שינוי המסנן של המכונית שלך

שינוי המסנן של המכונית שלך

כיצד לשנות את מסנני המכונית שלך? הנה כל השלבים כדי לעשות זאת בעצמך ולשמור חבורה של יורו. מסנן האוויר והדלק מוחלפים בכל גרסה בסימן פנקס הצ'קים, אבל אם אתה רוכב לאורך שבילי יער או בדרכי עפר, ראוי שתבדוק את האוויר לפני המועד.

אל תחמיצו: "מסנןחלקיקים כל הבעיות שיכולים לתת '

כיצד לשנות את מסנני המכונית שלך? הנהתשובות לשאלה זו, אגב, לחסוך קומץיורו. למרות נהגים רבים נשכחו, צריך להיבדקמעת לעת מסננים עבור המכונית שלך כדי להבטיחהמבצע המושלם שלה. באופן כללי, מסנן מכונית עבור הספר מוחלפת בכל גרסה המסומניםתחזוקה, למרות התדירות משתנההתנאים בשטח ושימוש ברכב. מצד שני, זה גםחשוב לבדוק מסנני אבקה.

כמובן, מסנן אוויר הוא אלמנט שאתה צריךביקורת בכל מכוניות משומשות אתם מתכוונים לקנות. אתהאתה יכול לעשות מושג כללי אם בעל הבית שלך יש טיפולשמור את המכונית.

מסננים עבור המכונית שלך (5)

  • מסננים עבור המכונית שלך
  • מסננים עבור המכונית שלך
  • מסננים עבור המכונית שלך
  • מסננים עבור המכונית שלך
  • מסננים עבור המכונית שלך

נסביר איך לשנות את המסנניםאוויר ודלק המכונית שלך. מחליפה את זו שלהדלק אחרון להפסיד לחץ. הואפעולות פשוטות לא צריכות לפנות סדנהאני עושה. תוך קצת יותר 50 דקות וסיימתם ואת המכונית שלךתוכל לנשום בזכות הרבה יותר טוב אל מסננים חדשים.

1. לרכוש את המסננים בחנות חלקה

לפני לשנות את המסננים אתה צריך לאבטחאשר מסנן לוקח את המכונית שלכם. שימו לב, לפעמים, ישנם שנימסננים שונים עבור אותו דגם של אותה השנה.טירוף! עדיף לך ללכת לחנות עם חלקי חילוףמכונת פרטים טכנית ועל כך שאתההם יכולים לייעץ טובים יותר. תמונה מסננת עכשיו יש לךמותקן ולא יהיה שום דבר רע.

2. הסר את כיסוי מסנן האוויר

לבש כפפות ואינו מוציא אותם עד הסוף אם לאmancharte רוצה. פתח את מכסה המנוע ולאתר את מסנן אווירהמכונית. בהתאם לדגם, הוא ממוקם על המפרצון שלהזרקה או carburation. זה קל לאתר כפי שהואקופסא היא גדולה למדי. יורד מאופניים ומסיר את המכסההמסנן הישן.

3. מניח את מסנן האוויר החדש

כמו מסנן אוויר משתנה

אםיש אקדח אוויר דחוס, לפוצץ את התיבה לאן זה הולךארח את המסנן כדי לנקות אותו. אם אין לך את זה, אתה יכולapañarte הבית עם שואב אבק. אתה חייב לעזוב את האזור הזה כמומבריק אפשרי מסנןאוויר חדש לאensuecie. מונע זרימה בנקודה נוכחית ללכת בגלליש לו מוטות רגישות.

עכשיו, להיכנס מסנן אוויר שוב: גומיבחוץ (בתמונה, אדמדם) צריך לתמוך היטבמשטח חיצוני של חלול לאן זה הולך ממוקם.

4. מסנן אוויר מקום מחסה

כמו מסנן אוויר משתנה

עבור מכונת שינוי מסנן האוויר יסוכם, אתה רק צריך לשים את המכסה אחורי על שלהםדיור. אתה חייב להיות זהיר שהכל מחוץהמכסה היא כראוי סגורה ומבודדת. אוויר לא צריך להיכנסהמפרקים.

5. שינוי מסנן התא: מפרקטוֹרפֵּדוֹ 

בקתה כמו שינוי מסנן

זהו תורו של מסנן אבקנים אובקתה. מתחת למכסה המנוע ואת הגובה הנמוך של הירחיש חזית לך טורפדו מגן באזור שמארח זוואני לסנן. כובע מגן אמור הנו מצמיד את בידוד גומי.לוקח השני, fijándote גם אם הוא דפוק או משודךידעתי אז איך refitting. 

6. חלץ את מסנן הפנים הישן

ראשית, אל תחמיצו את ההוראות על אבקת תיבה או בקתה מסננת.

ואז, להסיר את המסנן הישן מבעל שלה. להימנע נושבתכך ששום לכלוך במעגל מיזוג אוויראז לרטוט במבצע: זה די מעצבן ואתהתמיד לזכור את הצעד הזה לשנות את המסננים שלךמכונית.

מקום 7. מסנן אבקנים חדש

מסנן אבקת השינוי

בעוד אתה מקבל את מסנן אבקה מלוכלכת מאודחשוב כי שמתם לב כמה מעוגן לדעת עכשיוכיצד למקם בחזרה לתוך המדיום שלה, אשר שונהכל דגם. זה חייב להיות ממוקם קבוע ללא תנודות.

8. סגור את טורפדו סיכות

עכשיו, למקם את הטורפדו באותה התנוחה והדק אתברגים (או סיכות, במקרה המעשי הזה עם פולקסווגן גולף). כאשר מוכן לעזובמגן, נקבע תחילה ולאחר מכן את המסטיק טורפדובידוד. הכל חייב להיות סגור ומסוגר.

9. נתן מסנן הדלק

מסנן דלק השינוי (בנזין זהבמקרה) הוא מבצע מסובך יותר. מאז במכונית שלנוזה רכוב על החלק התחתון. אם לא יש לך במעליתקשיים רבים. אחרת, תצטרכו לטפס על המכוניתעם ג'ק הידראולי ולאבטח אותו עם borriquetas.

10. הסר את מסנן הדלק בצינור

המשימה הראשונה היא להסיר את צינור המגן סביבמסנן דלק. משקפי מגן פונטה א ועשרלחץ במסנן זהיר שכן הוא מכיל דלקאתה יכול קילוח. Tapona צינור יציאת טנק:מראש דלק בנפילה חופשית.

הסר 11. תמיכה מסנן אגוזיםבנזין

הגיע הזמן להסיר את סוגר לחלוטיןמסנן דלק, אשר מצורף למארז. זההפעולה עדינה המפתח היא לבדוק שולים"מחובקים" תמיכה, ואם אלה היו רופפים התהדקו, או אם ישאתה מחליף אותם מאוחר יותר (כאשר מותקן) בחדשים. זהחשוב לעשות גם את הצעד הזה לשנות את המסנניםהמכונית שלך.

12. מכניסים את מסנן הדלק

מסנן דלק השינוי

החשוב ביותר בשלב זה הוא להסתכל על החץמצויר מסנן דלק לבדוק את הכתובתהדלק נוסע מהמיכל אל המנוע. שים את זה שלךתמיכה. הזן את מהדק את השרוול ולאחר מכן חוזרוהנח אותו במקומו המקורי של המארז. הם אינם יש צורך בכךמשקפיים, משום מסנן דלק חדש מכילדלק.

13. Cצינור olocaמסנן דלק

אנחנו כמעט יש שיניתי את מסנן הדלק, השלב האחרון הוא למקם את צינור המסנן; לשם כך, אני שם אותו בתוך שלךמיקום מקורי להדק את המהדק עםבהתאם. כשהמבצע נגמר, להנמיך את המכוניתולתת מגע כמה פעמים כדי לסנן טעינה.אז מתחיל במכונית, במעלית ולבדוקדליפות. אם לא, לשנות את מסנניהמכונית זה נגמר. עבודה טובה!


Понравилась статья? Поделись с друзьями: