ודא ריינג ‘רובר: פותח טורבו מנוע 300 כ”ס

ודא ריינג 'רובר הוא לנד רובר אנטי פורשה Macan וכאן אנו לספר לכם על זה. עם שישה מנועים, כל גלגל כונן, חמישה מושבים ו 673 ליטר של מטען, שהוא יוצע למכירה בחודש יולי מ 60,250 יורו.

מבחן ריינג 'רובר ספורט, עכשיו יותר זול

לנד רובר ריינג 'רובר הציגה את ההבטחה בתערוכת הרכב בז'נבה 2017, אבל לפני שמביאים לעולם ויש לך את כל המידע במודל שמגיע למלא את החלל בין Evoque ריינג' רובר ריינג 'רובר ספורט. ודא סטים חדשים על מכירת ביולי מ 60,250 יורו והוא רוצה להתחרות פורשה Macan ו- BMW X6. הוא מודד 4.83 מטר ו, בפעם הראשונה את המותג, גישה בתוך הודות ידיות פריסה אלגנטיות. אלגנטיות, יחד ספורטיביות הענקה קופת תקרת ירידה החדה הם סימני ההיכר של מודל בנוי מחומרים קלים כגון אלומיניום כדי להפחית ממשקלה מתחת לשני טון להכריז על CX 0.32 .

וידאו: הנה טיזר ראשון להבטיח Range Rover

 


אז בתוך החדש ולוודא

הדגם הרביעי בטווח ריינג 'רובר נהנה בסיס גלגלים של 2.9 מטר, מה שמאפשר לתת מקום חמישה דיירים. ישבתי בשורה האחרונה חמישה מושבים אמיתיים, אז להציב את כיסא הנהג עבור פער 1.8 מטר השאיר אותי מאחור שפע של רגל וראש. תא המטען 673 ליטר מעוקב, מה שהופך אותו לאחד הטובים בקטגוריה שלו. דמות בולטת, אבל פחות מרהיבה בהצגת כרטיס הניקוד. תשכחו כפתורים, יש רק ... אחד! השאר הוא דיגיטלי על ידי שלושה מסכים: שעוני תיבה אחת ושני במסוף המרכז. שני אלה מסכי מגע 10 אינץ 'ו- high-definition שמרכיבים את המערכת החדשה Duo Pro Touch Infotainment. בורר תגובת Terrain Response ו Terrain 2 הם משולבים Duo Pro Touch, ולכן אין עוד צורך לכלול כפתורים מסורתיים. לפיכך, מקום הקונסולה המרכזית הוא הגדיל את הגישה המינימליסטית האסתטית ממלאת כל עיצוב היבט להבטיח מדגיש.

ז'נבה: כל 

מול הנהג הם תחומים אנלוגיים התאום ביניהם לבין עצמם וביניהם, הוא תצוגת TFT 5 אינץ 'או מנהל תצוגה אינטרקטיווי 12 אינץ' (כולל סדרה מן מפרט SE). HD לוח כלי ווירטואלי זה מציע מומחיות טכנולוגית רחבה ומאפשר לנהג לתעדף את המידע החשוב ביותר: בתצורה עם שני תחומים ואת פנל מידע במרכז, להסדר עם כדור ושני לוחות מידע על הצדדים או תצוגת מפה מלאה.

תצוגה עילית באמנות בצבע מלא גם יכול להציג מידע רלוונטי כגון מהירות, הוראות ניווט צעד אחר צעד ואזהרות מערכת בטיחות אקטיבית. תמונות וירטואליות המוקרנת על השמשה הקדמית נראו לצוף כשני מטרים מול הנהג, ומאפשרות לך לעבד מידע במהירות ובקלות, תוך התמקד הכביש.

ההגה כולל מתגי מגע המפעילים אופציות בהתאם למצב ואפילו יכול להיות מתוכנת.

ודא מגוון מכני של 2017

שישה מנועים לפצות בטווח של ההבטחה, אילו תכונות של כל גלגל הכונן, ואת עומק לחציית 650 מילימטרים אם אתה רוצה לטייל מחוץ האספלט. אודות זה, אתה יכול לבחור לעבור ממצב בנזין V6 2.0 דיזל Ingenium 180 כ"ס ל 380 כ"ס. בין שני דיזל 240 ו 300 קורות חיים, או שניים בנזין 200 ו 300 כ"ס (הוא ארבעה צילינדרים). הודפים אלו קשורים עם ZF שמונה מהירויות הילוכים אוטומטית.

בנוסף, debuts ריינג 'רובר החדש להבטיח בנזין 2.0 ליטר 300 כ"ס טורבו מנוע רגע לפני הגעתו סוכנויות. יחידה חדשה זו מספקת מומנט של 400nm בתוספת שתי טורבו עם מיסבים קרמיים תפוקה גבוהה המוצעים עד 26% יותר אוויר. עם זאת, הוא מגיע 100 ק"מ / h מ הקיפאון 5.7 שניות. עבור הגעה מאוחרת של גרסה היברידית מתוכנן, כי מנהיגיה לא פוסלים. לא משנה מה את המנוע שנבחר, הרעלה מתאפיינת בתכונות שלה מכביש, שכן הוא בעל קיבולת של 650 מ"מ ו צליחת עזרי נהיגה רבה.

ודא ריינג 'רובר של תערוכת ז'נבה 2017

כמעט חצי מאה לאחר שהם להגיש את הריינג 'רובר המקורי, המותג מציג בז'נבה החבר הרביעי של הטווח, שישוגר ב -1 במרץ. למעשה, השם "וִילוֹנִי"בא מן אב טיפוס ריינג 'רובר המקורי, של 1969. לנד רובר טוענת כי האלמנטים שעליו מתבססים ודא Range Rover הם מסוגננים, מינימליסטי וטכנולוגיה. 

המעצב הראשי של לנד רובר, גרי מקגוורן, אמר: "אנו מאמינים כי וִילוֹנִי זה יהיה בחוד החנית של הריינג 'רובר. מביא חזון חדש של זוהר, מודרני ואלגנטים של המותג. ודא Range Rover הכל ישתנה". מתאים לכל terrains, הוא משתמש בחומרים מתחדשים ולהבטיח הנדסה חדשנית.

השם "להבטיח" בא מן ריינג 'רובר המקורי ודגמים, של 1969. כאשר מהנדסי פיתוח נאלצו למצוא psedónimo לשימוש עם 26 יחידות של הריינג 'רובר טרום ייצור, ודא בחר את השם, נגזר "velare" הלטיני, מה שאומר בבירור הבטחה או כיסוי.

ביום המכירה בחודש יולי עבור המחיר מתחיל ב 60,250 יורו, הגרסה היוקרתית ביותר תבטיח את המהדורה הראשונה, זמינה במהלך השנה הראשונה של מודל שיווק. להשתכלל גם המפרט HSE, גרסה זו זמינה רק עם מנועי 3.0 V6 הבנזין וסולר ו מגיע כסטנדרט עם מגוון רחב של תכונות נוספות כגון פנימי מכוסה במלואו עור תואם המושבים וינדזור צבע האור אויסטר או איבונים , מערכת סאונד מרידיאן 1600 W, לייזר מטריקס LED הפנסים ואת המכון דיבר כפול 22 ליטוש אינץ לסיים את המראה.

הטווח הוא סיים מבנה תקן, S, SE ו HSE, יש לו 12 צבעי גוף ואתה יכול להוסיף את השחור חבילות יוקרה. זמין עבור הגרסה הרגילה ו R-דינאמיים, חבילת שחור משלב את הצבע האופייני באח מסגרת שחור גריל Narvik, תגים על מכסה המנוע ואת תא המטען, פתחים, במסגרת העליונה של הקרוון ואת הקצה התחתון של הפגוש. בשנת דגמי R-דינמי, ברדס אוורור זימים, פתחי תא מטען ואת עיטורי שקע הפליטה גם בגימור נארביק שחור.

חבילת יוקרה אתה שמור באופן בלעדי עבור הגירסות סטנדרטיות וכולל נמוכים להבטיח גימור מבריק ב Narvik השחור המדגיש את הפרטים האלגנטיים של הקיצוץ החיצוני רכב. השינוי הוא השלים עם שילוב של ערפל, כיסוי גרירה נארביק שחור, עם חלק המכסה אמר האינדוס כסף וקצוות תחתונים של פגוש כסף אטלס.

אל תחמיצו את כל החדשות מז'נבה Motor Show 2017.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: