מה עדיף, פולקסווגן T-Roc או יונדאי Kona?

שני SUV קומפקטי ומסוגנן. עכשיו, מה עדיף?

אל תחמיצו את המבחן של פולקסווגן T-Roc

ושומר קרוב. קדחת SUV נעלמה ממחלות אקוטיות להיות תסמיני מצב כרוניים בעיקר. ואנחנו כבר לא יכולים לדבר על מגמה, אלא מגמה שלא יפסיקו שהיא מלקה את השוק בכמה שנים. מבין כל SUV קומפקטי הם לוקחים הרבה, מצב שמותגים לא רוצים לפספס. פולקסווגן ויונדאי רק השיקו SUV הקומפקטי החדש שלה, שני מוצרים עם גישה דומה. עכשיו, מה עדיף, פולקסווגן T-Roc או יונדאי Kona?

קטע B-SUV הוא אחד המעניין ביותר. סוג זה של העברת todocamino של ארבעה מטרים אבל הם נשארים ליד האורך שהופך באמת מעניין ללמוד על מוצרים. העיצוב שלה הוא מפתח, לכן אנו רואים יותר ויותר מותגים נמצאים בסיכון עם קונספט "פופ", רגוע ואישי. פולקסווגן T-Roc הוא מועמד רציני בעניין זה, להיות העבודה האסתטית של Kona גם הזכירה.

VIDEO: זהו יונדאי Kona

במקטע האסתטי הוא שאתה פוגש. גוף שני טונים, גם קווים מסומנים או תכונות הם גם בהווה חצוף בשני המקרים. פולקסווגן T-Roc הוא קצת יותר גדול Kona יונדאי, אשר יכול להטות את הכף, אבל לא עבור K.O. בדומה לכך, איכות גרמנית היא מפתח, עם אולי מנקה והורה פן הדרום קוריאני.

5 מעלות ופגם יונדאי Kona (7)

 • 5 מעלות ופגם יונדאי Kona

  Virtue: העיצוב החיצוני כך אגרסיבי ונועז קונים רבים Kona יונדאי יעדיף להעניק B-SUV החדש של המותג הדרום קוריאני.
 • 5 מעלות ופגם יונדאי Kona

  Virtue: בזכות הממדים החיצוניים שלה, יונדאי Kona מציעה מרווח פנים במשך חמישה דיירים ואת קיבולת מטען של 361 ליטר להרחבה עד 1143 ליטר.
 • 5 מעלות ופגם יונדאי Kona

  Virtue: את Kona החדש מציע מגוון רחב של מנועים עם למעלה כוח 177 כ"ס. בשנת 2018 המשפחה תושלם עם דיזל בין 95 לבין 136 יחידות HP.
 • 5 מעלות ופגם יונדאי Kona

  Virtue: את Kona יונדאי גם יצטרך ממסרים ידניים ושישה יחסים אוטומטיים 7DCT שבעה הילוכי מצמד כפולים. שידורים אלה מתועלים כוח אל הגלגלים הקדמיים או לכל ארבעת הגלגלים, תלויים במנוע.
 • 5 מעלות ופגם יונדאי Kona

  Virtue בסעיף הטכנולוגיה, Kona יש תצוגה עילית, מסכים עבור מערכת Infotainment גבוהה ככל 8 אינץ ', קישוריות 4G עבור טלפונים חכמים, כי תאימות עם Auto Android ו- Apple carplay השתתפות נהיגת סוללה מלאה מערכות אבטחה.
 • 5 מעלות ופגם יונדאי Kona

  ברירת מחדל: על פי הבדיקות שעשינו עד כה, ניהול, סטנדרטים באירופה, מציגה מפוזרת ואינו מרגישים זריז, למרות גודלה הקטן. אפילו שינוי קומפורט במצב נהיגה למצב ספורט, השינוי הוא כמעט בלתי מורגש.

שני T-Roc ולקבל את Kona לתת לנהג הרגשה טובה על האספלט. הם כבדים עבור הטיולים בעיר או בכביש, כך הליכות ארץ מוגבלות בשני המקרים. אם אתה עדיין לא החליט בטוח תוכלו כרגע לקרוא את השורות שקורים, זה שמחיר יונדאי Kona, אשר מתחיל בסביבות 14,000 יורו, הוא כמעט 10,000 יורו יותר תוכן גישת T-Roc פולקסווגן.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: