מישלן CrossClimate, הצמיג לכל המטרה הטובה

CrossClimate הדיור בניו מישלן הוא בקיץ צמיג מוסמך הראשון לשימוש בתנאי חורף, עם זה אתה יכול לטפס במדרונות המושלגים של עד 9 בשיפוע אחוז, ההופכים אותו הצמיג הטוב ביותר עבור כל שימוש בשוק מ 1 במאי כאשר הוא יהיה זמין בכל רחבי אירופה.

למרות שלא מישלןהם רוצים לשמוע או לדבר את המילה בכל עונות השנה, את האמתהיא חדשה מישלן CrossClimate אתה נתפס ברחביאירופה החל מ -1 במאי, כאשר השיק אתשוק, כמו הצמיג לכל המטרה הטובה. כן, מןמותג צרפתי שואף מתעקש כי המוצר החדש הזה הואקיץ אחד הגלגל ומאושר לשימוש בתנאיםהחורף.

אל תחמיצו: "כל חדשות מג'נבה Motor Show 2015"

בשנת מישלן במשך יותר ממאה שנה על ידי האזנה משתמשיםאירופה, וכי הסטטיסטיקה ברורה: 65% שלהנהגים לבצע בקיץ גלגלי יבשת הישן במהלךכל השנה. אמנם יש% 5 באמצעות צמיגי חורף12 חודשים. יתר על כן, בקרב 30% הנותרים, אשר משנההקלד בשנה מכוסית מכוניתו, התלונות העיקריותהכבוד הוא את עלות העבודה, אי הנוחות של צורךכדי לשמור ערכה של גלגלים ואת הטרחה של צורך לתקןפגישה ובלי המכונית שלך. איכשהו,CrossClimate אתה יכול לתת תשובה לכל אחדמשתמשים אלה.

כדי להתחיל, כי כאשר הם מגיעים לחנויות הבאותבאביב, מישלן CrossClimate הם יתמקדובתחילה בשוק של מכוניות סדאן קומפקטיות, שהנואיפה החלפה שנתית פחות צמיגים מתרחשים. שנית, משוםעם חפיסות כמה המציעים יתרונות נוספיםמשביע רצון בשלג, כנראה יש מעדיפים שלא להצטרףמחויבות זו כדי נוחות, בטיחות בדרכים מחירשינוי גלגלים מעת לעת.

במהלך מצגת מישלן CrossClimate, ז'אןדומיניק Senard, מנכ"ל מותג בהיר: "זהחדשנות מסמנת נקודת מפנה בהיסטוריה של הצמיג באירופה. במישלן מעולם לא היה לי אכפת אם מוצר חדש שאנו גורעיםמכירות למשנהו מאיתנו, אנחנו מתמקדים רק הבנהלענות על הצרכים של הנהגים הטובים ביותריותר מהר ממה שאנו יכולים. " כדי להשיג זאת, למשרד6600 טכנאים להתפשט ברחבי העולם וצוות של 150אנשים עבדו באופן בלעדי עבור שלוש השנים האחרונותלפתח את מישלן צלב האקלים.

בבדיקות, על פי המותג הצרפתי, קרוס קאנטריאקלים זה נבדק על מנת -30 מעלות צלזיוס ומעלה40 מעלות. הביצועים שלה על הסף החל -7 מעלות צלזיוס עדה + 7 ° C, שבה גלגלים בקיץ או בחורףבהתאמה לצנוח להישאר בהתמדה.במהלך מסלול המבחן, אשר הסתיים ב הר-1ºC המושלג, הצלחתי לרוץ במורד מסלול מושלג יותר 7מדרון מעלות יורדים, אם האטה פתאום, אתפיג'ורק 308 החליקו מתחת חמישה סנטימטרים למעלהלהפסיק.

הדרכה לרוחב של אלה CrossClimate מישלןתנאים לא אוהב את מישלן אלפין 5, אבל זהשנחל הצלחה רבה, והכי חשוב, היא מציעה הזמנהאבטחה עם צמיג הקיץ אפילו לא יכול לחלום. מפתחות CrossClimate מישלן הם רבים, משוםמפגיש מספר טכנולוגיות חדשות שפותחוקריירה, במיוחד ב E פורמולה ואת 24 H של לה מאן. תחרויות אלה שתי קוטבייםשונה, שכן הראשון, הגלגלים של נוסחאותחשמל חייב לעמוד אצה עצומהפיסול מיוחד ב Le Mans, פתח סוג שלגומי כמעט פיסול להציע כדורי אש אחיזה טובה יותררטוב, בעת ובעונה אחת, אריכות ימים.

תכונות מישלן CrossClimate

הדבר הראשון שתופס את העין שלך מסטיק חדש זה הואלפסוע מישלן CrossClimate. טְרִיזִיעם כמה קצוות, יש להקות אלה מבנה פנימי עםlamellae כמו באמצעות צמיגי חורף, אתנעול כל מתיחה אחרת, בטוחה שלג. במקרה זה,בטווח lamellae ביקורת בכלל העובי של הלהקהמתגלגל כדי לשמר את היתרונות הללו לאורך כלחיים צמיגים. זוהי הפעם הראשונה ההחלה זהפתרון, הנקרא Evergrip ידי מישלן צמיג מסוג זה. בנוסף,גלגלים אלה הם להחמיא על הכתפיים, אשר משפר טיפולבשלג.

שנית, מישלן צלב האקלים יש להםהוסיף שני סוגים של תרכובות חדשות. הראשון שבהםהדור החדש אלסטומרים הוא בלהקהמתגלגל והוא מסוגל להציע הטבות עם גבוהמחויבות אבטחה לגלגל יבשות, אך בעת ובעונה האחת,שלג מספיק גם מרכך לשמור טובאחיזה בטמפרטורה נמוכה. להלן לדרוך, ישאלסטומר אחר המשלב סוג חדש של סיליקון מסוגלתטוב חום דיפוזי למבנה הפנימי, כךמבטיח ללבוש מדים ועמידים נאותים.

ביצועים מישלן CrossClimate

CrossClimate ביצועי מישלן הוערך על ידיקבוצת TÜV Sud ו, טוב מכולם, שהושווהכמה צמיגים של תחרות ואחרים בתוך עצמובית. בגלריה, אתה יכול לראות כמה תמונות על זהמעניין במיוחד הוא ההשוואהבלימה יבשה מישלן CrossClimate מ 50 קילומטרים / H-ו טבלה השוואתית, אבל אם אתה כבר מכירתג צמיג אירופאי, מישלן החדש שהושגrumorosidad הציונים הגבוהים ביותר גל, עם 68 dB.

ובאשר בלימה רטובה מישלןCrossClimate, סימון ההסמכה יהיה, באותויש בו צמיג קיץ מישלן טוב יותר מאשר כלאו עונת חורף אחד. זה גם לוקח פתק כיEnergy Saver + מישלן לגבי התנגדות גלגול, אשרזה בין B ו- C. הסמכת שלג מישלן3PMSF CrossClimate זהה גלגלי החורף.האם מישהו לתת יותר? כשהם אמרו במצגת, אם אי פעםשנערך ארבע עונות מעל יום אחד,זהו, או גלגל האידיאלי שלך לפחות, שבה אתה יכול להיותניידות בטוחה.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: