כיצד לצפות באינטרנט ובחינם MotoGP מלזיה 2017?

צופה מלזיה MotoGP מקוון וחופשי 2017

אנחנו מספרים לכם את כל הטריקים שאתה צריך לדעת איך לצפות באינטרנט ובחינם MotoGP מלזיה 2017. האם הוא יוכל לנצל מארק מארקס נקודת המשחק הראשונה שלו כדי לזכות בתואר?

אז גריל הם Moto3, Moto2 ו- MotoGP עבור GP המלזי

מרוץ ה -17 הלפני האחרון של העונה MotoGP 2017 כבר כאן ומן Auto Bild אנו חושפים את הטריקים הטובים ביותר לצפות באינטרנט ובחינם MotoGP מלזיה 2017. מעגל Sepang מארחת בסיבוב האחרון על אדמת אסיה, קרב שבו אלוף העולם מארק מארקס יכול לתבוע את המעמד המוביל (אלה הן האפשרויות לעשות זאת) מול אנדריאה Dovizioso.

ראשית, אם אתה לקוח של Movistar + ויש לי את האפשרות ליהנות החבילה המנועה, אתה חייב לדעת שיש לך Yomvi, שירות המאפשר לך מסלול מירוצים מכל התקן נייד, אם טלפון נייד, טאבלט, טלביזיה חכמה או מחשב. אם לא תפעיל אותו בהקדם ככל האפשר, משום שאתה מקבל כדי לראות את יתרונות רבים 2017 מלזי Grand Prix MotoGP חי באינטרנט

וידאו: מפתחות ועוד כ MotoGP מלזיה 2017

צופה מלזיה MotoGP באינטרנט 2017

בפעם הראשונה מאז Movistar נכנס זכויות אליפות העולם, שרשרת Telefónica תצטרך לחלוק את אופני ממסר עם אחד המתחרים העיקריים שלה, וודאפון. לכן, אם יש לך חוזה כלשהו של השירותים כולל אופנועים בטלוויזיה וודאפון, זה דומה לזה המתואר לעיל עם המצב Movistar. 

וודאפון יישום שבה אתה יכול לעקוב אחרי MotoGP באינטרנט בשידור חי מלזיה 2017 טלוויזיה באינטרנט היא וודאפון. זה עובד בדיוק כמו Yomvi, ויאפשר לך לעקוב כל מה שקורה מעגל Sepang מכל אחד מהמכשירים הניידים שלך כי יש Wi-Fi טוב עבור מרוצים קרובים. 

וידאו: אלה היו המנצחים וניצח MotoGP אוסטרליה 2017

ראה GP במלזיה 2017 חינם באינטרנט

בנוסף Movistar ו- Vodafone כדי MotoGP 2017 ישנן שתי חלופות לעקוב Grand Prix מלזי 2017 בשידור חי באינטרנט בשידור חי. האחת היא חינם, וזה היישום החדש הזרים OpenSport, אשר משתמשת בערוץ MotoGP Movistar להציע כמה משתמשים אשר משלם רק 9.99 יורו לחודש ניסיון ללא תשלום חודש אחד - gratuitos- מבחן 15 ימים, כמו גם תכנים אחרים. 

לבסוף, אם הצלחת לרשום בזמן, Dorna VideoPass היא אפשרות נוספת עם ביצועים טובים מאוד, ואשר יש גם גישה לתוכן בלעדי על ידי צוות של עיתונאים שעבדו עבור החברה המנהלת את אליפות העולם MotoGP. זוהי חלופה לשקול היטב אם אתה גר מחוץ לספרד. 

דרכים אחרות להצגה באינטרנט MotoGP מלזיה 2017 

אם אתה עדיין לא יכול לראות MotoGP מלזיה 2017 Live and חי באינטרנט, ישנם שירותים אחרים שעשויות להועיל. אתה תמיד יכול לנסות למצוא באף אחד ערוצים בינלאומיים פולטות MotoGP כי יתכן כי חלקם מציעים יותר יתרונות למשתמשים מאלו של ספרד. אנו גם ממליצים לכם לבקר באתר FilmOn.tv, כמו גם בפורטל הטלוויזיה שלי באינטרנט או ידוע אתרים אחרים.