למד כיצד לנהוג מכונית אוטומטית בארבעה שלבים

מכונית אוטומטית

אנחנו מלמדים אותך לנהוג במכונית אוטומטית, מבלי לעבור דרך בית הספר לנהיגה!

יש האומרים כי בנהיגה ברכב אוטומטי זה הרבה יותר קל לעשות עם מדריך. זה אולי נכון, אבל אז היא הפעם הראשונה שאתה מתיישב עם מנוף אוטומטי הבאים חסר כל כך הרבה דברים שאולי לא יודעים איפה להתחיל. אין בעיה, עם ארבעה שלבים אלה תלמד כיצד לנהוג מכונית אוטומטית ללא בעיות.

1. מסדיר את מעמדה של המושב והמראות

עליך להתאים את המושב אז אתה יכול לנהוג בנוחות הן גובה ומרחק אל הדוושות וההגה. במקביל, אתה צריך לנסות ללכת לשבת כך גובה הספסל לא להחסיר נראות. אתה רואה את תיבת נגינה המלאה, אבל כך שהברכיים שלך לא לגעת המארז.

עבור בחזרה מדרון מקסימום של 25 מעלות (כמה שיותר מאונך, כן ייטב) מומלץ; טריק אחד הוא לנוח ופרקי הידיים על ההגה, אם אתה יכול למתוח את הידיים שלך יושבים היטב היטב.

משענת ראש חייב להיות ממוקם כארבעה מטרים ממפלס ראש העין צריך להתאים את החלק העליון של משענת הראש, להגנה על הנהג מפני פגיעות אפשריות בצוואר.

ובאשר מראה, יש למקם את הליבה, כך מאפשר לך לראות ישירות מאחוריכם ביותר של החלון האחורי. עם הצד כדאי להימנע רכב כתם עיוור, כך מומחים ממליצים המקום הזה קצת יוצא הדופן.

בסרטון הזה ניתן לראות כיצד לקחת את העמדה הנכונה.

2. מכירים את הדוושות

בתוך מכונית אוטומטית יש רק שתי דוושות: הזכות היא מאיץ והשאיר (בדרך כלל זמן רב יותר גבוהה מאשר אחר) הוא הבלם.

המלצות חשובות על נקודה זו:

- גם אם אתה שמאלי, להשתמש ברגל ימין שלך לפעול הן דוושות

- לעולם אל תשתמש בשתי הרגליים; להימנע מהפיתוי לנסות לשאת את מנוחתו רגל שמאל על הדום (נמצא על הקצה השמאלי של החלול של הדוושה).

האם אי פעם תהית מדוע דוושת הבלם גבוהה המאיץ?

3. משננים את העמדות של מוט ההילוכים

אמנם יש וריאציות מיצרן אחר, מקובל כי מוט ההילוכים של מכונית עם תיבת הילוכים ידנית יש ארבעה תפקידים:

- פרק. האתה יזהה ידי הראשוני שלה (P). הוא משמש כדי לשתק את הרכב. ישנם מודלים אוטומטיים שאינם מאפשרים להפעיל את המנוע כאשר המנוף נמצא בעמדה זו; אל תתנו לאחרים לקחת את המפתח, אם עדיין לא עוסק המצעד הזה.

- הפוך (R). זהו ההפך.

- נייטרלי (N). 'לנקודה שווה מתה

- כונן (ד). כונן אנגלית פירושו נהיגה; לכן העמדה של מנוף אשר משמש להסתובב.

כדי לשים את המכונית בהילוך עליך לעבור למצב P אל D (או R אם אתה צריך לגבות את). זה דורש דוושת בלם (אחרת המנוף נשאר נעול, אך רק לשאול גנבים שניסו לגנוב מכונית אוטומטית ונאלצו לעזוב כי הם ידעו שלא לנהוג).

4. למדו את הצעדה כפי שאתה רוכב תלוי במהירות שבה אתה הולך

המכונית שלך תחליט האם להפיץ בהילוך שני או שלישי תלוי לך לממש את לחץ על דוושת הבלמים המאיץ. לכן, אם עקיפה נוספת תחת מכונית שאתה דורך על דוושת הגז, שינוי שתיים או שלוש מהירויות מופחתות (בזכות פונקצית הבעיטה למטה); אם אתה דורך על הדוושה יותר ברוגע, אצה תילמד progresiva.Te


Понравилась статья? Поделись с друзьями: