נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

הקיץ מגיע לסיומו וזה הזמן לסדר את המכונית שלך לסתיו. הגיע הזמן להסיר את כל הלכלוך שהצטבר בעונה זו: שרידי חול, אבק, חרקים ... בנוסף, אל תשכח לתקן שריטות קלות להעכיר את תדמיתה. אם אתה מבין את התוכנית הזאת של התקפה, אתה תיראה המכונית ללא רבב ומבריק כי תהיה קנאה של הכביש.

הקיץ מגיע לסיומו וזה הזמן סידרה את שלךהמכונית ליפול. הגיע הזמן להסיר את כל הלכלוך שהצטברבמהלך העונה: שרידי חול, אבק, חרקים ... גםלשכוח שריטות תיקון מינורי להעכיר את תדמיתה. אםאחרי תכנית התקפתו, אתה מסתכל מכונית ללא רבבבוהק יהיה הקנאה של הכביש.

צעד ראשון: לשטוף את המכונית (35דקות)

כדי להתחיל, תצטרך להביא את הרכב שלך לשטוףידני. ראשית אתה צריך לתת מיםלחץ. אתה חייב לטהר את השומן ולהימנעבזירה כי ייתכנו על הציורמעשה כמו נְיַר זְכוּכִית.אז, ניקוי בעוד בתוךכָּנָף מָגֵן ו נמוך. כאשר מטרותבכביסה, לא בוחרים התוכניתשעווה חמה; אז, ליטוש ידני, שעווה עשויה להיותמכשול.

אם הם מציעים אפשרות לשטוף נמוך,לא לדחות. אפילו במנהרות הטובותהם מגיעים מכל קצות המכונית, כך נראה חזרהיד המסגרות הדלתות, חלק האחורי שלמראות חיצוניות, צמיגים פגושים עםספוג או מברשת. אל תשכחומגבוני שטיפה, ועושה זאת שובאם אתה נופל על הקרקע; אחר,יכול לשרוט את עבודת הגוף. אםאתה בדרך כלל להחנות ברחוב, עשר טיפול עםSAP עץ, גללים או שרידי ציפורחרקים, כי לא רק הם לא אטרקטיביים; אםלהשאיר זמן, הם יכולים להגיע נזקציור. הסר אותם במהירות.

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

מבטל את העפר השמן עם מים בלחץ גבוהשמירה על מרחק

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

שטיפת מכוניות: אם אתה יכול, כדי להסיר límpiale נמוךכל הלכלוך

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

יש להשאיר מושלם: לשטוף את המכונית אינו מגיע לכלחלקים; תצטרך לעבור על המשימה בהישג יד

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

תביא שמפו דלי, מכונית, ספוגבד

אזהרה: היזהרו לחץ דם גבוה!מים יוצאים מאוד חזק. אתה צריך לשמור על מרחק מסויםעם פורניר, פלסטיק, צמיגים חריצים. מהכך הם עלולים לגרום נזק. מאוד זהיר גם עם מערכת-better aléjate- חשמלי.

צעד שני: גלגלי אלומיניום (20דקות)

אבק בלמים, פיח ו עפר יוצרתערובת מקלות על השפה דבק וכדומה. זהסוג של לכלוך יש להסירו עם מוצרמתאים. הזמן הטוב ביותר לנקותבדרך כלל עם צמיגים שינוי צמיגים,כי גלגל מוסר כביסה טובה יותר. חשובאל תתנו מעשה מנקה מדיזמן ו לשטוף היטב חלקשבו שהחלת. אחרת, החומר הכימי עלול לגרום נזקגומי או באותה שפת אלומיניום.

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

טיפול צמיגים: להשאיר על המוצר הספציפי,לצחצח ולשטוף עם הרבה מים

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

כדי לשמור על הצמיגים שלך: מברשת ניקוי.כמה מותגים מוכרים לקצץ

אזהרה: היזהרו בחירהמנקה! ישנם מוצרים עם רמה גבוהה של חומצה ואםדחויה, קיימת סכנה רצינית של נזק בחומראפילו בריאות. מוצרים ללא חומצות הם הרבה פחותמסוכן.

צעד שלישי: מכאני (120 דקות)

הקיץ תמיד משפיע המנוע. לכן, בשלב שלישי זה אתה צריך לשלם לבמכניקה. אין צורך לשטוף הכונן כולו שלך, אבלמסכים לפרוש עם שואב אבק כל מיניעלים ולכלוך שהצטבר. אז, וזורהגיליון סביב המנוע עם מים וולאחר מכן לשטוף היטב. חשוב אתה שומרמרחק עם מערכת החשמל וחלקיםעוד מכניקה רגישה. באזורי החוף,על סוללה ניתן ליצור הרכבשכבת המלח, זה גורם לואתה מוריד כאשר נכנסקשר עם רטיבות. אז עדיףכי תסיר ולשים זרמים הימנעו שומןקרקע.

ראשית לנקות ביסודיות צירי ברדס, תא מטען ו דלתות ואזaplícale שום שומן ספציפי לאזורים אלה.ריקון חורי הקצוות של הדלת צריךלהימנע כי מתחת לצלחת בנייתמים; אל תשכחו לנקות אותם. לבסוף, זכורשינוי התוסף מגבמוצר בקיץ ובחורף אחד.

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

משימה: כדי להסיר את הסדינים ולא תיהפךהצטברות של לחות. רק מונע טיפול הולםקורוזיה

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

כדי לשמור על הדלתות, מכסה המנוע ומכסה תא המטען, הכרחילשמן את הצירים ואת הרצועות

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

בקרה של "נקי": אם החום נשבר, זה חייב להיותלשנות אותם. גם אם כן, לנקות אותם בזהירות

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

טיפול של מכניקה: מנקה מנוע, גריזצירים וגלגלי שיניים. כמו כן, אתה צריך שואב אבקחורים לניקוז תיל

אזהרה: היזהר בעת ניקוימנוע! אם השתמר היטב, אין צורך לנקות אותו. יתר על כן,שטיפה יכולה להיות מסוכנת אם סיר בטעות שכבהמגן.

שלב רביעי: צבע המכונית (150דקות)

אם ציור המכונית בסדרשמור, לא רק מפעיל כרטיס מעולהמצגת של הרכב, אלא גם מגןלהריון ולידה נגד קורוזיה. בבקיץ, שכבה זו בלבד שני מילימטריםעובי זה חשוף כל הזמן לכלוך, אבק,ציפורים, חרקים ... כדי לתקן, אתה צריך לעשות את זהשלב רביעי: טיפול עבור ציור.

המשימה מתחילה עם שליטה ויזואלית שלהמדינה. אם אתה רואה שום שריטה או כמההתפרצות בתוך הצבע, ייתכן שאתההחותם. במקרה זה, כמה קשה לצייר רקמכונת -למעקב זה, היית צריך את עזרתו שלמקצועי רב. אבל אתה יכול לבחור אפשרות יותרמהר ו זול -כן, זה לא כל כךהיטב: שריטות הטכנאי. הם שלסוגים שונים עד צבע שעווה לתקן שריטותprofundos-; לבחור את אחד שמתאים לך.

אז, aplícale שכבת שעווה חדשה אלהמכונית כולה; זה הוא יחזק ציור. כדילהמשיך, לתת הברקה. ישנם שוניםכיתות; לבחור את המתאים ביותר לצרכים שלךרכב. אם אתה רוצה, אתה יכול גם לבחור עבור מוצר זהלשלב פולני שעווה, כך שניתן לחסוך צעד.מועמדות חלקים אל תתנו להם להגיעלְסַפֵּג. אתה צריך לחדש שכבה זובעבר מגן שלושה עד שישה חודשים.

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

שפר: בשוק קיימים מספר סוגים של מתקנותשריטות. פעל לפי ההוראות

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

מרוט המכונית כולה ביד הוא מעייף ולוקח זמן. אבללא מוותר: התוצאה הסופית היא שווה את זה

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

מתקן לצחצוח הוא מאוד שימושי, יותר מהר ולקבלעבודה טובה מאוד; אבל צריך להיזהר, להיזהר בעת השימוש בו

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

Paint טיפול: אתה צריך שריטות הטכנאי, שעווהו מגבות. מכונת הליטוש מקלה על העבודה; עם שרוולכמו תמונה שאתה יכול להאיר

אזהרה: היזהרו חלודה! אחרמגיב מייד כשאתה רואה בעיה אתה מציירלסכן לשלם פיצויים. ואז ייתכן שיהיה צורךאפילו את עזרתו של איש מקצוע.

צעד חמישי: הפנים (90 דקות)

בגדים רטובים, חול ... הפנים של המכונית גם סובליםתופעות קיציות. כדי לתקן הוא הצעד החמישי,אתה צריך להתחיל עם שאיבת אבק. עםמברשת מתאימה אתה יכול למחוק את בוץריפוד ניקוי ו מחצלותלפני העברת שואב האבק. טיפ אחד:מושבים אבו למקומו יותראופקי וכדי להגיע לכל הפינותבתוך המכונית שלך. אין גם לשכוח לנקות את המסילותמהספסלים. כאשר אבק שטיחים, להזיז את המושבמלפנים לאחור. אם אתה משתמש כלשהוהמוצר עבור לחסל ריחות ועפר, קראו היטב את ההוראות לפנישימוש. לא משנה אם אתה הולך להשתמש בו על ריפוד אולוח מחוונים: תמיד לבדוק אם החומר שלך מתנגדהמוצר בחרת.

רשתות ופינות deflectors פאנלמכשירים לפעול מגנטים מושלמים אבק. אבל לאדאגה; אם בנוסף הוואקום באמצעותמברשת, זה יסיר חלקה. נקודה נוספתהחשבון הוא ערפול -כלומרדיות plásticos-. תופעה זו יכולהמלכלכים השמשה בתוך, אחרזה נקי, אתה יכול לסנוור כשהשמש נותנתבחזית. נקה עם מגב. אל דאגה לשכוחשימוש מוצר זה במראה.

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

מנקה ריפוד: אם עובד באופן אחיד, עליםכתם

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

שיער כלב: יש מברשות מיוחדות כמו המכבשלהסיר פוטו מקבל די טוב

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

השתמשו במברשת כדי להסיר אבק מאזורים קשיםכמו deflectors ופינות של לוח המכשירים

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

לא רק הרחה עשנה, אך שרידי הזיעהעכורים פלסטיק בתוך השמשה. אל תשכחונקי

נקה את המכונית שלכם בחמישה שלבים

כדי לנקות את החלק הפנימי אתה יכול להיות כלי ראוי רב:מן מנקה ריפוד גליל לשיער כלב.בדוק לפני סובלנות

אזהרהישנם נהגים רביםאלרגיה. ייתכן שהגורם הוא פלסטיק, אלא גם כמהשואבים. אז צריך לבדוק הסובלנות שלך. טיפ:מכונית עם מסנן בפנים נשארה פחמן פעילמזהמים רבים משם.

מסקנה

השטיפה משולבת לא קלה; לפחותזה דורש יותר מחצי יום כדי לעשות את זה נכון. אבל המאמץשווה. נהיגה במכונית נקייה תמיד סיבהשמח. בנוסף, טיפול טוב שומר על הערךרכב. עוד תודה אם יום אחד אתה מוכר המודל שלךיד שנייה. AUTO BILD זה הוכיח: יש לנונתבקשנו על ידי מוערך בנפרד מכונית מלוכלכת לחלוטיןעוד נקי. התוצאה? By נקי הוצעו לנו1000 יורו.

אם אתה אוהב את זה מיוחד, אנו מציעים שלנו 4צעדים פשוטים כדי למרק את המכונית.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: