שבעה רעשים החושפים משהו לא בסדר עם המכונית שלך

שבעה קולות המעידים שמשהו לא בסדר עם המכונית שלך

תאמינו או לא מדבר המכונית שלך אליך. לא נותן לך שיחה, אך פולט רעשים חושפים שמשהו לא בסדר ואת, גם שמע, אתה יכול לחסוך כסף טוב בחנות.

אם אי פעם אמר כי לנהוג אתה חייב לשים אתחמישה חושים, לא בגדו. ואנחנו לא מתכוונים הפעם כדיסוגיית הביטחון (גם) אלא כדי לשמור על כוננות האוזן,כי אם אתה שומע את כל אלה שבעה רעשים יכולים להיות בגללמשהו לא בסדר עם המכונית שלך.

כדי לזהות רעש מוזר חשוב לדעת מההם הקולות הרגילים של המכונית שלך, ומעל לכל, לתת להםאכפת בנסיבות שונות (למשל, המנועזה נשמע כמו קר כי אחרי כמה קילומטרים). כמו כןחשוב לוודא אם הרעש לנו להידרך משהוזמן או חוזר ונשנה לאורך זמן.

כדי "לשמוע" מכונית אין צורך לדעת את המכניקה. עםכדי לדעת מה יכול להיות הגורם, אידיאליסוג של רעש לזהות מה הוא (חיכוך, השפעה, משחק ...)איפה במכונית מתרחש, אם אפשר, מה חתיכה.כפי זה לא תמיד קל, האינדיקציה הקלה שמשהו לא בסדר,העצה הטובה ביותר היא לעבור את הסדנה.

שהרי אם אפילו לא שילמת לב מה "שיאמר לך" שלךרכב, ואלה שבעה תסמינים delantan אחדהתמוטטות:

1. רעש המנוע בעת האתחול הוא demasidoאיטי. 

זהו בדרך כלל סימן לכך הסוללהואוזל. אם מעולם לא השתנה או יותר hiciesteשלוש שנים הסיכויים שכאשר הרכבה פותר חדשהן מכפילות את הבעיה. זכור כי, בחורף, הסוללה בדרך כלל יותר צר.

אם, למרות ששינה את הסוללה נשארה קול,אתה חייב לעבור את הסדנה.

הסוללה של המחשב הנישא נייד שמתחיל רכב (6)

  • הסוללה של המחשב הנישא נייד שמתחיל במכונית
  • הסוללה של המחשב הנישא נייד שמתחיל במכונית
  • הסוללה של המחשב הנישא נייד שמתחיל במכונית
  • הסוללה של המחשב הנישא נייד שמתחיל במכונית
  • הסוללה של המחשב הנישא נייד שמתחיל במכונית
  • הסוללה של המחשב הנישא נייד שמתחיל במכונית

אם תתעלם שהרעש עלול אחת בבוקר המכונית שלךמחליט שלא לאתחל. במקרה כזה, כדאי שיהיה לך ברור אלהטיפיםכדי לטפל הסוללה, ומעל לכל, איך לטעון אותו עםמצבטי.

2. צלילים סדירים התבטלות.

אם פעם שמנוע רעש פועל המיוצר על ידיהתבטלות שונה מהרגיל, זה יכול להיות בגלל זה הגיעזמן לשנות את מסנני האוויר וסולר. זהפחית מעשית ללמוד לעשות את זה בעצמך.

DIY: החלפת שמן ומסנן eBay

3. קר, המנוע פולט צליל מתמשך בחלקהגבוה.

בדרך כלל, את הצליל בדרך כלל מלווה את המנוע ויכול rimoסימן להיות שיש בעיה של רפיוןשסתום. הדרך הטובה ביותר להעריך הרעש הזה היא לפתוח אתשכבת מנוע ולהביא את האוזן לחזית.

4. קול צווחני בחלק הקדמי. 

זה בדרך כלל די ברור ואפילו רעש מעצבן. אםאתם תופסים את זה, רוב הסיכויים שזה בגלל כמהרצועה, או הפצה או שירות אינה במצב טוב.

גרוע לא להיכנס לפאניקה, אם הרעש אינו נשמר לאורך זמןייתכן שזה קרה בגלל לחות או קרה.

5. רעש דוושת הבלם.

הכי frecuentos נשמע כמו מחנק אוחיכוך. כפי מדובר בהערות הסדנה והכל עולהלמי יש זמן להחליף רפידות בלםחדש. כמה מכוניות מודרניות מצוידות בטכנולוגיהאזהרה של ד מערכת spiezas בלאי מיותרואני efrenado. אם זה המקרה שלך, אתה יכול לשכוח "רעש קטן" זו.

למרות nop להרעיש בשלב זה הוא גם מענייןיסביר מדוע דוושת הבלם שוקעת לתחתית ...

6. כאשר האיץ לשמוע שריקה.

זהה טורבו, כך בדרך כלל מצביע על דבר רע ...תקלה או דליפה במערכת Superchargingמערכת זו.

[Gal261223]

7. מכת סאונד כאשר לפינה.

הם אלה מתרחשים כאשר יש רפויים בחלק האלמנט שלהשעיה או היגוי. מערכות אלו מגיעות רביםאלמנטים כל כך למצוא את אחד שמייצר את נעיםsound'll צריך ללכת לראות את המכונאי. 

בעיה זו עלולה להיות נחלת העבר כאילו זה באייצור קולב הקסם של Bose.

מקור: רשתסדנאות Vulco.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: