנוהוא החמיץ אחד אז, ואנחנו לא יודעים שבאיםמוכר לא פחות מאשר igualito מעבה fluzo אשרדלוריאן משתמשת הכוכב של "בחזרה לעתיד".

בסדרה, את fluzo הקבל הוא הרכיב העיקרידלוריאן מספר רכיבות כי זה תלוי הנסיעותתוך הגיבורים. האם, למשל, הוא האשםמרטי מקפליי נסע 1955 ל 1885 מופיעיםבאמצע קרב בין בוקרים ואינדיאנים, זוכרים?

ובכן, כפי שאתם יכולים לראות בתמונה, אשר נמכרההאינטרנט הוא זהה למקור ככל עיצוב הוא מודאג (אתצינורות עבור שמופצי fluzo נראים ממש, אם כיאתה יכול להתחבר אם אתה מרגיש שאתה הולך להשתגע). אבל שלופונקציה שונה מאוד לסרט: מטעןטלפונים וטאבלטים.

מטען המתחבר ליציאת מציתהמכונית מציעה 2.1 אמפר (מספיק כדי לטעון שניטבליות בו זמנית). ThinkGeek משיקה קבל עם fluzoהסיבה Con Comic כי מוחזק הוגן בסן דייגובימים אלה. זה ממשיך למכירה בספטמבר יעלה מעט פחות30 יורו.

ייתכןריבית:

- הולךמכירה פומבית דלוריאן חזור III העתיד

- דלוריאן בחזרה לעתיד נמכר עבור 413,000תורה

- שחזור איסוף של מיכאלג'יי פוקס ב בחזרה לעתיד 

- 20 יורו גאדג'ט המאפשרמכוניות hackear

- חםגלגלים יצרו אוסף בהשראת מלחמת הכוכבים

תמונה: ThinkGeek


Понравилась статья? Поделись с друзьями: