עקוב מצגת חיה של דוקאטי ב EICMA 2017

מצגת דוקאטי בבית EICMA 2017 בשידור חי

דוקאטי מציגה שלה חדש 2018 מתוך המופע מילאנו. עקוב הכל חי מקוון קורה ואף אחד לא יודע לפני הדגמים החדשים של המפעל האיטלקי.

דוקאטי: כל האופניים והמחירים מתעדכנים ספרד

עקוב מצגת חיה של דוקאטי ב EICMA 2017. יצרנית טרנס הוא הראשון להודיע ​​קבל עם ועולם דגמים חדשים שלהם עבור 2018 ועושה זאת בסטייל. מ 21.00 אתה עדיין יכול לחיות באינטרנט לכוון את-אאוט לביאת בולוניה הבית החדש 2018. 

כדי לעשות זאת, דוקאטי בחרה לשלב בשיא גדולתו כמו גם Linear Ciack תיאטרון מילאנו. החל משלב תכנון התיאטרון, מנכ"ל דוקאטי קלאודיו Domenicalli אנחנו בהדרגה יהיו וממנים את כל אופני דוקאטי החדשים כי ניתן לראות ב סוכנויות החל מהשנה הבאה. אירוע שבו בוודאי לספור עם הנוכחות של מותג שני טייסים כמו MotoGP אנדריאה Dovizioso וחורחה לורנזו.

לעת עתה מה שאנחנו יודעים הוא כי EICMA 2017 אהיה עדי ההכרזה הרשמית של אחד הדגמים הצפויים ביותר בעולם כגון דוקאטי Panigale V4. הדור המיתי של הספורט בבית בורגו Panigale נע על פני מנועי שני צילינדרים ו לברך מנוע חדש עם מירוץ שורשים V4 MotoGP ובאופן ספציפי. 

לצד V4 Panigale, דוקאטי וסביר למדי גם להביא משהו חדש על מגוון שובל, אולי עם Multistrada 950 ומי יודע אם העדכון של בקצה העליון Multistrada. הדבר חל על מערבל, אנחנו כבר יודעים את הגירסה החדשה וכך גם מאך 2.0 ואת דגם 2017 מצערת מלאה. שמועות מסוימות גם טוענות כי נוכח גרסה סופית של 959 Panigale לפטר את כל החוצה מודל התאומים.

אפשר לעקוב בזמן אמת, בצורה מקוונת, דוקאטי מצגת חינם EICMA 2017:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: